Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090010 - TK 77 Skalica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK 77 Skalica , Športová 1 , 909 01 Skalica | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Jobus Miroslav (A) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Mihál Andrej (B) | |||
Termín od: | 22.05.2021 | Termín do: | 24.05.2021 | |
Kontakt: | Mgr. Miroslav Jobus | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948074767, | |||
Kontakt e-mail: | tenisovyklubtk77@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 05. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 21.05.2021 9:00 | ZsTZ Piešťany |
dorastenci | 48 | 24 | - | 21.05.2021 9:00 | ZsTZ Piešťany |
Poznámky:
POZOR! Zmenený termín (pôvodne 8. - 11. 5. 2021).
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Jobus Miroslav, ZVR: Mihál Andrej
Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatí (platí pre súťaže jednotlivcov aj družstiev) povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny RT-PCR alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 24 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev, členovia organizačného výboru a zástupcovia STZ.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kyjaci Samuel | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lapšanský Alex | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Dvorský Daniel | 32 16 8 SF F | |||
5. | Šteflík Tomáš | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Czinege Richard | 32 16 8 SF F | |||
7. | Guzmický Dominik | ||||
6:2 6:3 | |||||
8. | (5-8) | Srnánek Martin | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Macháč Max Mikuláš | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kido Matúš | ||||
6:4 6:0 | |||||
12. | Rogulski Yannik | 32 16 8 SF F | |||
13. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
14. | Bíly Pavol | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Ševčík Jakub | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Talajka Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kabzáni Krištof | ||||
6:1 6:1 | |||||
20. | Suchan David | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hochel Lukáš | ||||
6:0 6:1 | |||||
22. | Kovář Samuel | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Guzoň Samuel | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Michalica Aleš | 32 16 8 SF F | ||
27. | Novák Adam | ||||
6:0 6:0 | |||||
28. | Kecskés Oliver | 32 16 8 SF F | |||
29. | Paulík Martin | ||||
6:0 6:0 | |||||
30. | Zagata Viliam | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kučera Peter | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kyjaci S. Kučera P. | ||||
skr | |||||
2. | Kecskés O. Talajka T. | 16 8 SF F | |||
3. | Dvorský D. Lapšanský A. | ||||
6:2 6:3 | |||||
4. | Guzoň S. Macháč M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 10 | ||||
2 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 15 | ||||
3 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 23 | ||||
4 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
5 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 53 | ||||
6 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 63 | ||||
7 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 80 | ||||
8 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 82 | ||||
9 | Kovář Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 87 | ||||
10 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 93 | ||||
11 | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
12 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 113 | ||||
13 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 113 | ||||
14 | Kabzáni Krištof | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | AŠK Skalica | 113 | ||||
15 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 119 | ||||
16 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 126 | ||||
17 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 126 | ||||
18 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 136 | ||||
19 | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 177 | ||||
20 | Šteflík Tomáš | 31.10.2025 | 2004 | M | TK 77 Skalica | 185 | ||||
21 | Novák Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TK 77 Skalica | 185 | ||||
22 | Zagata Viliam | 31.10.2022 !!! | 2005 | M | TK Šaľa | 185 | ||||
23 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
24 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
25 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bairo Dylan | 20. 05. 2021 22:45 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Baranec Dušan | 20. 05. 2021 20:57 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
3 | Barcaj Matúš | 20. 05. 2021 16:10 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 55 | ||||
4 | Hulín Patrik | 20. 05. 2021 21:09 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 83 | ||||
5 | Krahulec Martin | 20. 05. 2021 21:40 | 2008 | D-ch | TK Senica | |||||
6 | Melicherík Tomáš | 22. 05. 2021 11:59 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 101 | ||||
7 | Naňo Marek | 02. 05. 2021 19:34 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 79 | ||||
8 | Schwarc David | 05. 05. 2021 17:51 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 21 | ||||
9 | Štancel Adrián | 05. 05. 2021 06:41 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 61 |