Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Baláž Milan (A) | |||
Termín od: | 07.12.2019 | Termín do: | 10.12.2019 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 06.12.2019 9:00 | ZsTZ |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 06.12.2019 9:00 | ZsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Miloslav Doležal, ZVR: Milan Baláž
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Jamrichová Renáta | ||||
6:0 6:2 | |||||
2. | Žabková Kiara | 32 16 8 SF F | |||
3. | Hradecká Lucia | ||||
6:2 6:4 | |||||
4. | Kročková Natália | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hradecká L. Mĺkva T. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Kováčiková N. Pohánková M. | ||||
6:2 6:0 | |||||
4. | Salaiová V. Kubová-Danajová E. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Dekanová V. Parízeková L. | |||
6:1 6:1 | |||||
6. | Kročková N. Depešová S. | 16 8 SF F | |||
7. | Kučíková K. Ivaničová D. | ||||
6:0 6:2 | |||||
8. | Dosedlová N. Jobusová K. | 16 8 SF F | |||
9. | Sopková L. Ceperková K. | ||||
6:0 6:4 | |||||
10. | Nováková V. Žabková K. | 16 8 SF F | |||
11. | Švorcová S. Čuboňová L. | ||||
6:1 6:3 | |||||
12. | (3-4) | Vatlavicová M. Košecká G. | 16 8 SF F | ||
13. | Polačiková A. Lišková E. | ||||
6:4 6:2 | |||||
14. | Belanská L. Zitová T. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Jamrichová R. Jávorková K. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jamrichová Renáta | 31.10.2025 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | 8 | ||||
2 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
3 | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 13 | ||||
4 | Nováková Vanessa | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
5 | Ivaničová Darina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 16 | ||||
6 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 19 | ||||
7 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 32 | ||||
8 | Dekanová Vanessa | 31.10.2024 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 34 | ||||
9 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 37 | ||||
10 | Ceperková Kristína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 43 | ||||
11 | Depešová Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
12 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 49 | ||||
13 | Kováčiková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
14 | Sopková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 55 | ||||
15 | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
16 | Štibrányová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 62 | ||||
17 | Čuboňová Lucia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 63 | ||||
18 | NVK | Belanská Lea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 68 | |||
19 | REG | Jobusová Katarína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 69 | |||
20 | NVK | Kučíková Kiara Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | |||
21 | NVK | Pohánková Mia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 82 | |||
22 | REG | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 84 | |||
23 | NVK | Kročková Natália | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 94 | |||
24 | Lišková Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 95 | ||||
25 | Čambálová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 96 | ||||
26 | Kubová-Danajová Eliška | 31.10.2024 | 2008 | D-d | LTC Leopoldov | 123 | ||||
27 | NVK | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||
28 | NVK | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 139 | |||
29 | USP | Vadrnová Alexandra | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 149 | |||
30 | NVK | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | ||||
31 | USP | Dosedlová Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||
32 | NVK | Polačiková Aneta | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Horská Zara | 15. 11. 2019 | 2008 | D-d | TC Partizánske | 130 | |||||
2 | Kizeková Mia | 15. 11. 2019 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 268 | |||||
3 | Šupová Kali | 22. 11. 2019 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Košecká Gabriela | 07. 12. 2019 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 57 | |||||
2 | Danihelová Emma | 04. 12. 2019 | 2007 | D-d | TK 77 Skalica | 98 | |||||
3 | Barháčová Sofia | 27. 11. 2019 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Buranská Nina | 05. 12. 2019 17:06 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 60 | ||||
2 | Gergičová Alica | 04. 12. 2019 21:58 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 89 | ||||
3 | Kašťáková Sára | 03. 12. 2019 20:13 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
4 | Konopková Nela | 06. 12. 2019 08:22 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 28 | ||||
5 | Mončeková Sára | 06. 12. 2019 07:51 | 2007 | D-d | TK Meteor Hlohovec |