Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Názov turnaja: | GMI MICHALOVCE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hviezdoslavova 1, Michalovce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Janda Miroslav (C) | |||
Termín od: | 10.08.2020 | Termín do: | 13.08.2020 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 09.08.2020 8:30 | v mieste turnaja |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.08.2020 8:30 | v mieste turnaja |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Gonosová Ester | ||||
6:1 4:6 6:3 | |||||
2. | Ferjaková Karin | 32 16 8 SF F | |||
3. | Nováková Vanessa | ||||
6:4 6:4 | |||||
4. | Kolesárová Jessica | 32 16 8 SF F | |||
5. | Jalčová Diana | ||||
6:3 7:6(3) | |||||
6. | Kucbelová Kristína | 32 16 8 SF F | |||
7. | Podolská Diana | ||||
6:0 6:2 | |||||
8. | Karasová Emma | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Gonosová E. Karasová E. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Šebáková T. Šuchterová N. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Kolesárová J. Ferjaková K. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Gáliková T. Škoricová M. | ||||
6:1 6:2 | |||||
8. | Kozmová L. Dubcová E. | 16 8 SF F | |||
9. | Nováková V. Kašťáková S. | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Nazadová B. Rusnáková L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Kucbelová K. Vavrová Y. | 16 8 SF F | ||
13. | Tóth L. Jalčová D. | ||||
6:1 6:2 | |||||
14. | Brestovičová D. Straková S. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Podolská D. Kolodžejová L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 6 | ||||
2 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 9 | ||||
3 | Nováková Vanessa | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
4 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 21 | ||||
5 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | ||||
6 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 33 | ||||
7 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 36 | ||||
8 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 42 | ||||
9 | Kucbelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 44 | ||||
10 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 46 | ||||
11 | Kováčiková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
12 | Vavrová Yasmin | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | ||||
13 | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
14 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 79 | ||||
15 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | ||||
16 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
17 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | ||||
18 | Gáliková Terezka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 117 | ||||
19 | Mokrošová Hana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Hriňová | 157 | ||||
20 | STZ | Straková Simona | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | 176 | |||
21 | Šebáková Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 205 | ||||
22 | Brestovičová Daniela | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 205 | ||||
23 | Šuchterová Nikki | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 226 | ||||
24 | STZ | Rusnáková Lenka | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-d | 1.TC Humenné | 242 | |||
25 | STZ | Nazadová Bianka | 31.10.2025 | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | 272 | |||
26 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
27 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Cinkaničová Stella | 07. 08. 2020 19:38 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 176 | ||||
2 | Dienešová Dagmar | 08. 08. 2020 10:37 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 64 | ||||
3 | Flimelová Kristína | 08. 08. 2020 21:29 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
4 | Gross Timea | 08. 08. 2020 13:17 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 252 | ||||
5 | Herdická Nicole Emma | 05. 08. 2020 19:31 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
6 | Herdická Vanessa Mia | 09. 08. 2020 08:15 | 2007 | D-d | TJ Sokol Prešov | 76 | ||||
7 | Hlavinková Linda | 08. 07. 2020 10:45 | 2006 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 18 | ||||
8 | Chabadová Timea | 10. 08. 2020 06:28 | 2007 | D-d | TKM Martin | 51 | ||||
9 | Chudová Michaela | 08. 08. 2020 20:15 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | ||||
10 | Jakubcová Katarína | 03. 08. 2020 20:24 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | ||||
11 | Kováčová Emília | 08. 08. 2020 20:53 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 | ||||
12 | Kučíková Kiara Nina | 06. 08. 2020 10:26 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
13 | Kuriľáková Nela | 08. 08. 2020 20:46 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 105 | ||||
14 | Lešková Natália | 08. 08. 2020 20:36 | 2007 | D-d | TK GSM Prešov | 67 | ||||
15 | Mĺkva Terézia | 07. 08. 2020 16:37 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
16 | Mravcová Ema | 03. 08. 2020 10:03 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
17 | Šimová Hana | 08. 08. 2020 10:37 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 23 | ||||
18 | Šramková Tamara | 08. 08. 2020 07:49 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 10 | ||||
19 | Švorcová Stella Izabela | 10. 08. 2020 08:55 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | ||||
20 | Žabková Kiara | 30. 07. 2020 11:11 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 139 |