Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový areál Janského 1, Spišská nová Ves | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 15.05.2021 | Termín do: | 18.05.2021 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 05. 2021 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 14.05.2021 9:00 | VsTZ |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 14.05.2021 9:00 | VsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Sedlák Vavrinec, ZVR: Sedlák Vavrinec ml.
Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatia povinní usporiadateľovi (riaditeľ turnaja alebo vrchný rozhodca) predložiť pri prezentácii negatívny PCR alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa uskutočnia bez prítomnosti divákov, t.j. aj bez trénerov a rodinných príslušníkov. Do areálu majú povolený vstup iba hráči, kapitáni družstiev a členovia organizačného výboru.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Tóth Lilla | ||||
6:0 6:0 | |||||
2. | Fedorová Nikola | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Šteinerová Sarah | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Dubcová Ema | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Kolesárová Jessica | ||||
4:6 6:2 6:4 | |||||
6. | Cinkaničová Stella | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Vargová Nina | ||||
6:2 6:3 | |||||
8. | Semanská Abigail Emily | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | Kozmová Lujza | ||||
6:1 6:2 | |||||
10. | Štepitová Nela | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Jánošíková Nina | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | Kuriľáková Nela | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Gross Timea | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Bohunčáková Stela | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | Herdická Nicole Emma | ||||
6:4 6:0 | |||||
16. | Jalčová Diana | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jalčová D. Tóth L. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Herdická V. Herdická N. | ||||
6:4 6:3 | |||||
4. | Herdický A. Fedorová N. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Kuriľáková N. Cinkaničová S. | |||
6:1 6:0 | |||||
6. | Šteinerová S. Lukáčová M. | 16 8 SF F | |||
7. | Rišiaňová B. Fereková E. | ||||
skr | |||||
8. | Takáčová T. Ambrózová E. | 16 8 SF F | |||
9. | Turczyková A. Benderová E. | ||||
6:3 6:0 | |||||
10. | Bereczková L. Michaľáková S. | 16 8 SF F | |||
11. | Jánošíková N. Štepitová N. | ||||
6:0 6:3 | |||||
12. | (3-4) | Kozmová L. Dubcová E. | 16 8 SF F | ||
13. | Bohunčáková S. Gromusová E. | ||||
6:0 6:2 | |||||
14. | Šarišská L. Vargová N. | 16 8 SF F | |||
15. | Pohlyová L. Semanská A. | ||||
6:0 6:2 | |||||
16. | (2) | Kolesárová J. Gross T. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 11 | ||||
2 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 12 | ||||
3 | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 13 | ||||
4 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
5 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 22 | ||||
6 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 25 | ||||
7 | Gross Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 28 | ||||
8 | Herdická Vanessa Mia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TJ Sokol Prešov | 38 | ||||
9 | Cinkaničová Stella | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 48 | ||||
10 | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 49 | ||||
11 | Štepitová Nela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 60 | ||||
12 | Herdický Alexandra Sofia | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 72 | ||||
13 | Michaľáková Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 83 | ||||
14 | Semanská Abigail Emily | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | ||||
15 | Jánošíková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 102 | ||||
16 | Šarišská Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 102 | ||||
17 | Vargová Nina | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 102 | ||||
18 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 102 | ||||
19 | Ambrózová Ela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 111 | ||||
20 | Lešková Daniela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 127 | ||||
21 | Bereczková Lenka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 135 | ||||
22 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 139 | ||||
23 | Hlavajová Tamara | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC 92 Levoča | 158 | ||||
24 | Gromusová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 158 | ||||
25 | Benderová Ela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 158 | ||||
26 | Rišiaňová Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
27 | Lukáčová Miroslava | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
28 | Fedorová Nikola | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Progres Prešov | |||||
29 | Turczyková Alexandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
30 | Fereková Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | |||||
31 | Uhrínová Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
32 | Šteinerová Sarah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
33 | Takáčová Timea | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | Tenis Komplex Košice | |||||
34 | Pohlyová Laura | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Drozdová Adela | 14. 05. 2021 08:45 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
2 | Hrustičová Anett | 13. 05. 2021 19:19 | 2008 | D-d | TC 92 Levoča | 102 | ||||
3 | Nazadová Bianka | 11. 05. 2021 14:57 | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | 158 | ||||
4 | Šebáková Tamara | 12. 05. 2021 07:06 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 56 | ||||
5 | Šuchterová Nikki | 12. 05. 2021 20:36 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 39 | ||||
6 | Zajacová Zara | 12. 05. 2021 09:09 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov |