Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková 1, Bratislava 84102 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 22.02.2020 | Termín do: | 25.02.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 02. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 21.02.2020 10:00 | Lysáková ul. |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Paluš Radovan, ZVR: Vavro Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Marošík Norbert | ||||
6:3 6:0 | |||||
2. | Gula Pavel | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Verčík Ivo | ||||
6:2 5:7 6:4 | |||||
4. | Mísař Aleš | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Dao D. Kučera P. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Safko S. Hlaváč R. | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Marošík N. Norrman S. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Németh I. Palenčár P. | |||
6:1 6:2 | |||||
6. | Hajduch M. Krošlák J. | 16 8 SF F | |||
7. | Žilka O. Rosa A. | ||||
6:4 7:5 | |||||
8. | Mazák M. Verčík I. | 16 8 SF F | |||
9. | Halahija N. Jakubovič X. | ||||
7:6(5) 6:3 | |||||
10. | Masarčin M. Guzoň S. | 16 8 SF F | |||
11. | Náhlovský F. Červenák P. | ||||
6:2 6:2 | |||||
12. | (3-4) | Obtulovič J. Semančík F. | 16 8 SF F | ||
13. | Karovič J. Kohút A. | ||||
6:3 7:6(5) | |||||
14. | Macháč M. Chovanec J. | 16 8 SF F | |||
15. | Dzhurdzha A. Sepeši B. | ||||
6:2 6:0 | |||||
16. | (2) | Kyjaci S. Gula P. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 | ||||
2 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 17 | ||||
3 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
4 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
5 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
6 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 30 | ||||
7 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
8 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
9 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
10 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 36 | ||||
11 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
12 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
13 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
14 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | ||||
15 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 46 | ||||
16 | USP | Hlaváč Roland | 31.10.2024 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 51 | |||
17 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
18 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
19 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
20 | Partl Juraj | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 74 | ||||
21 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
22 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | ||||
23 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | ||||
24 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 | ||||
25 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
26 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | ||||
27 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | ||||
28 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | ||||
29 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | ||||
30 | Dzhurdzha Artem | 31.10.2025 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | ||||
31 | Kuna Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | ||||
32 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | ||||
33 | Žilka Oliver Benjamin | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 | ||||
34 | STZ | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | |||
35 | STZ | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 154 | |||
36 | STZ | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 159 | |||
37 | STZ | Pucovský Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Stupava | 159 | |||
38 | STZ | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 162 | |||
39 | USP | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 228 | |||
40 | USP | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 259 | |||
41 | USP | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 275 | |||
42 | USP | Mazák Maxim | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Žilina | 275 | |||
43 | STZ | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
44 | USP | Šechny David | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Tennis Classic Bratislava | ||||
45 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
46 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Krošlák Jakub | 22. 02. 2020 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 41 | |||||
2 | Červenák Peter | 22. 02. 2020 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 44 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baranec Dušan | 16. 02. 2020 18:10 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
2 | Bernáth Bruno | 01. 01. 2020 08:36 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
3 | Dvorský Daniel | 28. 01. 2020 18:56 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 228 | ||||
4 | Fajth Filip | 20. 02. 2020 10:38 | 2002 | M | TK Žilina | 55 | ||||
5 | Gibala Martin | 21. 02. 2020 08:44 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
6 | Hudák Max | 20. 02. 2020 18:04 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
7 | Hulák Andrej | 20. 02. 2020 22:38 | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 78 | ||||
8 | Ihring Walter | 19. 02. 2020 22:48 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 180 | ||||
9 | Jaroščák Maximilián | 20. 02. 2020 22:25 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 208 | ||||
10 | Jergič Daniel | 20. 02. 2020 19:11 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
11 | Keľo Pavel | 18. 02. 2020 13:12 | 2003 | M | TKM Betliar | 14 | ||||
12 | Kompiš Andrej | 22. 02. 2020 07:24 | 2005 | M | TK Žilina | 113 | ||||
13 | Kompiš Tomáš | 13. 02. 2020 10:27 | 2003 | M | TK Žilina | 99 | ||||
14 | Laca Martin | 23. 01. 2020 00:07 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 137 | ||||
15 | Lazarčík Markus | 16. 02. 2020 15:56 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
16 | Lupták Adam | 13. 02. 2020 21:45 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 60 | ||||
17 | Magdolen Anton | 09. 02. 2020 12:57 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 18 | ||||
18 | Melicherík Tomáš | 21. 02. 2020 08:51 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | ||||
19 | Mišenka Dodi | 18. 02. 2020 09:56 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 130 | ||||
20 | Muránsky Matej | 25. 01. 2020 16:06 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | ||||
21 | Ondruš Dávid | 19. 02. 2020 12:37 | 2004 | M | TC Topoľčany | 128 | ||||
22 | Poritskyi Andrii | 20. 02. 2020 19:06 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
23 | Přibáň Martin | 18. 02. 2020 15:47 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 275 | ||||
24 | Schwarc David | 24. 12. 2019 12:31 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | ||||
25 | Srpoň Martin | 09. 01. 2020 21:53 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
26 | Štancel Adrián | 11. 02. 2020 19:30 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 75 | ||||
27 | Stolárik Samuel | 17. 02. 2020 23:32 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
28 | Tomaník Denis | 22. 02. 2020 09:49 | 2003 | M | TK Petržalka | 122 | ||||
29 | Žilkay Filip | 19. 02. 2020 10:53 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 |