Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková 1, Bratislava 84102 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 15.08.2020 | Termín do: | 18.08.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 14.08.2020 8:30 | Lysáková ulica 1, Ba |
dorastenky | 48 | 24 | - | 14.08.2020 8:30 | Lysáková ulica 1, Ba |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Paluš Radovan, ZVR: Vavro Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Almási Alfréd | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Masarčin Marcus | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Krošlák Jakub | ||||
6:0 6:3 | |||||
4. | Magdolen Anton | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Dao Dung Em Oliver | ||||
6:3 6:2 | |||||
6. | Palenčár Patrik | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Kučera Peter | ||||
6:4 3:6 6:1 | |||||
8. | Hajduch Marko | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | Gula Pavel | ||||
7:6(2) 6:2 | |||||
10. | Semančík Filip | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Kyjaci Samuel | ||||
6:2 3:6 6:3 | |||||
12. | Keľo Pavel | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Valent Stanislav | ||||
7:5 6:4 | |||||
14. | Čurlej Michal | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | Obtulovič Juraj | ||||
6:4 6:4 | |||||
16. | Marošík Norbert | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Muránsky M. Kyjaci S. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Šramko M. Németh I. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Garaj B. Imrišek L. | ||||
6:4 3:6 11:9 | |||||
6. | Lazarčík M. Minich S. | 32 16 8 SF F | |||
7. | Cimra M. Přibáň M. | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Čurlej M. Masarčin M. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Michalica A. Kravec V. | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Novák M. Vajgel H. | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Norrman S. Marošík N. | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Poritskyi A. Kučera P. | 32 16 8 SF F | |||
19. | Papuščák Š. Halahija N. | ||||
6:3 4:6 10:4 | |||||
20. | Kompiš A. Dzhurdzha A. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Škoda D. Finta L. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Obtulovič J. Semančík F. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Gula P. Barcaj M. | 32 16 8 SF F | |||
27. | Krnáč S. Macháč M. | ||||
6:4 6:2 | |||||
28. | Keľo P. Janči K. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Rosa A. Snopek S. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Valent S. Krošlák J. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 9 | ||||
2 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 | ||||
3 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 14 | ||||
4 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 17 | ||||
5 | Magdolen Anton | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 18 | ||||
6 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 19 | ||||
7 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
8 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | ||||
9 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
10 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 30 | ||||
11 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
12 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
13 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
14 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
15 | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
16 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
17 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | ||||
18 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 46 | ||||
19 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 46 | ||||
20 | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 52 | ||||
21 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | ||||
22 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
23 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
24 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
25 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
26 | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 68 | ||||
27 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
28 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 72 | ||||
29 | Partl Juraj | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 74 | ||||
30 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 | ||||
31 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
32 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | ||||
33 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | ||||
34 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | ||||
35 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | ||||
36 | USP | Dzhurdzha Artem | 31.10.2025 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | |||
37 | STZ | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | |||
38 | STZ | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 109 | |||
39 | USP | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 113 | |||
40 | Snopek Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 114 | ||||
41 | STZ | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | |||
42 | STZ | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 137 | |||
43 | STZ | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 138 | |||
44 | STZ | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 159 | |||
45 | USP | Šebo Alex | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 275 | |||
46 | USP | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 275 | |||
47 | USP | Mazák Maxim | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Žilina | 275 | |||
48 | USP | Poritskyi Andrii | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Duroška Lukáš | 20. 06. 2020 | 2005 | M | VTC Pezinok | 122 | |||||
2 | Mišenka Dodi | 18. 07. 2020 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 130 | |||||
3 | Dubeň Matúš | 03. 07. 2020 | 2004 | M | TK Žilina | 165 | |||||
4 | Béreš Jonáš | 31. 07. 2020 | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 190 | |||||
5 | Kohút Alex | 04. 07. 2020 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 259 | |||||
6 | Přibáň Martin | 29. 06. 2020 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 275 | |||||
7 | Škvarka Šimon | 28. 07. 2020 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 275 | |||||
8 | Sarouphim Jean Pierre | 26. 07. 2020 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
9 | Janči Kristián | 30. 07. 2020 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
10 | Šechny David | 11. 07. 2020 | 2005 | M | TK Tennis Classic Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bernáth Bruno | 09. 08. 2020 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
2 | Puskeiler Martin | 03. 08. 2020 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Arva Sebastian | 07. 08. 2020 15:02 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
2 | Baranec Dušan | 11. 08. 2020 12:04 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
3 | Bottlik Richard | 10. 08. 2020 09:41 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 180 | ||||
4 | Bušniak Matúš | 11. 08. 2020 20:12 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 61 | ||||
5 | Červenák Peter | 10. 08. 2020 13:36 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 44 | ||||
6 | Czinege Richard | 13. 08. 2020 12:16 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
7 | Dvorský Daniel | 10. 08. 2020 12:59 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 228 | ||||
8 | Gibala Martin | 10. 08. 2020 19:47 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
9 | Guzoň Samuel | 12. 08. 2020 12:00 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | ||||
10 | Ihring Walter | 02. 08. 2020 12:17 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 180 | ||||
11 | Jaroščák Maximilián | 14. 08. 2020 20:39 [N] | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 208 | ||||
12 | Jergič Daniel | 13. 08. 2020 15:08 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
13 | Kido Matúš | 02. 08. 2020 19:48 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | ||||
14 | Kompiš Tomáš | 14. 08. 2020 08:07 | 2003 | M | TK Žilina | 99 | ||||
15 | Kopál Adrián | 03. 08. 2020 14:53 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 22 | ||||
16 | Krajčí Michal | 11. 08. 2020 19:12 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
17 | Kuna Tomáš | 05. 08. 2020 22:12 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | ||||
18 | Lánik Tomáš | 12. 08. 2020 14:00 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 11 | ||||
19 | Linhart Martin | 11. 08. 2020 19:21 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
20 | Lučenič Samuel | 09. 08. 2020 10:45 | 2003 | M | TC Stupava | 142 | ||||
21 | Melaga Samuel | 12. 08. 2020 08:03 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 224 | ||||
22 | Melicherík Tomáš | 14. 08. 2020 08:17 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | ||||
23 | Michalik Radovan | 11. 08. 2020 20:21 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 7 | ||||
24 | Mísař Aleš | 23. 07. 2020 12:25 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 36 | ||||
25 | Náhlovský Filip | 10. 08. 2020 12:39 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
26 | Naňo Marek | 09. 08. 2020 21:51 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | ||||
27 | Palčo Matej | 13. 08. 2020 10:32 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
28 | Petráš David | 13. 08. 2020 06:45 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
29 | Pivník Oliver | 12. 08. 2020 20:23 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | ||||
30 | Privara Peter Benjamín | 10. 08. 2020 23:27 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 5 | ||||
31 | Pucovský Tomáš | 10. 08. 2020 09:11 | 2004 | M | TC Stupava | 159 | ||||
32 | Safko Sebastián Jonáš | 14. 08. 2020 08:13 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | ||||
33 | Sepeši Bastien | 29. 06. 2020 21:19 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
34 | Ševčík Jakub | 13. 08. 2020 19:53 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
35 | Schwarc David | 03. 08. 2020 13:38 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | ||||
36 | Smoleňák Hugo | 17. 08. 2020 09:02 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 48 | ||||
37 | Stolárik Samuel | 12. 08. 2020 15:39 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
38 | Tóth Bence | 12. 08. 2020 22:18 | 2005 | M | TKM Betliar | 90 | ||||
39 | Žilka Oliver Benjamin | 05. 08. 2020 11:48 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 | ||||
40 | Žilkay Filip | 11. 08. 2020 23:18 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 |