Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | YONEX CUP 2018 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Blaško Anton (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kališ Branislav (B) | |||
Termín od: | 24.07.2018 | Termín do: | 27.07.2018 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 07. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | neurčené | |
dorastenci | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
Ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Anton Blaško, ZVR: Branislav Kališ
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Paulovčák Samuel | ||||
6:4 6:3 | |||||
2. | Behúň Adam | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Dobrý M. Paulovčák S. | |||
4:6 6:3 10:8 | |||||
2. | Gibala M. Sedliak Š. | 16 8 SF F | |||
3. | Verčík I. Kučera P. | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Hrbáček Š. Dao D. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Gálik M. Novanský M. | |||
7:6(4) 6:2 | |||||
6. | Kurtin K. Šmotlák O. | 16 8 SF F | |||
7. | Peško S. Valent S. | ||||
6:2 6:0 | |||||
8. | Keľo P. Palenčár P. | 16 8 SF F | |||
9. | Čurlej M. Baranec D. | ||||
6:4 2:6 10:7 | |||||
10. | Frič R. Šramko M. | 16 8 SF F | |||
11. | Sura I. Gondor I. | ||||
6:1 6:4 | |||||
12. | (3-4) | Oberta D. Moncoľ M. | 16 8 SF F | ||
13. | Filípek D. Filipko A. | ||||
7:5 6:2 | |||||
14. | Krošlák J. Murár A. | 16 8 SF F | |||
15. | Lánik T. Magdolen A. | ||||
7:6(4) 6:2 | |||||
16. | (2) | Behúň A. Habšuda Š. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Paulovčák Samuel | 31.10.2024 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 3 | ||||
2 | Dobrý Martin | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 7 | ||||
3 | Behúň Adam | 31.10.2020 !!! | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | ||||
4 | USP | Kurtin Kevin | 31.10.2023 !!! | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 12 | |||
5 | Oberta Dušan | 31.10.2024 | 2001 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 14 | ||||
6 | Novanský Michal | 31.10.2024 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 15 | ||||
7 | Habšuda Šimon | 31.10.2024 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 17 | ||||
8 | Moncoľ Michal | 31.10.2025 | 2001 | M | TK EES Želiezovce | 22 | ||||
9 | Peško Samuel | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
10 | Lánik Tomáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 26 | ||||
11 | Gondor Ivo | 31.10.2020 !!! | 2001 | M | TJT Michalovce | 28 | ||||
12 | Gálik Matej | 31.10.2024 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 30 | ||||
13 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 31 | ||||
14 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 32 | ||||
15 | Hlavenka Allen | 31.10.2023 !!! | 2000 | M | TK Jednotka Bratislava | 34 | ||||
16 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 37 | ||||
17 | Palider Martin | 31.10.2025 | 2000 | M | TK Ružomberok | 38 | ||||
18 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 43 | ||||
19 | Russo Paolo | 31.10.2024 | 2001 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 43 | ||||
20 | Urbánek Filip | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Kúpele Piešťany | 50 | ||||
21 | USP | Magdolen Anton | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 54 | |||
22 | Šmotlák Oliver | 31.10.2022 !!! | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 61 | ||||
23 | Filípek Dominik | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Žilina | 64 | ||||
24 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 66 | ||||
25 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 72 | ||||
26 | Filipko Adam | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 73 | ||||
27 | Murár Adam Maximilián | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 76 | ||||
28 | Škvarka Šimon | 31.10.2025 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 81 | ||||
29 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 93 | ||||
30 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 96 | ||||
31 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 100 | ||||
32 | Frič Róbert | 31.10.2025 | 2002 | M | Tenisová akadémia Prešov | 101 | ||||
33 | Hrbáček Šimon | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 108 | ||||
34 | Lupták Adam | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 111 | ||||
35 | Fajth Filip | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Žilina | 114 | ||||
36 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 116 | ||||
37 | STZ | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 131 | |||
38 | STZ | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 134 | |||
39 | STZ | Belák Michal | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Vrútky | 140 | |||
40 | STZ | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 150 | |||
41 | STZ | Monošík Matej | 31.10.2024 | 2003 | M | TK Sparta Považská Bystrica | 150 | |||
42 | USP | Kompiš Tomáš | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Žilina | 157 | |||
43 | USP | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 216 | |||
44 | USP | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 253 | |||
45 | WC | Závodský Martin | 31.10.2020 !!! | 2003 | M | TK Dolný Kubín | 261 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Almási Alfréd | 22. 07. 2018 15:01 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 41 | ||||
2 | Arbet Adam | 17. 07. 2018 09:26 | 2001 | M | TK HSC Piešťany | 11 | ||||
3 | Babík Benjamín | 19. 07. 2018 12:55 | 2001 | M | TK Slávia STU Bratislava | 91 | ||||
4 | Bebjak Richard | 15. 07. 2018 11:47 | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 139 | ||||
5 | Bežák Milan | 20. 07. 2018 11:00 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 39 | ||||
6 | Blažo Marek | 21. 07. 2018 22:11 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Bušniak Matúš | 23. 07. 2018 11:34 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
8 | Daniška Dávid | 22. 07. 2018 19:30 | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | 78 | ||||
9 | Gajdoš Juraj | 26. 06. 2018 19:36 | 2000 | M | TK Ratufa Levice | 63 | ||||
10 | Gaštan Jacob Michal | 21. 07. 2018 15:51 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 184 | ||||
11 | Gonos Bruno | 18. 07. 2018 20:53 | 2000 | M | Tenisová akadémia Prešov | 56 | ||||
12 | González Garza Manuel | 17. 07. 2018 00:18 | 2001 | M | TKM Betliar | |||||
13 | Grnáč Marko | 22. 07. 2018 20:27 | 2001 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 16 | ||||
14 | Habodász Adam | 26. 06. 2018 19:11 | 2002 | M | TK Slovan Bratislava | 53 | ||||
15 | Husár Adam | 21. 07. 2018 15:08 | 2000 | M | TK Slávia STU Bratislava | 68 | ||||
16 | Jankech Samuel | 20. 06. 2018 21:16 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 261 | ||||
17 | Jergič Daniel | 18. 07. 2018 14:48 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | ||||
18 | Karas Daniel | 07. 07. 2018 10:59 | 2003 | M | TK GSM Prešov | 81 | ||||
19 | Karol Miloš | 22. 07. 2018 16:15 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 40 | ||||
20 | Kebísek Ivan | 22. 07. 2018 12:29 | 2000 | M | TK AS Trenčín | 23 | ||||
21 | Kepič Tomáš | 17. 07. 2018 22:26 | 2001 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 60 | ||||
22 | Kopál Adrián | 23. 07. 2018 06:55 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
23 | Krajčí Michal | 21. 07. 2018 17:59 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | |||||
24 | Krajčík Andrej | 23. 07. 2018 14:38 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 18 | ||||
25 | Kravec Vladimír | 20. 06. 2018 08:08 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 201 | ||||
26 | Kubovič Rastislav | 11. 07. 2018 16:28 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
27 | Lovecký Jakub | 18. 06. 2018 17:31 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 35 | ||||
28 | Michalik Radovan | 22. 07. 2018 10:07 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 71 | ||||
29 | Mikuš Jozef | 23. 07. 2018 21:32 | 2001 | M | TKM Betliar | 27 | ||||
30 | Mucha Richard | 22. 07. 2018 20:54 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
31 | Németh Igor | 11. 07. 2018 13:28 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 88 | ||||
32 | Obtulovič Juraj | 22. 07. 2018 21:31 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
33 | Osuský Ján | 24. 07. 2018 08:38 | 2000 | M | AŠK Skalica | 201 | ||||
34 | Pacera Tomáš | 21. 07. 2018 22:57 | 2000 | M | TK Žilina | 47 | ||||
35 | Palčo Matej | 14. 07. 2018 19:52 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 144 | ||||
36 | Pokorný Lukáš | 22. 07. 2018 18:37 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 33 | ||||
37 | Potaš Kevin | 21. 07. 2018 16:14 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 65 | ||||
38 | Purnoch Adam | 19. 07. 2018 13:26 | 2001 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
39 | Puškáč Adrian | 22. 07. 2018 18:50 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | |||||
40 | Šimák Adam | 19. 07. 2018 20:52 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 142 | ||||
41 | Šišolák Jaroslav | 02. 07. 2018 18:40 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 59 | ||||
42 | Smoleňák Hugo | 20. 07. 2018 16:57 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 216 | ||||
43 | Šurina Oliver Róbert | 15. 07. 2018 22:03 | 2001 | M | TK Inter Bratislava | 179 | ||||
44 | Svoreň Matej Martin | 04. 07. 2018 14:54 | 2001 | M | TK Slávia SPU Nitra | 117 | ||||
45 | Vanko Tomáš | 20. 06. 2018 11:47 | 2001 | M | TC EMPIRE Trnava | 128 | ||||
46 | Vlčko Karol | 22. 07. 2018 09:02 | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 123 | ||||
47 | Žilkay Filip | 21. 07. 2018 22:04 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 |