Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090092 - TC DRACI Matúškovo | |||
Názov turnaja: | DRAČÍ OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová ulica pri futbalovom ihrisku | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kordoš Lukáš (K) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 01.08.2020 | Termín do: | 03.08.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Lukáš Kordoš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421904141115, | |||
Kontakt e-mail: | lukas.kordos@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 31.07.2020 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 24 | 12 | - | 31.07.2020 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Kordoš Lukáš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Rosa Alex | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Studenič Tomáš | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kordoš Matúš | ||||
7:6(3) 3:6 6:0 | |||||
6. | Stacho Jakub | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kabát František | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Sabol Pavol | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Izakovič Martin | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Béreš Jonáš | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Horváth Martin | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Révaj Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Zagata Viliam | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Dvorský Daniel | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Mišenka Dodi | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Gazdík Štefan | 32 16 8 SF F | |||
27. | Jeník Šimon | ||||
6:3 6:0 | |||||
28. | Sarouphim Jean Pierre | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Linhart Martin | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Safko Sebastián Jonáš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mišenka D. Rosa A. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Stacho J. Zagata V. | ||||
7:5 6:2 | |||||
4. | Linhart M. Sarouphim J. | 8 SF F | |||
5. | Kordoš M. Izakovič M. | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Sabol P. Jeník Š. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Dvorský D. Révaj T. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
2 | USP | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | |||
3 | Sabol Pavol | 31.10.2022 !!! | 2003 | M | TK Petržalka | 105 | ||||
4 | Mišenka Dodi | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 130 | ||||
5 | Révaj Tomáš | 31.10.2024 | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | 133 | ||||
6 | Horváth Martin | 31.10.2022 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | 172 | ||||
7 | Studenič Tomáš | 31.10.2025 | 2005 | M | AŠK Skalica | 187 | ||||
8 | Béreš Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 190 | ||||
9 | Dvorský Daniel | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 228 | ||||
10 | Zagata Viliam | 31.10.2022 !!! | 2005 | M | TK Šaľa | 275 | ||||
11 | Kordoš Matúš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
12 | Izakovič Martin | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | |||||
13 | Gazdík Štefan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK SAAG Šahy | |||||
14 | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
15 | USP | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
16 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | |||||
17 | Kabát František | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Zlaté Moravce | |||||
18 | Stacho Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TC DRACI Matúškovo |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Arva Sebastian | 28. 07. 2020 15:31 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
2 | Czinege Richard | 30. 07. 2020 21:01 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
3 | Duroška Lukáš | 29. 07. 2020 20:39 | 2005 | M | VTC Pezinok | 122 | ||||
4 | Ihring Walter | 27. 07. 2020 08:50 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 180 | ||||
5 | Imrišek Lukáš | 29. 07. 2020 17:46 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
6 | Jaroščák Maximilián | 10. 07. 2020 21:52 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 208 | ||||
7 | Kovář Samuel | 29. 07. 2020 16:43 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 117 | ||||
8 | Németh Martin | 28. 07. 2020 16:13 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | |||||
9 | Šebo Alex | 26. 07. 2020 16:11 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 275 | ||||
10 | Sepeši Bastien | 29. 06. 2020 21:19 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
11 | Schwarc David | 18. 06. 2020 18:32 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | ||||
12 | Uhliar Milan | 26. 07. 2020 15:54 | 2003 | M | TK Vrútky | 275 | ||||
13 | Vrba Miloslav | 27. 07. 2020 11:43 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
14 | Žilka Oliver Benjamin | 26. 07. 2020 17:29 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 |