Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Šobáň Peter (A) | |||
Termín od: | 30.05.2022 | Termín do: | 03.06.2022 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 05. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 29.05.2022 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 29.05.2022 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
nominácia: chlapci, dievčatá
Nominačné kritériá na letné ME družstiev a jednotlivcov.
Rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram, ubytovanie, správa
VR: M. Doležal, ZVR: P. Šobáň
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šupová K. Depešová S. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Křenová K. Škrabáková N. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Bodiová K. Petrášová D. | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Semanská A. Zathurecká Z. | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Beláňová Ľ. Bab D. | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Salaiová V. Petríková D. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Barháčová S. Nováková V. | ||||
7:6(1) 6:1 | |||||
12. | Tatierska D. Zimenová L. | 32 16 8 SF F | |||
13. | Siváková A. Scheberová L. | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Cinkaničová S. Herdická N. | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Košútová L. Kamenská V. | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Pauková S. Kubalová K. | 32 16 8 SF F | ||
19. | Palanová A. Rablánska F. | ||||
6:1 7:6(1) | |||||
20. | Gažúrová P. Lalíková M. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Farkašová N. Martinková K. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Belanská L. Kuriľáková N. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Šuchterová N. Gross T. | 32 16 8 SF F | ||
27. | Šarišská L. Bohunčáková S. | ||||
7:5 6:4 | |||||
28. | Valenčíková D. Méryová N. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Klieštencová K. Kováčová E. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Gáliková T. Sevald N. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Pohánková Mia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | 4 | |||
2 | Depešová Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 15 | 2 | |||
3 | Belanská Lea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 31 | 6 | |||
4 | Gáliková Terezka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 3 | ||||
5 | Sevald Nikol | 31.10.2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 5 | ||||
6 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 7 | ||||
7 | Gross Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 8 | ||||
8 | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 9 | ||||
9 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 10 | ||||
10 | Cinkaničová Stella | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 11 | ||||
11 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
12 | Šuchterová Nikki | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 13 | ||||
13 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 14 | ||||
14 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 15 | ||||
15 | Vallová Karin | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 16 | ||||
16 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 21 | ||||
17 | Košútová Lara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 22 | ||||
18 | NVK | Petrášová Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||
19 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 24 | ||||
20 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 25 | ||||
21 | WC | Barháčová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 27 | |||
22 | Kamenská Viktória | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 28 | ||||
23 | Križanová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 29 | ||||
24 | Pauková Sofia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 31 | ||||
25 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 32 | ||||
26 | NVK | Zimenová Lujza | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | 33 | |||
27 | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 35 | ||||
28 | Semanská Abigail Emily | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 36 | ||||
29 | NVK | Farkašová Nikola | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 38 | |||
30 | Beláňová Ľubica | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 38 | ||||
31 | WC | Nováková Viktória | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 44 | |||
32 | Valenčíková Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Senica | 47 | ||||
33 | Klieštencová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 51 | ||||
34 | Gažúrová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 55 | ||||
35 | Šarišská Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
36 | NVK | Kočišová Sofia Rachel | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 59 | |||
37 | NVK | Tatierska Deana | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 63 | |||
38 | NVK | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 63 | |||
39 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 67 | ||||
40 | Siváková Adela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | 68 | ||||
41 | Bodiová Karolína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | 70 | ||||
42 | Lalíková Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 75 | ||||
43 | Mrázová Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 84 | ||||
44 | USP | Chudová Alexandra | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 98 | |||
45 | USP | Křenová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 107 | |||
46 | Košická Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 107 | ||||
47 | WC | Škrabáková Nela | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 141 | |||
48 | Moussa Aaliyah | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Topoľčany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kováčová Emília | 31. 03. 2022 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 17 | |||||
2 | Medviďová Katarína | 30. 03. 2022 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 19 | |||||
3 | Polačiková Aneta | 06. 05. 2022 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | |||||
4 | Michaľáková Soňa | 11. 05. 2022 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 37 | |||||
5 | Weissová Ema | 21. 04. 2022 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 40 | |||||
6 | Červenková Sofia | 05. 04. 2022 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 42 | |||||
7 | Bereczková Lenka | 03. 04. 2022 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 43 | |||||
8 | Hargašová Sofia | 13. 04. 2022 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 52 | |||||
9 | Pindúrová Vivien | 24. 04. 2022 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | 53 | |||||
10 | Vargová Nina | 30. 03. 2022 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 54 | |||||
11 | Ferancová Agnes | 07. 04. 2022 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 56 | |||||
12 | Zathurecká Zoja | 05. 04. 2022 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 58 | |||||
13 | Bočáková Nina | 05. 05. 2022 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 61 | |||||
14 | Trebuľová Timea | 15. 05. 2022 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 63 | |||||
15 | Gajdošová Michaela | 07. 04. 2022 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 66 | |||||
16 | Uherčíková Alena | 06. 05. 2022 | 2009 | D-d | TK Žilina | 69 | |||||
17 | Šebáková Tamara | 11. 05. 2022 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 72 | |||||
18 | Madarová Elizabeth | 31. 03. 2022 | 2008 | D-d | TK Žilina | 73 | |||||
19 | Georgievska Hana | 09. 04. 2022 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 73 | |||||
20 | Fedorová Nikola | 27. 04. 2022 | 2009 | D-d | TK Progres Prešov | 76 | |||||
21 | Švagrová Kristýna | 02. 04. 2022 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 77 | |||||
22 | Kyjaci Sofia | 26. 04. 2022 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 80 | |||||
23 | Balážová Ella | 03. 04. 2022 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 87 | |||||
24 | Palenčíková Petra | 14. 05. 2022 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 95 | |||||
25 | Šteinerová Sarah | 04. 04. 2022 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 96 | |||||
26 | Hollá Alexandra | 27. 04. 2022 | 2009 | D-d | TK 77 Skalica | 97 | |||||
27 | Bachanová Karolína | 19. 04. 2022 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 98 | |||||
28 | Mišudíková Michaela | 11. 04. 2022 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 103 | |||||
29 | Fuchs Vivien | 14. 05. 2022 | 2009 | D-d | TK Nová Dubnica | 103 | |||||
30 | Dimitrova Andrea | 03. 04. 2022 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 105 | |||||
31 | Méryová Nina | 13. 05. 2022 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 110 | |||||
32 | Uhrínová Simona | 06. 04. 2022 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 112 | |||||
33 | Skalická Ela | 31. 03. 2022 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
34 | Marošová Lucia Anna | 30. 03. 2022 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 112 | |||||
35 | Baánová Sofia | 08. 05. 2022 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 119 | |||||
36 | Rogulski Bianka | 07. 04. 2022 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 119 | |||||
37 | Černáková Tereza | 17. 04. 2022 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 125 | |||||
38 | Mrázová Adela | 06. 04. 2022 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 125 | |||||
39 | Vincúrová Liliana | 10. 05. 2022 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 128 | |||||
40 | Lenártová Lara | 30. 03. 2022 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 135 | |||||
41 | Halásová Lucia | 15. 05. 2022 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 149 | |||||
42 | Ružičková Simona | 31. 03. 2022 | 2010 | S-d | TK Žilina | 172 | |||||
43 | Balážová Simona | 09. 04. 2022 | 2009 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 172 | |||||
44 | Ružičková Charlotte Chloe | 12. 04. 2022 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 194 | |||||
45 | Vasilisková Veronika | 04. 04. 2022 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 202 | |||||
46 | Rišiaňová Bianka | 02. 04. 2022 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 206 | |||||
47 | Neštická Viktória | 11. 05. 2022 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 206 | |||||
48 | Lukáčová Miroslava | 06. 04. 2022 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 216 | |||||
49 | Titková Nikola | 07. 04. 2022 | 2008 | D-d | TK Skalka Nitra | 232 | |||||
50 | Hegedűsová Naďa | 01. 04. 2022 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 252 | |||||
51 | Nemec Timea Tara | 11. 05. 2022 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 252 | |||||
52 | Veselský Miah Paulina | 23. 04. 2022 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 274 | |||||
53 | Novotná Simona | 15. 05. 2022 | 2010 | S-d | TK Žilina | 274 | |||||
54 | Jarošková Nina | 21. 04. 2022 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 274 | |||||
55 | Riszdorferová Sophia | 18. 04. 2022 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | ||||||
56 | Gašparíková Sofia | 01. 05. 2022 | 2010 | S-d | TK Petržalka | ||||||
57 | Ščibranová Nela | 04. 05. 2022 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
58 | Kutejová Klára | 03. 05. 2022 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
59 | Blaškovičová Maruschka | 03. 04. 2022 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šupová Kali | 30. 05. 2022 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 16 | 49 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Böhmová Emma | 09. 05. 2022 16:46 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | |||||
2 | Budošová Bianka | 27. 05. 2022 20:13 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 252 | ||||
3 | Čemanová Vivien | 14. 05. 2022 20:50 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
4 | Černická Ella | 05. 05. 2022 15:01 | 2009 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 132 | ||||
5 | Daubnerová Ivana | 25. 05. 2022 21:40 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
6 | Fereková Emma | 26. 05. 2022 12:17 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 138 | ||||
7 | Ferková Vanesa | 17. 05. 2022 12:22 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
8 | Geryková Eleanor | 28. 05. 2022 01:09 | 2009 | D-d | TK Inter Bratislava | 172 | ||||
9 | Gombáriková Lea | 26. 05. 2022 21:56 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | |||||
10 | Handzo Zoe | 25. 05. 2022 18:45 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
11 | Janáčiková Petra | 23. 05. 2022 13:39 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
12 | Kinderová Liliana | 24. 05. 2022 11:38 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Konderlová Natália | 24. 05. 2022 20:35 | 2008 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 41 | ||||
14 | Kročková Natália | 24. 05. 2022 21:30 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 1 | ||||
15 | Miškovičová Nina | 16. 05. 2022 10:56 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 274 | ||||
16 | Mokrá Vanesa | 25. 05. 2022 11:58 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 60 | ||||
17 | Pecníková Jana | 23. 05. 2022 11:04 | 2009 | D-d | TK Petržalka | 172 | ||||
18 | Rábeková Rebeka | 26. 05. 2022 14:47 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 232 | ||||
19 | Sedláková Sofia | 27. 05. 2022 09:18 | 2009 | D-d | TK Sereď | 45 | ||||
20 | Skřivanová Nina | 26. 05. 2022 12:31 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 274 | ||||
21 | Zemanová Michaela | 27. 05. 2022 11:26 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 48 |