Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4, 020 01 Púchov | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Herculan TC | |
Vrchný rozhodca: | Lazorová Angela (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Oleš Ladislav (K) | |||
Termín od: | 14.12.2019 | Termín do: | 17.12.2019 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 13.12.2019 9:00 | SsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Lazorová Angela, ZVR: Oleš Ladislav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Marošík Norbert | |||
6:1 6:1 | |||||
2. | Kido Matúš | 32 16 8 SF F | |||
3. | Novák Maxim | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Dubeň Matúš | 32 16 8 SF F | |||
5. | Čurlej Michal | ||||
6:3 4:6 6:4 | |||||
6. | Mazák Maxim | 32 16 8 SF F | |||
7. | Németh Igor | ||||
6:3 6:3 | |||||
8. | (5-8) | Vlčko Karol | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Keľo Pavel | |||
6:1 6:0 | |||||
10. | Fajth Filip | 32 16 8 SF F | |||
11. | Juriga Samuel | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | Papuščák Šimon | 32 16 8 SF F | |||
13. | Krnáč Samuel | ||||
6:2 6:3 | |||||
14. | Šuba Marek | 32 16 8 SF F | |||
15. | Petráš David | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Bežák Milan | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Verčík Ivo | |||
6:3 6:3 | |||||
18. | Šuran Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
19. | Jergič Daniel | ||||
7:5 6:2 | |||||
20. | Kravec Vladimír | 32 16 8 SF F | |||
21. | Ondrášik Adam | ||||
5:7 6:2 6:3 | |||||
22. | Chovanec Jakub | 32 16 8 SF F | |||
23. | Bernáth Bruno | ||||
6:3 6:1 | |||||
24. | (3-4) | Gibala Martin | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Gula Pavel | |||
6:4 6:2 | |||||
26. | Melaga Samuel | 32 16 8 SF F | |||
27. | Monošík Matej | ||||
6:3 6:3 | |||||
28. | Kompiš Andrej | 32 16 8 SF F | |||
29. | Grolmus Róbert | ||||
6:4 7:5 | |||||
30. | Kompiš Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
31. | Guzoň Samuel | ||||
6:2 6:0 | |||||
32. | (2) | Sedliak Šimon | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 | ||||
2 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 13 | ||||
3 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 14 | ||||
4 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
5 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
6 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 23 | ||||
7 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 24 | ||||
8 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
9 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
10 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
11 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | ||||
12 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
13 | Šuran Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 50 | ||||
14 | Fajth Filip | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Žilina | 55 | ||||
15 | Grolmus Róbert | 31.10.2024 | 2002 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 59 | ||||
16 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
17 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
18 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
19 | Šuba Marek | 31.10.2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 76 | ||||
20 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | ||||
21 | Monošík Matej | 31.10.2024 | 2003 | M | TK Sparta Považská Bystrica | 97 | ||||
22 | Kompiš Tomáš | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Žilina | 99 | ||||
23 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | ||||
24 | NVK | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 109 | |||
25 | NVK | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 113 | |||
26 | NVK | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | |||
27 | REG | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 124 | |||
28 | REG | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | |||
29 | USP | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 153 | |||
30 | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 165 | ||||
31 | NVK | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 224 | |||
32 | USP | Mazák Maxim | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Žilina | 275 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Medveď Jakub | 19. 11. 2019 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 190 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Garaj Bruno | 04. 12. 2019 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 72 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kuna Tomáš | 11. 12. 2019 20:15 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | ||||
2 | Matula Jakub | 12. 12. 2019 14:49 | 2006 | D-ch | TK Vrútky | 215 | ||||
3 | Mucha Richard | 13. 12. 2019 07:27 | 2004 | M | TK Žilina | 150 | ||||
4 | Muránsky Matej | 09. 12. 2019 09:38 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | ||||
5 | Vaco Marek | 12. 12. 2019 21:46 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 142 |