Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Varmus Michal (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kališ Branislav (B) | |||
Termín od: | 31.05.2021 | Termín do: | 04.06.2021 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 05. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 30.05.2021 9:00 | STZ |
dorastenky | 48 | 24 | - | 30.05.2021 9:00 | STZ |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
nominačné ktirériá na ME družstiev a jednotlivcov
POZOR! Zmenený termín (pôvodne 24. - 28. 5. 2021).
Rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram, ubytovanie, správa
VR: Varmus Michal, ZVR: Kališ Branislav
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Naď P. Michalik R. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Balaščák D. Kovalík J. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Vajgel H. Hajduch M. | ||||
6:3 2:6 10:2 | |||||
6. | Safko S. Tóth B. | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Čurlej M. Verčík I. | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Krajčí M. Almási A. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Melaga S. Hulín P. | ||||
3:6 6:4 10:5 | |||||
12. | Kompiš A. Mazák M. | 32 16 8 SF F | |||
13. | Pivník O. Janči K. | ||||
6:3 6:3 | |||||
14. | Naňo M. Medveď J. | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Baranec D. Muránsky M. | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Masarčin M. Kyjaci S. | 32 16 8 SF F | ||
19. | Macháč M. Kido M. | ||||
6:2 6:4 | |||||
20. | Talajka T. Michalica A. | 32 16 8 SF F | |||
21. | Palenčár P. Palčo M. | ||||
7:6(3) 2:6 10:6 | |||||
22. | Guzoň S. Kučera P. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Dao D. Krošlák J. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Semančík F. Obtulovič J. | 32 16 8 SF F | ||
27. | Ševčík J. Halahija N. | ||||
6:3 6:3 | |||||
28. | Stolárik S. Kirkov M. | 32 16 8 SF F | |||
29. | Bernáth B. Novák M. | ||||
6:2 2:6 10:5 | |||||
30. | Németh I. Gula P. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Keľo P. Marošík N. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 2 | ||||
2 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 3 | ||||
3 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 4 | ||||
4 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
5 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 6 | ||||
6 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 7 | ||||
7 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 8 | ||||
8 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
9 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 10 | ||||
10 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 10 | ||||
11 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
12 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 13 | ||||
13 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
14 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 15 | ||||
15 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 16 | ||||
16 | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 17 | ||||
17 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 18 | ||||
18 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
19 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 20 | ||||
20 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 22 | ||||
21 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 23 | ||||
22 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 25 | ||||
23 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 26 | ||||
24 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
25 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 28 | ||||
26 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 30 | ||||
27 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 31 | ||||
28 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 32 | ||||
29 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 34 | ||||
30 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 35 | ||||
31 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 36 | ||||
32 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
33 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 42 | ||||
34 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
35 | USP | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 51 | |||
36 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 53 | ||||
37 | USP | Mazák Maxim | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Žilina | 54 | |||
38 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 63 | ||||
39 | NVK | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 79 | |||
40 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 80 | ||||
41 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 82 | ||||
42 | WC | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 83 | |||
43 | WC | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 86 | |||
44 | NVK | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 90 | |||
45 | NVK | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 106 | |||
46 | Janči Kristián | 31.10.2025 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | ||||
47 | NVK | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 185 | |||
48 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 185 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Masarčin Marcus | 13. 04. 2021 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 23 | |||||
2 | Šramko Marcel | 14. 04. 2021 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 33 | |||||
3 | Papuščák Šimon | 13. 04. 2021 | 2005 | M | TKM Martin | 37 | |||||
4 | Krnáč Samuel | 24. 04. 2021 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 39 | |||||
5 | Žilkay Filip | 13. 05. 2021 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 40 | |||||
6 | Rosa Alex | 13. 04. 2021 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | |||||
7 | Finta Lukáš | 17. 04. 2021 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 42 | |||||
8 | Škoda David | 05. 04. 2021 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
9 | Halahija Nathan André | 23. 04. 2021 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 51 | |||||
10 | Barcaj Matúš | 10. 04. 2021 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 55 | |||||
11 | Cimra Martin | 04. 04. 2021 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 56 | |||||
12 | Jergič Daniel | 12. 04. 2021 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 57 | |||||
13 | Chovanec Jakub | 17. 05. 2021 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 58 | |||||
14 | Hudák Max | 04. 05. 2021 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 60 | |||||
15 | Štancel Adrián | 26. 03. 2021 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 61 | |||||
16 | Keller Dávid | 30. 04. 2021 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 64 | |||||
17 | Garaj Bruno | 30. 04. 2021 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 65 | |||||
18 | Kompiš Tomáš | 15. 04. 2021 | 2003 | M | TK Žilina | 66 | |||||
19 | Jerlija Samuel | 20. 04. 2021 | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 67 | |||||
20 | Přibáň Martin | 26. 04. 2021 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | |||||
21 | Šuba Marek | 14. 04. 2021 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 71 | |||||
22 | Kožiak Martin | 21. 04. 2021 | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 73 | |||||
23 | Jakubovič Xavier | 25. 03. 2021 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 74 | |||||
24 | Kuna Tomáš | 14. 05. 2021 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 74 | |||||
25 | Náhlovský Filip | 28. 04. 2021 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 78 | |||||
26 | Paulovič Nikolas | 13. 04. 2021 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 91 | |||||
27 | Karovič Jaroslav | 13. 04. 2021 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 91 | |||||
28 | Dubeň Matúš | 08. 04. 2021 | 2004 | M | TK Žilina | 96 | |||||
29 | Kohút Alex | 10. 04. 2021 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 98 | |||||
30 | Puskeiler Martin | 25. 03. 2021 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 98 | |||||
31 | Bognár Simon | 02. 04. 2021 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 98 | |||||
32 | Vaco Marek | 12. 04. 2021 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
33 | Fičor Oskar | 01. 04. 2021 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 106 | |||||
34 | Paulovčák Sebastián | 01. 04. 2021 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 109 | |||||
35 | Volník Nicholas | 02. 04. 2021 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 110 | |||||
36 | Rogulski Yannik | 30. 03. 2021 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 113 | |||||
37 | Paulík Martin | 21. 04. 2021 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 113 | |||||
38 | Vateha Matúš | 07. 05. 2021 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 113 | |||||
39 | Hron Alex Maximilián | 24. 04. 2021 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 117 | |||||
40 | Ondrášik Adam | 25. 04. 2021 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 118 | |||||
41 | Dráb Martin | 10. 05. 2021 | 2003 | M | TKM Betliar | 120 | |||||
42 | Kecskés Oliver | 09. 04. 2021 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 126 | |||||
43 | Kido Matúš | 26. 03. 2021 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 126 | |||||
44 | Chren Patrik | 21. 04. 2021 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 131 | |||||
45 | Bušniak Michal | 18. 04. 2021 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 136 | |||||
46 | Jeník Šimon | 04. 04. 2021 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 136 | |||||
47 | Czinege Richard | 04. 05. 2021 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 136 | |||||
48 | Linhart Martin | 11. 05. 2021 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 149 | |||||
49 | Hubinský Július | 26. 04. 2021 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 153 | |||||
50 | Letavay Matej | 13. 04. 2021 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 156 | |||||
51 | Krcho Dávid | 29. 03. 2021 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 180 | |||||
52 | Bairo Dylan | 28. 04. 2021 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
53 | Jankech Michael | 08. 04. 2021 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
54 | Hanušovský Lukáš | 01. 04. 2021 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
55 | Bíly Pavol | 10. 04. 2021 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Lábaj Patrik | 22. 05. 2021 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 62 | |||||
2 | Novák Kristián Jakub | 25. 05. 2021 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 68 | |||||
3 | Ihring Walter | 24. 05. 2021 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 69 | |||||
4 | Dráb Filip | 18. 05. 2021 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 185 | |||||
5 | Jánošík Timotej | 19. 05. 2021 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
6 | Zavacký Peter | 24. 05. 2021 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dvorský Daniel | 10. 05. 2021 19:35 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
2 | Kravec Vladimír | 25. 05. 2021 00:21 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
3 | Lapšanský Alex | 29. 05. 2021 14:07 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 93 | ||||
4 | Lazarčík Markus | 28. 05. 2021 09:01 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 29 | ||||
5 | Madej Jakub | 28. 05. 2021 18:27 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 185 | ||||
6 | Matunák Martin | 04. 05. 2021 17:58 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
7 | Melicherík Tomáš | 28. 05. 2021 06:11 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 101 | ||||
8 | Schwarc David | 29. 05. 2021 08:10 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 21 |