Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 07.12.2019 | Termín do: | 10.12.2019 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 06.12.2019 9:00 | BTZ |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 06.12.2019 9:00 | BTZ |
Poznámky:
Tieto majstrovstvá regiónu sú dotované loptami STZ, BTZ a Bratislavským samosprávnym krajom.
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Lucia Šramková
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šramková T. Karasová E. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Vavrová Y. Kovarčíková K. | ||||
6:4 6:0 | |||||
4. | Simonová S. Gaburová N. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Kernová K. Škoricová M. | |||
6:0 6:1 | |||||
6. | Simonová S. Hrbáňová S. | 16 8 SF F | |||
7. | Gáliková T. Pirohová D. | ||||
6:1 6:2 | |||||
8. | Bab D. Čačová T. | 16 8 SF F | |||
9. | Martišová M. Pravdová T. | ||||
6:4 6:3 | |||||
10. | Haňdiaková E. Sevald N. | 16 8 SF F | |||
11. | Scheberová L. Turza V. | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | (3-4) | Petrovičová N. Potičná V. | 16 8 SF F | ||
13. | Zemanová M. Vallová K. | ||||
skr | |||||
14. | Borš E. Beláňová E. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Flimelová K. Vallová M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 9 | ||||
2 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 10 | ||||
3 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
4 | Vallová Marianna | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
5 | Kernová Karin | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
6 | Kovarčíková Katarína | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 30 | ||||
7 | Flimelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
8 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 35 | ||||
9 | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 39 | ||||
10 | Simonová Sophia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
11 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 42 | ||||
12 | Gaburová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 50 | ||||
13 | Vavrová Yasmin | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | ||||
14 | Borš Ella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 84 | ||||
15 | Pravdová Terézia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | VTC Pezinok | 93 | ||||
16 | Sevald Nikol | 31.10.2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 98 | ||||
17 | Gáliková Terezka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 117 | ||||
18 | Haňdiaková Ester | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 121 | ||||
19 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 139 | ||||
20 | Martišová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | VTC Pezinok | 139 | ||||
21 | Vallová Karin | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 146 | ||||
22 | USP | Beláňová Ela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 149 | |||
23 | Batáry Nicol | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 205 | ||||
24 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 226 | ||||
25 | Hrnčiarová Natália | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 226 | ||||
26 | NVK | Čačová Tereza | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | 239 | |||
27 | NVK | Šatánková Valentína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 252 | |||
28 | NVK | Hrbáňová Simona | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | |||
29 | NVK | Ráčková Sanja | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | |||
30 | NVK | Turza Viktória | 31.10.2025 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 272 | |||
31 | NVK | Zemanová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
32 | USP | Siváková Adela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Simonová Sarah | 07. 12. 2019 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Daubnerová Ivana | 06. 12. 2019 07:07 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Konderlová Natália | 04. 12. 2019 06:26 | 2008 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 111 | ||||
3 | Mravcová Ema | 03. 12. 2019 09:13 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
4 | Pecníková Jana | 04. 12. 2019 16:49 | 2009 | D-d | TK Petržalka |