Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Chemlonská 2, Humenné | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 13.07.2020 | Termín do: | 17.07.2020 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 12.07.2020 10:00 | Nábrežná 5 |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 12.07.2020 10:00 | Nábrežná 5 |
Poznámky:
POZOR! Z technických dôvodov usporiadateľ zorganizuje turnaj na dvorcoch v Humennom, Chemlonská 2.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Maras Jozef, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Hradecká L. Karasová E. | ||||
4:6 6:4 10:7 | |||||
2. | Koppová N. Mravcová E. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 4 | ||||
2 | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 5 | ||||
3 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 6 | ||||
4 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
5 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 9 | ||||
6 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 10 | ||||
7 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
8 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
9 | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 13 | ||||
10 | Nováková Vanessa | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
11 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
12 | Surovčíková Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 17 | ||||
13 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 21 | ||||
14 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | ||||
15 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 27 | ||||
16 | STZ | Flimelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 31 | |||
17 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 33 | ||||
18 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 36 | ||||
19 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 42 | ||||
20 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 46 | ||||
21 | Depešová Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
22 | USP | Chabadová Timea | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TKM Martin | 51 | |||
23 | Vavrová Yasmin | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | ||||
24 | STZ | Dienešová Dagmar | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 64 | |||
25 | Belanská Lea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 68 | ||||
26 | Kučíková Kiara Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
27 | Herdická Vanessa Mia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TJ Sokol Prešov | 76 | ||||
28 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 79 | ||||
29 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | ||||
30 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
31 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | ||||
32 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 105 | ||||
33 | Maruščáková Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Mladosť Košice | 105 | ||||
34 | Trebuľová Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 112 | ||||
35 | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 139 | ||||
36 | Straková Simona | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | 176 | ||||
37 | Brestovičová Daniela | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 205 | ||||
38 | Šebáková Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 205 | ||||
39 | Vislocká Vanessa Mária | 31.10.2025 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 215 | ||||
40 | STZ | Šuchterová Nikki | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 226 | |||
41 | USP | Rusnáková Lenka | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-d | 1.TC Humenné | 242 | |||
42 | STZ | Gross Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 252 | |||
43 | STZ | Nazadová Bianka | 31.10.2025 | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | 272 | |||
44 | USP | Šarišská Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||
45 | USP | Bickovčinová Zuzana | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | 1.TC Humenné |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kolesárová Jessica | 13. 07. 2020 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 73 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Beláňová Ela | 01. 07. 2020 23:29 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 149 | ||||
2 | Cinkaničová Stella | 11. 07. 2020 12:09 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 176 | ||||
3 | Daubnerová Ivana | 04. 07. 2020 20:08 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
4 | Gáliková Terezka | 06. 07. 2020 08:31 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 117 | ||||
5 | Hetešová Sophie | 10. 07. 2020 22:21 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 32 | ||||
6 | Hlavinková Linda | 08. 07. 2020 10:43 | 2006 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 18 | ||||
7 | Hozdeková Victória | 06. 07. 2020 17:00 | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 47 | ||||
8 | Chudová Michaela | 03. 07. 2020 23:41 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | ||||
9 | Jakubcová Katarína | 08. 07. 2020 22:21 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | ||||
10 | Jobusová Katarína | 07. 07. 2020 04:20 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 69 | ||||
11 | Konopková Nela | 11. 07. 2020 07:51 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 28 | ||||
12 | Kováčiková Nina | 17. 06. 2020 08:49 | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
13 | Kováčová Emília | 25. 06. 2020 13:31 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 | ||||
14 | Krajmer Karolína | 02. 07. 2020 18:52 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 28 | 1 | |||
15 | Kročková Natália | 07. 07. 2020 19:22 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 94 | ||||
16 | Michalčíková Bernadette | 08. 07. 2020 22:29 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 3 | ||||
17 | Pohánková Mia | 28. 06. 2020 13:11 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 82 | ||||
18 | Potičná Vivienne | 11. 07. 2020 06:45 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 39 | ||||
19 | Salaiová Vanesa | 20. 06. 2020 21:33 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | |||||
20 | Štepitová Nela | 07. 07. 2020 15:33 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 84 | ||||
21 | Vallová Marianna | 10. 07. 2020 10:14 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 |