Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2021 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Bratislava, Lysákova 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 13.08.2021 | Termín do: | 16.08.2021 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 12.08.2021 8:30 | Lysáková 1, Ba |
dorastenky | 48 | 24 | - | 12.08.2021 8:30 | Lysáková 1, Ba |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Paluš Radovan, ZVR: Vavro Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Dao Dung Em Oliver | ||||
6:1 6:3 | |||||
2. | Tóth Bence | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Obtulovič J. Semančík F. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Snopek S. Rosa A. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Pivník O. Krnáč S. | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Kecskés O. Melaga S. | 32 16 8 SF F | |||
7. | Chren P. Poklemba F. | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Bernáth B. Čurlej M. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Vaco M. Vateha M. | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kompiš A. Mazák M. | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Talajka T. Halahija N. | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Paulovčák S. Paulovič N. | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Lapšanský A. Paulík M. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Hulín P. Kovalík J. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Palenčár P. Tóth B. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Bognár S. Novák K. | 32 16 8 SF F | |||
27. | Bušniak M. Kohút A. | ||||
6:0 6:2 | |||||
28. | Michalica A. Jakubovič X. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Škoda D. Hajduch M. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Dao D. Lazarčík M. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
2 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 10 | ||||
3 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
4 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 22 | ||||
5 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 23 | ||||
6 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
7 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 31 | ||||
8 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 32 | ||||
9 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 34 | ||||
10 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 35 | ||||
11 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 36 | ||||
12 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 39 | ||||
13 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
14 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 42 | ||||
15 | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
16 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 51 | ||||
17 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 51 | ||||
18 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 53 | ||||
19 | Mazák Maxim | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Žilina | 54 | ||||
20 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 56 | ||||
21 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 58 | ||||
22 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 63 | ||||
23 | Kompiš Tomáš | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Žilina | 66 | ||||
24 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 68 | ||||
25 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 69 | ||||
26 | Snopek Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 71 | ||||
27 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
28 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 80 | ||||
29 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 82 | ||||
30 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 83 | ||||
31 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 90 | ||||
32 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 91 | ||||
33 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 91 | ||||
34 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 93 | ||||
35 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 98 | ||||
36 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 98 | ||||
37 | USP | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||
38 | USP | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 106 | |||
39 | STZ | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 109 | |||
40 | USP | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 113 | |||
41 | STZ | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 113 | |||
42 | STZ | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 113 | |||
43 | STZ | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 126 | |||
44 | STZ | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 131 | |||
45 | WC | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 136 | |||
46 | USP | Košinár Ján | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 140 | |||
47 | USP | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 149 | |||
48 | USP | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 153 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bušniak Michal | 01. 07. 2021 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 136 | |||||
2 | Linhart Martin | 18. 06. 2021 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 149 | |||||
3 | Deen Mojmír | 29. 06. 2021 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 185 | |||||
4 | Adamko Jakub | 06. 07. 2021 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 185 | |||||
5 | Nagy Damian | 20. 07. 2021 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
6 | Štefány Jakub | 16. 07. 2021 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Obtulovič Juraj | 13. 08. 2021 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 20 | |||||
2 | Lazarčík Markus | 13. 08. 2021 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 29 | |||||
3 | Náhlovský Filip | 02. 08. 2021 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 78 | |||||
4 | Vida Dominik | 02. 08. 2021 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 84 | |||||
5 | Poklemba Filip | 13. 08. 2021 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 86 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Almási Alfréd | 10. 08. 2021 17:24 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 6 | ||||
2 | Arva Sebastian | 09. 08. 2021 19:13 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 156 | ||||
3 | Baranec Dušan | 11. 08. 2021 16:29 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
4 | Bottlik Richard | 10. 08. 2021 14:06 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 49 | ||||
5 | Dubeň Matúš | 02. 08. 2021 15:59 | 2004 | M | TK Žilina | 96 | ||||
6 | Dzhurdzha Artem | 12. 08. 2021 07:25 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 46 | ||||
7 | Gula Pavel | 06. 08. 2021 16:11 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 13 | ||||
8 | Hron Alex Maximilián | 01. 08. 2021 14:59 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 117 | ||||
9 | Janči Kristián | 12. 08. 2021 16:11 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | ||||
10 | Jaroščák Maximilián | 10. 08. 2021 13:47 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 156 | ||||
11 | Jergič Daniel | 08. 08. 2021 15:17 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 57 | ||||
12 | Keller Dávid | 14. 07. 2021 10:27 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 64 | ||||
13 | Keľo Pavel | 09. 08. 2021 19:28 | 2003 | M | TKM Betliar | 8 | ||||
14 | Kido Matúš | 10. 08. 2021 11:38 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 126 | ||||
15 | Kravec Vladimír | 04. 08. 2021 17:58 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 47 | ||||
16 | Kučera Peter | 12. 08. 2021 05:04 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 15 | ||||
17 | Kuna Tomáš | 04. 08. 2021 20:49 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 74 | ||||
18 | Kyjaci Samuel | 06. 08. 2021 11:47 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 10 | ||||
19 | Macháč Max Mikuláš | 11. 08. 2021 22:03 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
20 | Marošík Norbert | 03. 08. 2021 21:36 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 4 | ||||
21 | Masarčin Marcus | 05. 08. 2021 20:54 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 23 | ||||
22 | Melicherík Tomáš | 01. 08. 2021 13:53 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 101 | ||||
23 | Muránsky Matej | 11. 08. 2021 16:41 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
24 | Naňo Marek | 09. 08. 2021 16:20 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 79 | ||||
25 | Németh Igor | 10. 08. 2021 07:33 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 26 | ||||
26 | Németh Martin | 10. 08. 2021 20:43 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 185 | ||||
27 | Norrman Simon | 11. 08. 2021 22:36 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 18 | ||||
28 | Novák Maxim | 10. 08. 2021 12:52 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 25 | ||||
29 | Petráš David | 11. 08. 2021 22:39 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 42 | ||||
30 | Přibáň Martin | 11. 08. 2021 13:08 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
31 | Roest Luc Paulus | 12. 08. 2021 15:33 [N] | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 156 | ||||
32 | Safko Sebastián Jonáš | 11. 08. 2021 11:05 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 30 | ||||
33 | Šebo Alex | 10. 08. 2021 16:07 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 123 | ||||
34 | Schwarc David | 18. 07. 2021 12:30 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 21 | ||||
35 | Šramko Marcel | 09. 08. 2021 18:24 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 33 | ||||
36 | Vajgel Hugo | 05. 08. 2021 14:38 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
37 | Verčík Ivo | 10. 08. 2021 17:16 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 16 |