Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Gajdošová Timea (K) | |||
Termín od: | 11.05.2019 | Termín do: | 14.05.2019 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 11.05.2019 8:45 | v mieste konania |
Poznámky:
Rozpis 1, rozpis 2, správa
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Timea Gajdošová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Moncoľ Michal | |||
2. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Šimák Adam | ||||
4. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Kravec Vladimír | ||||
6:1 6:3 | |||||
6. | Vaco Marek | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | (9-16) | Németh Igor | |||
8. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | (9-16) | Mísař Aleš | |||
10. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Chovanec Jakub | ||||
6:4 6:1 | |||||
12. | Novák Maxim | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Bernáth Bruno | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Závodský Martin | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | (5-8) | Gibala Martin | |||
16. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
17. | (3-4) | Verčík Ivo | |||
18. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
19. | Medveď Jakub | ||||
20. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
21. | Kováč Tomáš | ||||
6:4 2:6 6:3 | |||||
22. | Ondrášik Adam | 64 32 16 8 SF F | |||
23. | (9-16) | Jergič Daniel | |||
24. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
25. | (9-16) | Marošík Norbert | |||
26. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
27. | Petráš David | ||||
6:0 6:2 | |||||
28. | Ingvorsen Sebastián | 64 32 16 8 SF F | |||
29. | Pivník Oliver | ||||
6:3 6:2 | |||||
30. | Melaga Samuel | 64 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (5-8) | Šuran Tomáš | 64 32 16 8 SF F | ||
33. | BYE | ||||
34. | (5-8) | Keľo Pavel | 64 32 16 8 SF F | ||
35. | Gula Pavel | ||||
6:3 7:5 | |||||
36. | Garaj Bruno | 64 32 16 8 SF F | |||
37. | Slovík Sasha | ||||
6:4 4:6 6:1 | |||||
38. | Letavay Matej | 64 32 16 8 SF F | |||
39. | BYE | ||||
40. | (9-16) | Slovík Igor | 64 32 16 8 SF F | ||
41. | BYE | ||||
42. | (9-16) | Fajth Filip | 64 32 16 8 SF F | ||
43. | Kompiš Andrej | ||||
6:0 6:0 | |||||
44. | Tarač Ramon | 64 32 16 8 SF F | |||
45. | BYE | ||||
46. | Kompiš Tomáš | 64 32 16 8 SF F | |||
47. | BYE | ||||
48. | (3-4) | Bežák Milan | 64 32 16 8 SF F | ||
49. | BYE | ||||
50. | (5-8) | Vlčko Karol | 64 32 16 8 SF F | ||
51. | Krnáč Samuel | ||||
6:0 6:2 | |||||
52. | Muránsky Matej | 64 32 16 8 SF F | |||
53. | Kuna Tomáš | ||||
6:0 6:1 | |||||
54. | Papuščák Šimon | 64 32 16 8 SF F | |||
55. | BYE | ||||
56. | (9-16) | Filipko Adam | 64 32 16 8 SF F | ||
57. | BYE | ||||
58. | (9-16) | Filípek Dominik | 64 32 16 8 SF F | ||
59. | Mucha Richard | ||||
2:6 6:1 6:1 | |||||
60. | Grolmus Róbert | 64 32 16 8 SF F | |||
61. | BYE | ||||
62. | Dubeň Matúš | 64 32 16 8 SF F | |||
63. | BYE | ||||
64. | (2) | Grnáč Marko | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Moncoľ M. Bežák M. | |||
6:7(5) 6:3 11:9 | |||||
2. | Šimák A. Novák M. | 16 8 SF F | |||
3. | Vlčko K. Marošík N. | ||||
6:4 6:4 | |||||
4. | Németh I. Bernáth B. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Filipko A. Filípek D. | |||
6:3 6:2 | |||||
6. | Keľo P. Muránsky M. | 16 8 SF F | |||
7. | Kompiš A. Chovanec J. | ||||
6:4 6:1 | |||||
8. | Pivník O. Papuščák Š. | 16 8 SF F | |||
9. | Gula P. Mísař A. | ||||
6:3 6:4 | |||||
10. | Petráš D. Jergič D. | 16 8 SF F | |||
11. | Melaga S. Medveď J. | ||||
6:1 6:1 | |||||
12. | (3-4) | Grnáč M. Šuran T. | 16 8 SF F | ||
13. | Vaco M. Letavay M. | ||||
skr | |||||
14. | Krnáč S. Kravec V. | 16 8 SF F | |||
15. | Kompiš T. Fajth F. | ||||
6:4 6:0 | |||||
16. | (2) | Verčík I. Gibala M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Moncoľ Michal | 31.10.2025 | 2001 | M | TK EES Želiezovce | 14 | ||||
2 | Grnáč Marko | 31.10.2021 !!! | 2001 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
3 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 27 | ||||
4 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
5 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 30 | ||||
6 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 32 | ||||
7 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 38 | ||||
8 | Šuran Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 44 | ||||
9 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 48 | ||||
10 | Filípek Dominik | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Žilina | 54 | ||||
11 | Filipko Adam | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 60 | ||||
12 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 68 | ||||
13 | Fajth Filip | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Žilina | 69 | ||||
14 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 71 | ||||
15 | Slovík Igor | 31.10.2024 | 2001 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 80 | ||||
16 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | ||||
17 | Grolmus Róbert | 31.10.2024 | 2002 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 85 | ||||
18 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 90 | ||||
19 | USP | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 91 | |||
20 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 93 | ||||
21 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | ||||
22 | REG | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 97 | |||
23 | USP | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 106 | |||
24 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 | ||||
25 | WC | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | 118 | |||
26 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 121 | ||||
27 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 121 | ||||
28 | Kováč Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2001 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 124 | ||||
29 | Kompiš Tomáš | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Žilina | 141 | ||||
30 | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 145 | ||||
31 | Závodský Martin | 31.10.2020 !!! | 2003 | M | TK Dolný Kubín | 154 | ||||
32 | Slovík Sasha | 31.10.2023 !!! | 2002 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 159 | ||||
33 | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 195 | ||||
34 | Mucha Richard | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 219 | ||||
35 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 224 | ||||
36 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 229 | ||||
37 | USP | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 251 | |||
38 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 274 | ||||
39 | REG | Ingvorsen Sebastián | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Ružomberok | 319 | |||
40 | Kuna Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 319 | ||||
41 | WC | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
42 | WC | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
43 | USP | Tarač Ramon | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
44 | WC | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Jankech Samuel | 08. 05. 2019 13:40 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 141 | ||||
2 | Juriga Samuel | 09. 05. 2019 20:03 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
3 | Kido Matúš | 09. 05. 2019 08:25 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 251 | ||||
4 | Kličimunka Lukáš | 09. 05. 2019 16:33 | 2004 | M | TK Žilina | 265 | ||||
5 | Králik Dalibor | 07. 05. 2019 22:32 | 2001 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 72 | ||||
6 | Králik Jakub | 07. 05. 2019 22:32 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 251 | ||||
7 | Kubovič Rastislav | 05. 05. 2019 14:42 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 87 | ||||
8 | Patráš Martin | 10. 05. 2019 07:51 | 2001 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 98 | ||||
9 | Šuba Marek | 04. 05. 2019 13:57 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 104 |