Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | IGLOV CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ogurčáková Martina (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Hrebík Dušan (A) | |||
Termín od: | 23.11.2019 | Termín do: | 25.11.2019 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 11. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 22.11.2019 19:00 | TK SNV Jánskeho 1 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martina Ogurčáková, ZVR: Dušan Hrebík
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hudák Max | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Tóth Bence | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kuna Tomáš | ||||
7:5 6:1 | |||||
6. | Hudy Dávid | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Safko Sebastián Jonáš | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Smoleňák Hugo | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Jaškiv Peter | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | Novák Kristián Jakub | 32 16 8 SF F | |||
13. | Bartoš Oliver | ||||
6:0 6:1 | |||||
14. | Kožiak Martin | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Kovalík Jakub | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Lupták Adam | 32 16 8 SF F | ||
19. | Bottlik Richard | ||||
6:0 6:1 | |||||
20. | Rusnák Vratko | 32 16 8 SF F | |||
21. | Choma Boris | ||||
6:3 6:4 | |||||
22. | Marflak Robert | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Hlaváč Roland | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Kirkov Mário | 32 16 8 SF F | ||
27. | Šoltýs Matej | ||||
6:0 6:0 | |||||
28. | Frančák Bruno | 32 16 8 SF F | |||
29. | Kopec Boris | ||||
6:1 6:1 | |||||
30. | Hudák Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Stolárik Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Stolárik S. Smoleňák H. | ||||
6:0 6:0 | |||||
2. | Hudák T. Frančák B. | 16 8 SF F | |||
3. | Tóth B. Safko S. | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Kopec B. Hudy D. | 16 8 SF F | |||
5. | Kirkov M. Lupták A. | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Marflak R. Bartoš O. | 16 8 SF F | |||
7. | Bottlik R. Hudák M. | ||||
4:6 7:5 11:9 | |||||
8. | Hlaváč R. Kovalík J. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
2 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
3 | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 48 | ||||
4 | Hlaváč Roland | 31.10.2024 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 51 | ||||
5 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 53 | ||||
6 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
7 | Lupták Adam | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 60 | ||||
8 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | ||||
9 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 90 | ||||
10 | Kuna Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | ||||
11 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 105 | ||||
12 | Kopec Boris | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 133 | ||||
13 | Kožiak Martin | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 138 | ||||
14 | Šoltýs Matej | 31.10.2023 !!! | 2002 | M | TKM Betliar | 147 | ||||
15 | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 180 | ||||
16 | Marflak Robert | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 215 | ||||
17 | Rusnák Vratko | 31.10.2021 !!! | 2002 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 224 | ||||
18 | Choma Boris | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 238 | ||||
19 | Frančák Bruno | 31.10.2021 !!! | 2004 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 238 | ||||
20 | Hudy Dávid | 31.10.2025 | 2004 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 246 | ||||
21 | Jaškiv Peter | 31.10.2024 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | |||||
22 | Bartoš Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
23 | Hudák Tomáš | 31.10.2021 !!! | 2004 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bernáth Bruno | 20. 11. 2019 17:38 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
2 | Guzoň Samuel | 18. 11. 2019 13:19 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | ||||
3 | Imrišek Lukáš | 17. 11. 2019 09:42 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
4 | Jerlija Samuel | 22. 11. 2019 06:33 | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 58 | ||||
5 | Rosa Alex | 20. 11. 2019 17:52 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 |