Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Kičiň Denis (A) | |||
Termín od: | 23.02.2019 | Termín do: | 25.02.2019 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 02. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 22.02.2019 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Denis Kičiň
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kalašová Zuzana | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Gonosová Ester | 32 16 8 SF F | |||
3. | Martinková Michaela | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Cvanciger Lilly | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Martinková M. Gonosová E. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Košecká G. Parízeková L. | ||||
6:2 6:0 | |||||
4. | Kolodžejová L. Hlavinková L. | 8 SF F | |||
5. | Ferjaková K. Kolesárová V. | ||||
6:3 6:3 | |||||
6. | Dvorožňáková N. Demečková D. | 8 SF F | |||
7. | Brestovičová D. Jankovíková Ľ. | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (2) | Svatošová M. Cvanciger L. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
2 | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 24 | ||||
3 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 25 | ||||
4 | Martinková Michaela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 26 | ||||
5 | Cvanciger Lilly | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 38 | ||||
6 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 50 | ||||
7 | Košecká Gabriela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 65 | ||||
8 | Gajdošíková Nina | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 68 | ||||
9 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 68 | ||||
10 | Hlavinková Linda | 31.10.2021 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 82 | ||||
11 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 87 | ||||
12 | Maruščáková Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Mladosť Košice | 96 | ||||
13 | Kolesárová Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 110 | ||||
14 | Dvorožňáková Nina | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | Tenis Komplex Košice | 112 | ||||
15 | Pradeniaková Nina | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 117 | ||||
16 | Kužilová Nikola | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis Komplex Košice | 120 | ||||
17 | Suchá Lujza | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Dargov | 122 | ||||
18 | Demečková Dáša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 155 | ||||
19 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 208 | ||||
20 | Bučková Katarína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 216 | ||||
21 | Jankovíková Ľudmila | 31.10.2019 !!! | 2005 | Ž | Tenis Komplex Košice | 287 | ||||
22 | Brestovičová Daniela | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 287 | ||||
23 | Faglicová Nina | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Tvrdošín | |||||
24 | USP | Lešková Natália | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK GSM Prešov | ||||
25 | USP | Mrzenová Vanesa | 31.10.2022 !!! | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | ||||
26 | USP | Vislocká Vanessa Mária | 31.10.2025 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bajusová Sofia | 19. 02. 2019 17:26 | 2005 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 60 | ||||
2 | Bredschneiderová Nina | 07. 01. 2019 11:55 | 2006 | D-d | TK ASICS Trenčín | 191 | ||||
3 | Dienešová Dagmar | 16. 02. 2019 20:58 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 89 | ||||
4 | Fedáková Timea | 19. 02. 2019 08:08 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
5 | Halovská Viktória | 20. 02. 2019 15:41 | 2005 | Ž | TJT Michalovce | 208 | ||||
6 | Herdická Vanessa Mia | 06. 02. 2019 15:57 | 2007 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
7 | Herdický Patrícia Zara | 21. 02. 2019 13:26 | 2006 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | 90 | ||||
8 | Kolesárová Ema | 18. 02. 2019 10:30 | 2005 | Ž | TK Dargov | 22 | ||||
9 | Kollárová Karin | 20. 02. 2019 21:22 | 2006 | D-d | Východoslovenský tenisový zväz | 269 | ||||
10 | Kozmová Lujza | 12. 02. 2019 18:31 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 287 | ||||
11 | Legátová Lucia | 21. 02. 2019 06:20 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 56 | ||||
12 | Pavlechová Katarína | 19. 02. 2019 20:38 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 29 | ||||
13 | Podolská Diana | 27. 01. 2019 12:19 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 131 | ||||
14 | Smoleňová Natália | 19. 02. 2019 11:12 | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 62 | ||||
15 | Uličná Patricia | 21. 02. 2019 22:20 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 161 |