Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4, 020 01 Púchov | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Oleš Ladislav (K) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Králik Dalibor (B) | |||
Termín od: | 04.06.2020 | Termín do: | 07.06.2020 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 03.06.2020 9:00 | SsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Oleš Ladislav, ZVR: Králik Dalibor
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Marošík N. Keľo P. | ||||
6:1 6:0 | |||||
2. | Muránsky M. Verčík I. | 32 16 8 SF F | |||
3. | Bežák M. Mísař A. | ||||
6:0 6:4 | |||||
4. | Gibala M. Sedliak Š. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 | ||||
2 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 13 | ||||
3 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 14 | ||||
4 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
5 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
6 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 23 | ||||
7 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 24 | ||||
8 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
9 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | ||||
10 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
11 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 36 | ||||
12 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | ||||
13 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
14 | Šuran Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 50 | ||||
15 | Grolmus Róbert | 31.10.2024 | 2002 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 59 | ||||
16 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
17 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
18 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | ||||
19 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
20 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 72 | ||||
21 | Šuba Marek | 31.10.2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 76 | ||||
22 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | ||||
23 | Kompiš Tomáš | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Žilina | 99 | ||||
24 | Kuna Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | ||||
25 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | ||||
26 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 109 | ||||
27 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 113 | ||||
28 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | ||||
29 | USP | Belák Michal | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Vrútky | 119 | |||
30 | NVK | Krcho Dávid | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 119 | |||
31 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 124 | ||||
32 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | ||||
33 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 142 | ||||
34 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 162 | ||||
35 | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 165 | ||||
36 | NVK | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 184 | |||
37 | NVK | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 190 | |||
38 | REG | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 200 | |||
39 | NVK | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 224 | |||
40 | REG | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 238 | |||
41 | NVK | Foltán Marko | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 246 | |||
42 | NVK | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 275 | |||
43 | Mazák Maxim | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Žilina | 275 | ||||
44 | NVK | Puskeiler Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
45 | NVK | Milan Šimon | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | Šport Park Lúčky | ||||
46 | USP | Štrba Filip | 31.10.2022 !!! | 2005 | M | TK Ružomberok | ||||
47 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Juriga Samuel | 04. 06. 2020 13:03 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 153 | ||||
2 | Kličimunka Lukáš | 02. 06. 2020 18:56 | 2004 | M | TK Žilina | 198 | ||||
3 | Matula Jakub | 29. 05. 2020 18:17 | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 215 |