Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | SEPS Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šimo Pavol (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Stevič Kristián (C) | |||
Termín od: | 10.07.2020 | Termín do: | 13.07.2020 | |
Kontakt: | Pavol Šimo | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903506086, | |||
Kontakt e-mail: | bausanit@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 09.07.2020 10:00 | HS Centrum Piešťany |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 09.07.2020 10:00 | HS Centrum Piešťany |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Šimo Pavol, ZVR: Stevič Kristián
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Gaburová N. Simonová S. | ||||
6:3 5:7 10:3 | |||||
2. | Čuboňová L. Švorcová S. | 16 8 SF F | |||
3. | Berceliová E. Kováčiková N. | ||||
1:6 7:5 10:8 | |||||
4. | Depešová S. Vavrová Y. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 32 | ||||
2 | Simonová Sophia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
3 | Depešová Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
4 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 49 | ||||
5 | Gaburová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 50 | ||||
6 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | ||||
7 | Kováčiková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
8 | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
9 | Čuboňová Lucia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 63 | ||||
10 | Líšková Barbora | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 69 | ||||
11 | Pauková Sofia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 72 | ||||
12 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 84 | ||||
13 | Pravdová Terézia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | VTC Pezinok | 93 | ||||
14 | Lišková Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 95 | ||||
15 | Sazonová Evelina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 112 | ||||
16 | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | ||||
17 | Beláňová Ela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 149 | ||||
18 | Chudová Michaela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | ||||
19 | Madarová Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 164 | ||||
20 | Fränklová Ela | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
21 | Bégerová Natália | 31.10.2025 | 2006 | D-d | VTC Pezinok | 176 | ||||
22 | Tóthová Zina | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 196 | ||||
23 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 | ||||
24 | Kizeková Mia | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 268 | ||||
25 | Simonová Sarah | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | ||||
26 | Müllerová Mária | 31.10.2021 !!! | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
27 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
28 | Dosedlová Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
29 | Mončeková Sára | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Meteor Hlohovec | |||||
30 | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | |||||
31 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
32 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vavrová Yasmin | 10. 07. 2020 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Barháčová Sofia | 08. 07. 2020 20:05 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | |||||
2 | Bjerregaard Annika | 04. 07. 2020 14:58 | 2007 | D-d | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
3 | Bodiová Karolína | 03. 07. 2020 20:20 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
4 | Borguľová Sandra | 08. 07. 2020 18:55 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | ||||
5 | Borš Ella | 02. 06. 2020 20:21 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 84 | ||||
6 | Bredschneiderová Nina | 08. 06. 2020 19:25 | 2006 | D-d | TK ASICS Trenčín | 226 | ||||
7 | Čambálová Ema | 19. 06. 2020 14:42 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 96 | ||||
8 | Gažúrová Petra | 08. 07. 2020 11:00 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 149 | ||||
9 | Gergičová Alica | 03. 07. 2020 13:05 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 89 | ||||
10 | Haňdiaková Ester | 30. 06. 2020 22:35 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 121 | ||||
11 | Hozdeková Victória | 06. 07. 2020 17:00 | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 47 | ||||
12 | Kašťáková Sára | 08. 07. 2020 20:10 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
13 | Kolibková Lorraine Amie | 09. 07. 2020 07:19 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 61 | ||||
14 | Konopková Nela | 09. 07. 2020 06:26 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 28 | ||||
15 | Kubová-Danajová Eliška | 07. 07. 2020 15:47 | 2008 | D-d | LTC Leopoldov | 123 | ||||
16 | Kucbelová Kristína | 09. 07. 2020 08:45 | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 44 | ||||
17 | Kučíková Kiara Nina | 08. 07. 2020 20:13 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
18 | Martišová Michaela | 03. 07. 2020 12:49 | 2008 | D-d | VTC Pezinok | 139 | ||||
19 | Matúšová Natália | 06. 07. 2020 09:46 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 110 | ||||
20 | Mikocziová Petra | 08. 07. 2020 21:24 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | 272 | ||||
21 | Petrovičová Nella | 04. 07. 2020 18:17 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 35 | ||||
22 | Pindúrová Vivien | 09. 07. 2020 13:47 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||||
23 | Polačiková Aneta | 08. 07. 2020 23:03 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
24 | Šatánková Valentína | 07. 07. 2020 10:12 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 252 | ||||
25 | Sevald Nikol | 07. 07. 2020 20:19 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 98 | ||||
26 | Škoricová Martina | 07. 07. 2020 16:10 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 42 | ||||
27 | Sopková Lucia | 09. 07. 2020 08:06 | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 55 | ||||
28 | Štibrányová Natália | 08. 07. 2020 22:31 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 62 | ||||
29 | Šuchterová Nikki | 08. 07. 2020 08:50 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 226 | ||||
30 | Šupová Kali | 08. 07. 2020 12:05 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | |||||
31 | Trebuľová Timea | 09. 07. 2020 12:09 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 112 | ||||
32 | Zemanová Michaela | 23. 06. 2020 14:54 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |