Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Názov turnaja: | TK CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Kratochvíla Filip (K) | |||
Termín od: | 30.06.2022 | Termín do: | 03.07.2022 | |
Kontakt: | Mgr. Ľubomír Kurek | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0903859361, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 06. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 29.06.2022 10:15 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 29.06.2022 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Filip Kratochvíla
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Čurlej M. Obtulovič J. | ||||
6:3 6:3 | |||||
2. | Kral E. Madej J. | 16 8 SF F | |||
3. | Halahija N. Pivník O. | ||||
6:3 3:6 10:8 | |||||
4. | Krnáč S. Macháč M. | 16 8 SF F | |||
5. | Finta L. Safko S. | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Hulín P. Kecskés O. | 16 8 SF F | |||
7. | Chren P. Poklemba F. | ||||
6:4 6:3 | |||||
8. | Kovalík J. Melaga S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 8 | ||||
2 | USP | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 16 | |||
3 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
4 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 23 | ||||
5 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 25 | ||||
6 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 26 | ||||
7 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 28 | ||||
8 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 30 | ||||
9 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 31 | ||||
10 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 43 | ||||
11 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 45 | ||||
12 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
13 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 50 | ||||
14 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 58 | ||||
15 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 59 | ||||
16 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 64 | ||||
17 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 65 | ||||
18 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 71 | ||||
19 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 72 | ||||
20 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 75 | ||||
21 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 77 | ||||
22 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 81 | ||||
23 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 81 | ||||
24 | Šebo Alex | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 83 | ||||
25 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 88 | ||||
26 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 95 | ||||
27 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 103 | ||||
28 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 120 | ||||
29 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 131 | ||||
30 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 135 | ||||
31 | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 144 | ||||
32 | Foltán Marko | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 162 | ||||
33 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 178 | ||||
34 | STZ | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 185 | |||
35 | STZ | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 228 | |||
36 | USP | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 283 | |||
37 | STZ | Husár Maroš | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 283 | |||
38 | STZ | Talian Patrik | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 283 | |||
39 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
40 | odhlásený 4 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
41 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
42 | WC | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Poklemba Filip | 30. 06. 2022 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 29. 06. 2022 08:24 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 155 | ||||
2 | Bernáth Bruno | 26. 06. 2022 14:51 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 21 | ||||
3 | Bognár Simon | 26. 06. 2022 21:33 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 46 | ||||
4 | Bušniak Michal | 27. 06. 2022 20:35 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 85 | ||||
5 | Dráb Filip | 26. 06. 2022 16:02 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 61 | ||||
6 | Dvorský Daniel | 18. 06. 2022 21:27 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 98 | ||||
7 | Fašung Tomáš | 27. 06. 2022 16:22 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Gergeľ Maximilián | 22. 06. 2022 21:05 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
9 | Gergeľ Sebastián | 22. 06. 2022 20:59 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 283 | ||||
10 | Hanušovský Lukáš | 16. 06. 2022 22:03 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 100 | ||||
11 | Horváth Timur | 30. 06. 2022 23:53 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
12 | Hubinský Július | 26. 06. 2022 12:11 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 141 | ||||
13 | Chovanec Jakub | 26. 06. 2022 14:39 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 79 | ||||
14 | Chren Lukáš | 27. 06. 2022 12:20 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 117 | ||||
15 | Jakubovič Xavier | 27. 06. 2022 14:25 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 33 | ||||
16 | Jankech Michael | 26. 06. 2022 10:18 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 90 | ||||
17 | Jaroščák Maximilián | 27. 06. 2022 10:57 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 283 | ||||
18 | Jasenák Lukáš | 29. 06. 2022 08:24 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 201 | ||||
19 | Jeník Šimon | 01. 06. 2022 14:29 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 150 | ||||
20 | Kido Matúš | 24. 06. 2022 10:35 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 100 | ||||
21 | Kompiš Andrej | 26. 06. 2022 14:17 | 2005 | M | TK Žilina | 32 | ||||
22 | Kravec Vladimír | 25. 06. 2022 07:50 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 85 | ||||
23 | Kurčík Adam | 29. 06. 2022 08:49 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 122 | ||||
24 | Linhart Martin | 27. 06. 2022 22:36 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 206 | ||||
25 | Masarčin Marcus | 16. 06. 2022 14:46 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 14 | ||||
26 | Medveď Jakub | 26. 06. 2022 06:06 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 35 | ||||
27 | Michalica Aleš | 27. 06. 2022 10:32 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 27 | ||||
28 | Németh Martin | 30. 06. 2022 21:40 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 178 | ||||
29 | Ondrášik Adam | 28. 06. 2022 00:30 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 68 | ||||
30 | Paulovčák Sebastián | 24. 06. 2022 20:45 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 69 | ||||
31 | Paulovič Nikolas | 27. 06. 2022 16:39 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
32 | Puskeiler Martin | 27. 06. 2022 11:57 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 104 | ||||
33 | Richter Patrik | 29. 06. 2022 21:55 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 283 | ||||
34 | Rosa Alex | 30. 06. 2022 21:40 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | ||||
35 | Sepeši Bastien | 23. 06. 2022 19:16 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 80 | ||||
36 | Ťažký Nikolas | 27. 06. 2022 21:47 | 2007 | D-ch | TK TIE-BREAK Malacky | |||||
37 | Uller Matúš | 27. 06. 2022 19:29 | 2007 | D-ch | TK TIE-BREAK Malacky | |||||
38 | Vasky Jakub | 27. 06. 2022 14:33 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 171 | ||||
39 | Vrba Miloslav | 27. 06. 2022 21:01 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 105 |