Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090037 - TK Slovan Galanta | |||
Názov turnaja: | GALANTA 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kpt. Nálepku, Galanta | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Klement Juraj (K) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 18.07.2020 | Termín do: | 20.07.2020 | |
Kontakt: | Bc Juraj Klement | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905461179, | |||
Kontakt e-mail: | kuzelny@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 17.07.2020 12:00 | TK Slovan Galanta |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 17.07.2020 12:00 | TK Slovan Galanta |
Poznámky:
rozpis, správa, útecha CH/D, vyhodnotenie
VR: Klement Juraj
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Sopková L. Berceliová E. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Georgievska H. Beláňová Ľ. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Tóthová Z. Mokrá V. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Medviďová K. Fränklová E. | ||||
6:3 6:0 | |||||
8. | Mrvová V. Pinková N. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Farkas L. Sedláková S. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Chmelová A. Bab D. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Veselský S. Daubnerová I. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kováčová E. Adamcová P. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Sopková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 55 | ||||
2 | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
3 | Čambálová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 96 | ||||
4 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 123 | ||||
5 | USP | Cibáková Natália | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 132 | |||
6 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 139 | ||||
7 | Gažúrová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 149 | ||||
8 | Fränklová Ela | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
9 | USP | Tóthová Zina | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 196 | |||
10 | USP | Beláňová Ľubica | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 226 | |||
11 | USP | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 | |||
12 | Veselský Stella Rozalia | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 | ||||
13 | Hecht Annabelle | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK ŠTK Šamorín | 242 | ||||
14 | Šatánková Valentína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 252 | ||||
15 | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | |||||
16 | Tušková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC DRACI Matúškovo | |||||
17 | Mrvová Viktória | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | No Worry Galanta | |||||
18 | Zacharová Júlia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK SAAG Šahy | |||||
19 | Bábiová Laura | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | |||||
20 | Mokrá Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | |||||
21 | Medviďová Katarína | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
22 | Nagy Natália | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | |||||
23 | Pinková Natália | 31.10.2023 !!! | 2008 | D-d | No Worry Galanta | |||||
24 | Farkas Liana | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Galanta | |||||
25 | Chmelová Andrea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | |||||
26 | Bačić Olga | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | No Worry Galanta | |||||
27 | USP | Gajdošová Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | ||||
28 | USP | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||
29 | USP | Bjerregaard Annika | 31.10.2022 !!! | 2007 | D-d | TK Raketa Nedožery-Brezany | ||||
30 | USP | Georgievska Hana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
31 | Barháčová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | |||||
32 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
33 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bégerová Natália | 14. 07. 2020 19:06 | 2006 | D-d | VTC Pezinok | 176 | ||||
2 | Bodiová Karolína | 13. 07. 2020 20:32 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Borš Ella | 16. 07. 2020 15:24 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 84 | ||||
4 | Burík Anna | 29. 05. 2020 13:51 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | |||||
5 | Čačová Tereza | 16. 07. 2020 09:24 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | 239 | ||||
6 | Dosedlová Nela | 15. 07. 2020 17:52 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
7 | Dubcová Ema | 05. 07. 2020 13:58 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | ||||
8 | Ferancová Agnes | 15. 07. 2020 10:24 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
9 | Gaburová Natália | 11. 07. 2020 14:21 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 50 | ||||
10 | Hrnčiarová Natália | 16. 07. 2020 16:20 | 2007 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 226 | ||||
11 | Husárová Silvia | 15. 07. 2020 19:42 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 65 | ||||
12 | Ifailova Oleksandra | 03. 07. 2020 19:39 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
13 | Líšková Barbora | 16. 07. 2020 08:19 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 69 | ||||
14 | Lišková Ema | 17. 07. 2020 07:50 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 95 | ||||
15 | Macáková Lilien | 09. 07. 2020 19:33 | 2006 | D-d | Tenis Club Nové Zámky | 170 | ||||
16 | Matúšová Natália | 13. 07. 2020 18:19 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 110 | ||||
17 | Mészárosová Caroline | 16. 07. 2020 20:08 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | |||||
18 | Miklánková Sára | 16. 07. 2020 12:17 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 98 | ||||
19 | Mončeková Sára | 15. 07. 2020 21:11 | 2007 | D-d | TK Meteor Hlohovec | |||||
20 | Moussa Yasmine | 16. 07. 2020 20:13 | 2008 | D-d | TC Topoľčany | |||||
21 | Müllerová Mária | 14. 07. 2020 13:27 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
22 | Nagyová Enni | 03. 07. 2020 19:40 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
23 | Polačiková Aneta | 16. 07. 2020 22:27 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
24 | Sazonová Evelina | 17. 07. 2020 08:04 | 2007 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 112 | ||||
25 | Simonová Sarah | 16. 07. 2020 20:54 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | ||||
26 | Simonová Sophia | 16. 07. 2020 20:55 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
27 | Skukálková Sára | 21. 07. 2020 07:24 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 119 | ||||
28 | Štibrányová Natália | 17. 07. 2020 08:44 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 62 | ||||
29 | Vallová Karin | 16. 07. 2020 19:13 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 146 | ||||
30 | Vavrová Yasmin | 15. 07. 2020 12:09 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | ||||
31 | Vorčáková Miriam | 21. 07. 2020 07:24 | 2007 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 215 | ||||
32 | Weissová Ema | 16. 07. 2020 08:46 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 170 | ||||
33 | Zemanová Michaela | 06. 07. 2020 06:57 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
34 | Zitová Tamara | 16. 07. 2020 21:07 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 84 |