Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Homolová Jana (B) | |||
Termín od: | 25.01.2020 | Termín do: | 28.01.2020 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 01. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 24.01.2020 12:00 | LTC |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Homolová Jana
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Marošík Norbert | |||
6:1 6:2 | |||||
2. | Guzoň Samuel | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kučera Peter | ||||
6:2 7:5 | |||||
4. | Gula Pavel | 32 16 8 SF F | |||
5. | Pivník Oliver | ||||
6:1 6:3 | |||||
6. | Bežák Milan | 32 16 8 SF F | |||
7. | Garaj Bruno | ||||
6:2 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Verčík Ivo | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Keľo Pavel | |||
6:1 6:3 | |||||
10. | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F | |||
11. | Muránsky Matej | ||||
6:2 6:2 | |||||
12. | Šramko Marcel | 32 16 8 SF F | |||
13. | Palčo Matej | ||||
6:4 6:1 | |||||
14. | Krajčí Michal | 32 16 8 SF F | |||
15. | Baranec Dušan | ||||
6:4 6:3 | |||||
16. | (5-8) | Magdolen Anton | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Sura Ivan | |||
6:4 6:2 | |||||
18. | Kyjaci Samuel | 32 16 8 SF F | |||
19. | Norrman Simon | ||||
6:2 2:6 10:2 | |||||
20. | Stolárik Samuel | 32 16 8 SF F | |||
21. | Jerlija Samuel | ||||
6:3 6:3 | |||||
22. | Novák Maxim | 32 16 8 SF F | |||
23. | Fajth Filip | ||||
6:0 6:1 | |||||
24. | (3-4) | Gibala Martin | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Valent Stanislav | |||
6:4 6:1 | |||||
26. | Šuran Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
27. | Palenčár Patrik | ||||
1:6 6:2 11:9 | |||||
28. | Németh Igor | 32 16 8 SF F | |||
29. | Papuščák Šimon | ||||
6:3 6:2 | |||||
30. | Čurlej Michal | 32 16 8 SF F | |||
31. | Hudák Max | ||||
4:6 6:1 10:4 | |||||
32. | (2) | Sedliak Šimon | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Keľo P. Gibala M. | ||||
6:4 3:6 10:2 | |||||
2. | Sedliak Š. Muránsky M. | 16 8 SF F | |||
3. | Sura I. Valent S. | ||||
7:5 6:2 | |||||
4. | Novanský M. Kučera P. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 | ||||
2 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 13 | ||||
3 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 14 | ||||
4 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
5 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 16 | ||||
6 | Magdolen Anton | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 18 | ||||
7 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 19 | ||||
8 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
9 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
10 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 24 | ||||
11 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
12 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | ||||
13 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
14 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
15 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 30 | ||||
16 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
17 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
18 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
19 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
20 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
21 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | ||||
22 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 46 | ||||
23 | Šuran Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 50 | ||||
24 | Fajth Filip | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Žilina | 55 | ||||
25 | USP | Jerlija Samuel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 58 | |||
26 | STZ | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | |||
27 | USP | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | |||
28 | USP | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 72 | |||
29 | STZ | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | |||
30 | STZ | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | |||
31 | STZ | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 109 | |||
32 | USP | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Melicherík Tomáš | 26. 11. 2019 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | |||||
2 | Safko Sebastián Jonáš | 27. 11. 2019 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | |||||
3 | Halahija Nathan André | 24. 12. 2019 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | |||||
4 | Macháč Max Mikuláš | 26. 11. 2019 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | |||||
5 | Dzhurdzha Artem | 30. 11. 2019 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | |||||
6 | Kuna Tomáš | 25. 11. 2019 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | |||||
7 | Ondrášik Adam | 21. 12. 2019 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 124 | |||||
8 | Žilka Oliver Benjamin | 07. 12. 2019 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 | |||||
9 | Vaco Marek | 11. 12. 2019 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 142 | |||||
10 | Duraj Martin | 31. 12. 2019 | 2005 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 159 | |||||
11 | Jakubovič Xavier | 01. 12. 2019 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 162 | |||||
12 | Bottlik Richard | 10. 12. 2019 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 180 | |||||
13 | Melaga Samuel | 12. 12. 2019 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 224 | |||||
14 | Mazák Maxim | 03. 12. 2019 | 2004 | M | TK Žilina | 275 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Novanský Michal | 25. 01. 2020 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 87 | 2 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Barcaj Matúš | 20. 01. 2020 22:24 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 52 | ||||
2 | Bernáth Bruno | 01. 01. 2020 08:34 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
3 | Dráb Martin | 17. 01. 2020 13:39 | 2003 | M | TKM Betliar | 94 | ||||
4 | Finta Lukáš | 24. 01. 2020 08:11 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | ||||
5 | Grolmus Róbert | 29. 11. 2019 10:38 | 2002 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 59 | ||||
6 | Hlaváč Roland | 23. 01. 2020 15:55 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 51 | ||||
7 | Chovanec Jakub | 16. 01. 2020 11:45 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | ||||
8 | Imrišek Lukáš | 24. 01. 2020 06:54 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | ||||
9 | Jergič Daniel | 23. 01. 2020 22:22 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
10 | Juriga Samuel | 06. 01. 2020 23:22 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 153 | ||||
11 | Kido Matúš | 24. 01. 2020 08:57 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | ||||
12 | Kirkov Mário | 22. 01. 2020 10:36 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 53 | ||||
13 | Kovalík Jakub | 23. 01. 2020 22:00 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
14 | Kravec Vladimír | 18. 01. 2020 11:57 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
15 | Lupták Adam | 16. 01. 2020 21:55 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 60 | ||||
16 | Náhlovský Filip | 24. 01. 2020 11:44 [N] | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 65 | ||||
17 | Obtulovič Juraj | 23. 01. 2020 21:11 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
18 | Paulík Martin | 15. 01. 2020 18:53 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 98 | ||||
19 | Petráš David | 20. 01. 2020 08:17 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
20 | Rosa Alex | 23. 01. 2020 09:26 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
21 | Semančík Filip | 23. 01. 2020 21:49 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
22 | Sepeši Bastien | 23. 01. 2020 20:12 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
23 | Ševčík Jakub | 19. 01. 2020 11:01 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
24 | Schwarc David | 25. 11. 2019 18:27 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | ||||
25 | Tarač Ramon | 18. 01. 2020 21:40 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 200 | ||||
26 | Tóth Bence | 24. 01. 2020 04:57 | 2005 | M | TKM Betliar | 90 |