Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova ulica Presov | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Palovič Peter (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 08.12.2018 | Termín do: | 11.12.2018 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 12. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 07.12.2018 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa
VR: Peter Palovič, ZVR: Jozef Maras
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kalašová Z. Stolárová L. | ||||
6:1 6:2 | |||||
2. | Svatošová M. Cvanciger L. | 16 8 SF F | |||
3. | Ferjaková K. Gonosová E. | ||||
3:6 6:2 10:7 | |||||
4. | Kolesárová E. Feketeová L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 11 | ||||
2 | Feketeová Liliana | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 17 | ||||
3 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
4 | Kolesárová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Dargov | 22 | ||||
5 | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 24 | ||||
6 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 25 | ||||
7 | Cvanciger Lilly | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 38 | ||||
8 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 50 | ||||
9 | Legátová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 56 | ||||
10 | Smoleňová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 62 | ||||
11 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 68 | ||||
12 | Gajdošíková Nina | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 68 | ||||
13 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 74 | ||||
14 | Hlavinková Linda | 31.10.2021 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 82 | ||||
15 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 87 | ||||
16 | Dienešová Dagmar | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 89 | ||||
17 | Šepitková Timea | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠTK Poprad Veľká | 93 | ||||
18 | Maruščáková Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Mladosť Košice | 96 | ||||
19 | Kolesárová Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 110 | ||||
20 | Dvorožňáková Nina | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | Tenis Komplex Košice | 112 | ||||
21 | Pradeniaková Nina | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 117 | ||||
22 | Kužilová Nikola | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis Komplex Košice | 120 | ||||
23 | Suchá Lujza | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Dargov | 122 | ||||
24 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 131 | ||||
25 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 142 | ||||
26 | Demečková Dáša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 155 | ||||
27 | USP | Uličná Patricia | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 161 | |||
28 | USP | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 172 | |||
29 | USP | Vancáková Saskia | 31.10.2019 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 198 | |||
30 | Halovská Viktória | 31.10.2019 !!! | 2005 | Ž | TJT Michalovce | 208 | ||||
31 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 245 | ||||
32 | Brestovičová Daniela | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 287 | ||||
33 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 287 | ||||
34 | Lešková Natália | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK GSM Prešov | |||||
35 | Herdická Vanessa Mia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
36 | USP | Vislocká Vanessa Mária | 31.10.2025 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||
37 | USP | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Herdický Alexandra Sofia | 02. 12. 2018 19:18 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
2 | Herdický Patrícia Zara | 06. 12. 2018 09:31 | 2006 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | 90 | ||||
3 | Kollárová Karin | 05. 12. 2018 21:47 | 2006 | D-d | Východoslovenský tenisový zväz | 269 | ||||
4 | Martinková Michaela | 07. 12. 2018 09:03 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 26 | ||||
5 | Šarinová Sára | 05. 12. 2018 11:57 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 37 | 6 |