Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Homolová Jana (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 14.07.2020 | Termín do: | 16.07.2020 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 13.07.2020 9:00 | LTC |
dorastenky | 24 | 12 | - | 13.07.2020 9:00 | LTC |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Homolová Jana, ZVR: Regendová Dagmar
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Žilka Oliver Benjamin | ||||
6:0 6:0 | |||||
2. | Bohunčák Šimon | 16 8 SF F | |||
3. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
4. | Duraj Martin | 16 8 SF F | |||
5. | Vajdík Lukáš | ||||
6:0 2:0 skr | |||||
6. | Tarač Ramon | 16 8 SF F | |||
7. | Matula Ján | ||||
6:2 6:4 | |||||
8. | Révaj Tomáš | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Žilka Oliver Benjamin | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 | ||||
2 | Révaj Tomáš | 31.10.2024 | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | 133 | ||||
3 | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 150 | ||||
4 | Duraj Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 159 | ||||
5 | Vajdík Lukáš | 31.10.2024 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 172 | ||||
6 | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 200 | ||||
7 | Bohunčák Šimon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 238 | ||||
8 | Kabát František | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Zlaté Moravce | |||||
9 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bognár Simon | 06. 06. 2020 20:27 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 184 | ||||
2 | Dzhurdzha Artem | 30. 06. 2020 09:24 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | ||||
3 | Gazdík Štefan | 12. 07. 2020 07:26 | 2002 | M | TK SAAG Šahy | |||||
4 | Hulák Andrej | 12. 07. 2020 00:32 | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 78 | ||||
5 | Ihring Walter | 20. 07. 2020 11:41 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 180 | ||||
6 | Jáger Tomáš | 24. 06. 2020 21:44 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 | ||||
7 | Kravec Vladimír | 12. 07. 2020 09:40 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
8 | Medveď Jakub | 08. 07. 2020 07:18 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 190 | ||||
9 | Melaga Samuel | 10. 07. 2020 15:37 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 224 | ||||
10 | Petráš David | 07. 07. 2020 08:43 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
11 | Přibáň Martin | 08. 07. 2020 16:49 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 275 | ||||
12 | Sepeši Bastien | 29. 06. 2020 21:19 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
13 | Ševčík Jakub | 12. 07. 2020 17:53 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
14 | Uhliar Milan | 04. 07. 2020 13:43 | 2003 | M | TK Vrútky | 275 |