Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Názov turnaja: | TŠP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo námestie 6, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovský Michal (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Kurek Ľubomír (C) | |||
Termín od: | 05.09.2020 | Termín do: | 07.09.2020 | |
Kontakt: | Eva Kratochvílová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0911355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 09. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 04.09.2020 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
dorastenky | 48 | 24 | - | 04.09.2020 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
Pozor! Hrá sa na Nobelovom námestí 6, Bratislava.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Hrušovský Michal, ZVR: Kurek Ľubomír
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Muránsky Matej | ||||
6:3 6:2 | |||||
2. | Masarčin Marcus | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Semančík Filip | ||||
6:1 4:6 6:2 | |||||
4. | Čurlej Michal | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Masarčin M. Bernáth B. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Krnáč S. Marošík N. | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Bušniak M. Kohút A. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Sepeši B. Palenčár P. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Deen M. Németh M. | ||||
6:0 6:2 | |||||
8. | Cimra M. Přibáň M. | 16 8 SF F | |||
9. | Vaco M. Onufer S. | ||||
6:1 6:4 | |||||
10. | Michalica A. Macháč M. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Obtulovič J. Rosa A. | 16 8 SF F | ||
13. | Halahija N. Ševčík J. | ||||
6:4 3:6 10:7 | |||||
14. | Laca M. Náhlovský F. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Škoda D. Semančík F. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | ||||
2 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
3 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
4 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
5 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
6 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
7 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
8 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
9 | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 52 | ||||
10 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | ||||
11 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
12 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
13 | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 68 | ||||
14 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 75 | ||||
15 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
16 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
17 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | ||||
18 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | ||||
19 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | ||||
20 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
21 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | ||||
22 | USP | Snopek Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 114 | |||
23 | Tomaník Denis | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Petržalka | 122 | ||||
24 | Duroška Lukáš | 31.10.2025 | 2005 | M | VTC Pezinok | 122 | ||||
25 | Mišenka Dodi | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 130 | ||||
26 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 137 | ||||
27 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 142 | ||||
28 | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 154 | ||||
29 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 159 | ||||
30 | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 180 | ||||
31 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 180 | ||||
32 | Onufer Samuel Patrik | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 184 | ||||
33 | USP | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 190 | |||
34 | USP | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 190 | |||
35 | Béreš Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 190 | ||||
36 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 208 | ||||
37 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 259 | ||||
38 | Adamko Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 263 | ||||
39 | USP | Přibáň Martin | 31.10.2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 275 | |||
40 | USP | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 275 | |||
41 | USP | Šebo Alex | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 275 | |||
42 | USP | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||
43 | USP | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
44 | USP | Šechny David | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Tennis Classic Bratislava | ||||
45 | USP | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | ||||
46 | USP | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
47 | WC | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||
48 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Marošík Norbert | 06. 09. 2020 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dvorský Daniel | 02. 09. 2020 09:00 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 228 | ||||
2 | Fičor Oskar | 01. 09. 2020 16:09 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 275 | ||||
3 | Gula Pavel | 03. 09. 2020 22:02 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
4 | Guzoň Samuel | 02. 09. 2020 19:42 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | ||||
5 | Hron Alex Maximilián | 02. 09. 2020 21:51 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 275 | ||||
6 | Hubinský Július | 26. 08. 2020 18:11 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 275 | ||||
7 | Hulín Patrik | 02. 09. 2020 19:37 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | ||||
8 | Chovanec Jakub | 03. 09. 2020 12:35 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | ||||
9 | Chren Patrik | 31. 08. 2020 12:11 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 263 | ||||
10 | Jakubovič Xavier | 03. 09. 2020 19:25 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 162 | ||||
11 | Jeník Šimon | 28. 08. 2020 08:25 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | |||||
12 | Jergič Daniel | 02. 09. 2020 15:07 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
13 | Juriga Samuel | 02. 09. 2020 16:03 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 153 | ||||
14 | Kido Matúš | 29. 08. 2020 07:50 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | ||||
15 | Kravec Vladimír | 18. 08. 2020 11:42 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
16 | Lazarčík Markus | 03. 09. 2020 13:47 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
17 | Linhart Martin | 03. 09. 2020 20:30 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
18 | Melicherík Tomáš | 04. 09. 2020 08:45 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | ||||
19 | Naňo Marek | 29. 08. 2020 18:30 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | ||||
20 | Norrman Simon | 03. 09. 2020 10:06 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | ||||
21 | Papuščák Šimon | 03. 09. 2020 21:28 | 2005 | M | TKM Martin | 109 | ||||
22 | Paulovič Nikolas | 03. 09. 2020 00:55 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 172 | ||||
23 | Petráš David | 02. 09. 2020 12:05 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
24 | Pivník Oliver | 03. 09. 2020 22:04 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | ||||
25 | Puskeiler Martin | 04. 09. 2020 08:43 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
26 | Riegel Alex | 25. 08. 2020 14:14 | 2006 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 200 | ||||
27 | Safko Sebastián Jonáš | 31. 08. 2020 21:54 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | ||||
28 | Sanader Marko | 28. 08. 2020 22:18 | 2003 | M | TŠ Advantage Bratislava | 172 | ||||
29 | Sarouphim Jean Pierre | 06. 09. 2020 13:35 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
30 | Schwarc David | 12. 08. 2020 12:37 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | ||||
31 | Škvarka Šimon | 03. 09. 2020 16:46 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 275 | ||||
32 | Šramko Marcel | 26. 08. 2020 14:31 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 46 | ||||
33 | Vajgel Hugo | 04. 09. 2020 06:39 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 | ||||
34 | Vida Dominik | 06. 09. 2020 13:35 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 275 | ||||
35 | Vrba Miloslav | 04. 09. 2020 06:14 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
36 | Žilka Oliver Benjamin | 02. 09. 2020 16:06 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 |