Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 29.02.2020 | Termín do: | 02.03.2020 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | mnovak@tenisbb.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 02. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 28.02.2020 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
dorastenky | 24 | 12 | - | 28.02.2020 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Madliak Martin, ZVR: Novák Marek
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Stolárik Samuel | ||||
7:6(3) 6:3 | |||||
2. | Šuran Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Tóth Bence | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Vajgel Hugo | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kovalík J. Stolárik S. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Rosa A. Vajgel H. | ||||
6:2 6:4 | |||||
4. | Sepeši B. Vaco M. | 8 SF F | |||
5. | Ihring W. Imrišek L. | ||||
6:2 6:2 | |||||
6. | Garaj B. Šuran T. | 8 SF F | |||
7. | Moravčík E. Filipko A. | ||||
6:3 6:1 | |||||
8. | (2) | Novák M. Németh I. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
2 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | ||||
3 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
4 | Šuran Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 50 | ||||
5 | Fajth Filip | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Žilina | 55 | ||||
6 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
7 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
8 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | ||||
9 | USP | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | |||
10 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 72 | ||||
11 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
12 | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 | ||||
13 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
14 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 90 | ||||
15 | Kuna Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | ||||
16 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 109 | ||||
17 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | ||||
18 | Ondruš Dávid | 31.10.2021 !!! | 2004 | M | TC Topoľčany | 128 | ||||
19 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | ||||
20 | USP | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 142 | |||
21 | USP | Matula Ján | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 150 | |||
22 | USP | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 180 | |||
23 | USP | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 200 | |||
24 | USP | Puskeiler Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Duraj Martin | 31. 12. 2019 | 2005 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 159 | |||||
2 | Bottlik Richard | 23. 01. 2020 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 180 | |||||
3 | Bačík Adam | 11. 02. 2020 | 2005 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 215 | |||||
4 | Foltán Marko | 14. 02. 2020 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 246 | |||||
5 | Přibáň Martin | 20. 01. 2020 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 275 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Filipko Adam | 19. 02. 2020 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 91 | |||||
2 | Moravčík Erik | 29. 02. 2020 | 2004 | M | TK Žilina | 190 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Barcaj Matúš | 27. 02. 2020 16:00 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 52 | ||||
2 | Čurlej Michal | 21. 02. 2020 11:28 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
3 | Dráb Martin | 26. 02. 2020 21:42 | 2003 | M | TKM Betliar | 94 | ||||
4 | Dzhurdzha Artem | 28. 02. 2020 00:07 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | ||||
5 | Finta Lukáš | 27. 02. 2020 19:53 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | ||||
6 | Grolmus Róbert | 05. 02. 2020 22:21 | 2002 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 59 | ||||
7 | Gula Pavel | 27. 02. 2020 15:46 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
8 | Guzoň Samuel | 27. 02. 2020 10:55 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | ||||
9 | Hudák Max | 26. 02. 2020 19:36 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
10 | Hulín Patrik | 28. 02. 2020 08:29 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 246 | ||||
11 | Juriga Samuel | 25. 02. 2020 19:11 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 153 | ||||
12 | Karovič Jaroslav | 25. 01. 2020 07:51 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 228 | ||||
13 | Keller Dávid | 27. 02. 2020 16:40 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 71 | ||||
14 | Kirkov Mário | 26. 02. 2020 10:09 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 53 | ||||
15 | Kladivík Jakub | 27. 02. 2020 13:04 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 275 | ||||
16 | Krnáč Samuel | 27. 02. 2020 21:23 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | ||||
17 | Lazarčík Markus | 28. 02. 2020 08:04 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
18 | Lupták Adam | 22. 02. 2020 08:03 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 60 | ||||
19 | Macháč Max Mikuláš | 20. 02. 2020 19:31 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | ||||
20 | Mazák Maxim | 27. 02. 2020 23:48 | 2004 | M | TK Žilina | 275 | ||||
21 | Melicherík Tomáš | 27. 02. 2020 20:15 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | ||||
22 | Milan Šimon | 23. 02. 2020 11:04 | 2005 | M | Šport Park Lúčky | |||||
23 | Muránsky Matej | 12. 02. 2020 06:26 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | ||||
24 | Norrman Simon | 27. 02. 2020 22:52 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | ||||
25 | Obtulovič Juraj | 27. 02. 2020 19:07 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
26 | Petráš David | 20. 01. 2020 08:19 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
27 | Šimák Adam | 28. 02. 2020 08:07 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 79 | ||||
28 | Žilka Oliver Benjamin | 27. 02. 2020 17:26 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 |