Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, Piešťany | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Orviský Ivan (B) | |||
Termín od: | 25.08.2020 | Termín do: | 29.08.2020 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 24.08.2020 9:00 | na STZ |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 24.08.2020 9:00 | na STZ |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis, organizačný výbor, správa
časový harmonogram nájdete na https://tenispiestany.sk/
VR: Doležal Miloslav, ZVR: Orviský Ivan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Jamrichová Renáta | ||||
6:3 6:0 | |||||
2. | Félixová Saša | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Michalčíková Bernadette | ||||
6:4 6:0 | |||||
4. | Gonosová Ester | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Koppová Natália | ||||
3:6 6:1 6:1 | |||||
6. | Šramková Tamara | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Kročková Natália | ||||
6:2 6:2 | |||||
8. | Krajmer Karolína | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 28 | 1 | |||
2 | Kyseľová Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 2 | ||||
3 | Michalčíková Bernadette | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 3 | ||||
4 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 4 | ||||
5 | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 5 | ||||
6 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 6 | ||||
7 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
8 | Jamrichová Renáta | 31.10.2025 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | 8 | ||||
9 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 9 | ||||
10 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 10 | ||||
11 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
12 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
13 | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 13 | ||||
14 | Nováková Vanessa | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
15 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
16 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 19 | ||||
17 | Vallová Marianna | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
18 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 21 | ||||
19 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | ||||
20 | Šimová Hana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 23 | ||||
21 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 24 | ||||
22 | Kernová Karin | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
23 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 27 | ||||
24 | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 28 | ||||
25 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 32 | ||||
26 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 35 | ||||
27 | NVK | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 36 | |||
28 | NVK | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 42 | |||
29 | Kucbelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 44 | ||||
30 | NVK | Depešová Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 47 | |||
31 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | ||||
32 | Kováčiková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
33 | USP | Vavrová Yasmin | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | |||
34 | Kolibková Lorraine Amie | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 61 | ||||
35 | WC | Belanská Lea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 68 | |||
36 | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
37 | WC | Kučíková Kiara Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | |||
38 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 79 | ||||
39 | Pohánková Mia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 82 | ||||
40 | NVK | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | |||
41 | NVK | Kročková Natália | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 94 | |||
42 | Sevald Nikol | 31.10.2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 98 | ||||
43 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 105 | ||||
44 | NVK | Gáliková Terezka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 117 | |||
45 | Haňdiaková Ester | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 121 | ||||
46 | USP | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||
47 | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 139 | ||||
48 | Šuchterová Nikki | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 226 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kovarčíková Katarína | 10. 08. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 30 | |||||
2 | Podolská Diana | 12. 05. 2020 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 33 | |||||
3 | Jávorková Karin | 08. 07. 2020 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 37 | |||||
4 | Potičná Vivienne | 12. 05. 2020 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 39 | |||||
5 | Simonová Sophia | 13. 07. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 41 | |||||
6 | Parízeková Laura | 10. 05. 2020 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 49 | |||||
7 | Gaburová Natália | 07. 08. 2020 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 50 | |||||
8 | Chabadová Timea | 11. 05. 2020 | 2007 | D-d | TKM Martin | 51 | |||||
9 | Smoleňová Natália | 02. 05. 2020 | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 52 | |||||
10 | Sopková Lucia | 20. 04. 2020 | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 55 | |||||
11 | Košecká Gabriela | 01. 05. 2020 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 57 | |||||
12 | Berceliová Emma | 11. 05. 2020 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | |||||
13 | Čuboňová Lucia | 27. 07. 2020 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 63 | |||||
14 | Herdická Vanessa Mia | 12. 05. 2020 | 2007 | D-d | TJ Sokol Prešov | 76 | |||||
15 | Borguľová Sandra | 12. 05. 2020 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | |||||
16 | Borš Ella | 14. 12. 2019 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 84 | |||||
17 | Petríková Dominika | 16. 04. 2020 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | |||||
18 | Dubcová Ema | 28. 07. 2020 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | |||||
19 | Ďuricová Nina | 04. 08. 2020 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 91 | |||||
20 | Lišková Ema | 15. 04. 2020 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 95 | |||||
21 | Košútová Lara | 30. 06. 2020 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 98 | |||||
22 | Oráviková Klára | 04. 05. 2020 | 2007 | D-d | ŠK Spartan Púchov | 108 | |||||
23 | Trebuľová Timea | 12. 05. 2020 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 112 | |||||
24 | Kubalová Kristína | 12. 05. 2020 | 2008 | D-d | TK Žilina | 120 | |||||
25 | Cahelová Martina | 03. 08. 2020 | 2007 | D-d | TK Nová Dubnica | 123 | |||||
26 | Horská Zara | 21. 04. 2020 | 2008 | D-d | TC Partizánske | 130 | |||||
27 | Beláňová Ela | 10. 05. 2020 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 149 | |||||
28 | Cinkaničová Stella | 04. 05. 2020 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 176 | |||||
29 | Gross Timea | 05. 05. 2020 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 252 | |||||
30 | Zathurecká Zoja | 11. 08. 2020 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
31 | Daubnerová Ivana | 16. 04. 2020 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
32 | Polačiková Aneta | 04. 04. 2020 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||||
33 | Šupová Kali | 12. 05. 2020 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | ||||||
34 | Cíleková Nicol | 04. 08. 2020 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
35 | Herdická Nicole Emma | 06. 08. 2020 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vallová Karin | 12. 08. 2020 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 146 | |||||
2 | Kováčová Emília | 21. 08. 2020 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamcová Petra | 20. 08. 2020 21:34 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 123 | ||||
2 | Dienešová Dagmar | 22. 08. 2020 16:07 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 64 | ||||
3 | Dosedlová Nela | 13. 08. 2020 21:35 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
4 | Flimelová Kristína | 18. 08. 2020 22:18 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
5 | Hlavinková Linda | 15. 07. 2020 10:46 | 2006 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 18 | ||||
6 | Hobzová Kateřina | 24. 08. 2020 14:31 [N] | 2007 | D-d | TK Petržalka | |||||
7 | Hrbáňová Simona | 16. 08. 2020 21:50 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | ||||
8 | Husárová Silvia | 21. 08. 2020 12:46 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 65 | ||||
9 | Chládeková Martina | 26. 07. 2020 08:13 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 66 | ||||
10 | Chudová Michaela | 23. 08. 2020 11:49 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | ||||
11 | Kizeková Mia | 12. 08. 2020 15:33 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 268 | ||||
12 | Kozmová Lujza | 24. 08. 2020 06:18 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 46 | ||||
13 | Křenová Klára | 13. 08. 2020 15:07 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
14 | Líšková Barbora | 24. 08. 2020 07:53 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 69 | ||||
15 | Martišová Michaela | 21. 08. 2020 20:22 | 2008 | D-d | VTC Pezinok | 139 | ||||
16 | Ondíková Sofia | 17. 08. 2020 10:08 | 2008 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 242 | ||||
17 | Salaiová Vanesa | 06. 08. 2020 07:31 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | |||||
18 | Šatánková Valentína | 27. 07. 2020 08:07 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 252 | ||||
19 | Siváková Adela | 20. 08. 2020 08:23 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | |||||
20 | Štibrányová Natália | 18. 08. 2020 14:16 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 62 | ||||
21 | Surovčíková Nina | 20. 08. 2020 22:00 | 2006 | D-d | TK Žilina | 17 | ||||
22 | Tomašovičová Lea | 18. 08. 2020 17:10 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 215 | ||||
23 | Tóthová Zina | 15. 07. 2020 18:51 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 196 | ||||
24 | Zemanová Michaela | 15. 07. 2020 07:30 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
25 | Zitová Tamara | 23. 08. 2020 09:14 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 84 |