Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Šimo Pavol (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Stevič Kristián (C) | |||
Termín od: | 08.02.2020 | Termín do: | 11.02.2020 | |
Kontakt: | Pavol Šimo | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903506086, | |||
Kontakt e-mail: | stasin@slovanet.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 02. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 07.02.2020 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Šimo Pavol, ZVR: Stevič Kristián
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Karol Miloš | |||
6:2 6:2 | |||||
2. | Pivník Oliver | 32 16 8 SF F | |||
3. | Gula Pavel | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Bežák Milan | 32 16 8 SF F | |||
5. | Žilkay Filip | ||||
6:3 6:1 | |||||
6. | Šramko Marcel | 32 16 8 SF F | |||
7. | Verčík Ivo | ||||
6:4 6:4 | |||||
8. | (5-8) | Magdolen Anton | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Marošík Norbert | |||
6:3 6:0 | |||||
10. | Hajduch Marko | 32 16 8 SF F | |||
11. | Baranec Dušan | ||||
7:6(5) 6:4 | |||||
12. | Kučera Peter | 32 16 8 SF F | |||
13. | Safko Sebastián Jonáš | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Norrman Simon | 32 16 8 SF F | |||
15. | Melicherík Tomáš | ||||
6:0 2:0 skr | |||||
16. | (5-8) | Keľo Pavel | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Sura Ivan | |||
5:7 7:5 10:4 | |||||
18. | Muránsky Matej | 32 16 8 SF F | |||
19. | Palčo Matej | ||||
0:6 6:4 10:7 | |||||
20. | Guzoň Samuel | 32 16 8 SF F | |||
21. | Palenčár Patrik | ||||
6:0 6:0 | |||||
22. | Dvorský Daniel | 32 16 8 SF F | |||
23. | Németh Igor | ||||
4:6 6:4 10:5 | |||||
24. | (3-4) | Almási Alfréd | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Dao Dung Em Oliver | |||
3:6 6:3 10:4 | |||||
26. | Čurlej Michal | 32 16 8 SF F | |||
27. | Fajth Filip | ||||
6:1 6:0 | |||||
28. | Semančík Filip | 32 16 8 SF F | |||
29. | Stolárik Samuel | ||||
6:2 6:3 | |||||
30. | Hudák Max | 32 16 8 SF F | |||
31. | Obtulovič Juraj | ||||
6:1 6:2 | |||||
32. | (2) | Michalik Radovan | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Dao D. Karol M. | ||||
6:1 6:3 | |||||
2. | Muránsky M. Baranec D. | 16 8 SF F | |||
3. | Čurlej M. Michalik R. | ||||
7:6(4) 7:6(5) | |||||
4. | Keľo P. Marošík N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Karol Miloš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 6 | ||||
2 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 7 | ||||
3 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 9 | ||||
4 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 | ||||
5 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 14 | ||||
6 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 16 | ||||
7 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 17 | ||||
8 | Magdolen Anton | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 18 | ||||
9 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
10 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 24 | ||||
11 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
12 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | ||||
13 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
14 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
15 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 30 | ||||
16 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
17 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 | ||||
18 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
19 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
20 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
21 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
22 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
23 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | ||||
24 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 46 | ||||
25 | USP | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 46 | |||
26 | USP | Fajth Filip | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Žilina | 55 | |||
27 | STZ | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | |||
28 | USP | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | |||
29 | STZ | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | |||
30 | STZ | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | |||
31 | STZ | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | |||
32 | USP | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 228 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Finta Lukáš | 26. 12. 2019 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | |||||
2 | Bušniak Matúš | 18. 01. 2020 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 61 | |||||
3 | Náhlovský Filip | 10. 01. 2020 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | |||||
4 | Novák Maxim | 23. 01. 2020 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | |||||
5 | Garaj Bruno | 12. 12. 2019 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 72 | |||||
6 | Štancel Adrián | 09. 12. 2019 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 75 | |||||
7 | Šuba Marek | 11. 01. 2020 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 76 | |||||
8 | Vajgel Hugo | 20. 01. 2020 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 | |||||
9 | Imrišek Lukáš | 10. 12. 2019 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | |||||
10 | Cimra Martin | 19. 12. 2019 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | |||||
11 | Halahija Nathan André | 24. 12. 2019 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | |||||
12 | Macháč Max Mikuláš | 09. 12. 2019 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | |||||
13 | Dzhurdzha Artem | 09. 12. 2019 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | |||||
14 | Kuna Tomáš | 09. 12. 2019 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | |||||
15 | Krnáč Samuel | 15. 12. 2019 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | |||||
16 | Talajka Tomáš | 29. 12. 2019 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 112 | |||||
17 | Chovanec Jakub | 20. 12. 2019 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | |||||
18 | Mišenka Dodi | 18. 01. 2020 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 130 | |||||
19 | Kido Matúš | 12. 12. 2019 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | |||||
20 | Juriga Samuel | 22. 12. 2019 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 153 | |||||
21 | Hulín Patrik | 17. 12. 2019 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | |||||
22 | Hubinský Július | 22. 01. 2020 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 275 | |||||
23 | Mazák Maxim | 07. 01. 2020 | 2004 | M | TK Žilina | 275 | |||||
24 | Poritskyi Andrii | 02. 01. 2020 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Lánik Tomáš | 26. 01. 2020 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 11 | |||||
2 | Jakubovič Xavier | 03. 02. 2020 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 162 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Barcaj Matúš | 28. 01. 2020 16:41 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 52 | ||||
2 | Bernáth Bruno | 01. 01. 2020 08:35 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
3 | Gibala Martin | 04. 02. 2020 07:23 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
4 | Jergič Daniel | 04. 02. 2020 17:20 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
5 | Jerlija Samuel | 06. 02. 2020 06:43 | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 58 | ||||
6 | Karovič Jaroslav | 19. 01. 2020 13:35 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 228 | ||||
7 | Kirkov Mário | 02. 02. 2020 15:58 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 53 | ||||
8 | Kovalík Jakub | 05. 02. 2020 19:56 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
9 | Krajčí Michal | 06. 02. 2020 10:18 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
10 | Kravec Vladimír | 06. 02. 2020 00:23 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
11 | Kyjaci Samuel | 06. 02. 2020 19:31 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
12 | Lazarčík Markus | 06. 02. 2020 15:42 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
13 | Lupták Adam | 25. 01. 2020 14:45 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 60 | ||||
14 | Melaga Samuel | 04. 02. 2020 19:23 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 224 | ||||
15 | Naňo Marek | 04. 02. 2020 13:38 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | ||||
16 | Papuščák Šimon | 06. 02. 2020 08:33 | 2005 | M | TKM Martin | 109 | ||||
17 | Paulík Martin | 22. 01. 2020 17:48 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 98 | ||||
18 | Petráš David | 20. 01. 2020 08:17 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
19 | Rosa Alex | 07. 02. 2020 01:37 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
20 | Sarouphim Jean Pierre | 06. 02. 2020 17:58 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
21 | Sedliak Šimon | 27. 01. 2020 15:55 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 13 | ||||
22 | Sepeši Bastien | 02. 02. 2020 19:47 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
23 | Ševčík Jakub | 07. 02. 2020 10:05 [N] | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
24 | Schwarc David | 20. 12. 2019 17:11 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | ||||
25 | Škoda David | 08. 02. 2020 08:16 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 68 | ||||
26 | Šuran Tomáš | 03. 02. 2020 14:03 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 50 | ||||
27 | Vaco Marek | 07. 02. 2020 00:32 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 142 | ||||
28 | Valent Stanislav | 03. 02. 2020 13:28 | 2002 | M | TKM Betliar | 19 |