Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | WINTER MÄSPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Lehet Jakub (B) | |||
Termín od: | 12.01.2019 | Termín do: | 15.01.2019 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 11.01.2019 10:00 | TA TC 92 Levoča |
Poznámky:
Pozor!!! Z technických príčin sa zmenilo miesto konania. Turnaj sa bude konať v TK Progres Prešov, Nábrežná 4 (pôvodne SNV).
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Jakub Lehet
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Šurinová S. Krivičková S. | ||||
6:0 6:0 | |||||
2. | Ferjaková K. Kolodžejová L. | 16 8 SF F | |||
3. | Krajmer K. Gonosová E. | ||||
6:2 6:4 | |||||
4. | Šramková T. Mravcová E. | 16 8 SF F | |||
5. | Herdický P. Hlavinková L. | ||||
6:3 6:2 | |||||
6. | Feketeová L. Kolesárová E. | 16 8 SF F | |||
7. | Gedayová M. Svatošová M. | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Gemzická A. Kyseľová N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Krivičková Stella | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 8 | ||||
2 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 9 | ||||
3 | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 10 | ||||
4 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 11 | ||||
5 | Kyseľová Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 14 | ||||
6 | Feketeová Liliana | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 17 | ||||
7 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
8 | Kolesárová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Dargov | 22 | ||||
9 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 23 | ||||
10 | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 24 | ||||
11 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 25 | ||||
12 | Martinková Michaela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 26 | ||||
13 | Surovčíková Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 27 | ||||
14 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 34 | ||||
15 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 35 | ||||
16 | Cvanciger Lilly | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 38 | ||||
17 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 41 | ||||
18 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 42 | ||||
19 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 50 | ||||
20 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | ||||
21 | Maníková Ema | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 57 | ||||
22 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
23 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 68 | ||||
24 | Gajdošíková Nina | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 68 | ||||
25 | STZ | Hlavinková Linda | 31.10.2021 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 82 | |||
26 | USP | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 87 | |||
27 | STZ | Dienešová Dagmar | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 89 | |||
28 | STZ | Herdický Patrícia Zara | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | 90 | |||
29 | USP | Šepitková Timea | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠTK Poprad Veľká | 93 | |||
30 | USP | Štepitová Nela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 96 | |||
31 | STZ | Maruščáková Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Mladosť Košice | 96 | |||
32 | USP | Fekete Alexandra | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 105 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andrusová Juliana | 10. 12. 2018 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 83 | |||||
2 | Kolesárová Vanessa | 26. 11. 2018 | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 110 | |||||
3 | Dvorožňáková Nina | 15. 11. 2018 | 2006 | D-d | Tenis Komplex Košice | 112 | |||||
4 | Pradeniaková Nina | 15. 11. 2018 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 117 | |||||
5 | Suchá Lujza | 11. 12. 2018 | 2005 | Ž | TK Dargov | 122 | |||||
6 | Podolská Diana | 16. 11. 2018 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 131 | |||||
7 | Demečková Dáša | 18. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 155 | |||||
8 | Kolesárová Jessica | 11. 12. 2018 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 172 | |||||
9 | Vancáková Saskia | 16. 12. 2018 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 198 | |||||
10 | Kollárová Karin | 23. 11. 2018 | 2006 | D-d | Východoslovenský tenisový zväz | 269 | |||||
11 | Jabrocká Noemi | 19. 11. 2018 | 2006 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 281 | |||||
12 | Elexová Laura | 25. 11. 2018 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 287 | |||||
13 | Brestovičová Daniela | 15. 11. 2018 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 287 | |||||
14 | Harviščáková Timea | 10. 12. 2018 | 2008 | D-d | TK Čingov 2008 Smižany |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dobrucká Natália | 02. 01. 2019 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
2 | Ceperková Kristína | 02. 01. 2019 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 165 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brandisová Emma | 28. 12. 2018 21:30 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 36 | ||||
2 | Ftorková Ella | 08. 01. 2019 08:54 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 58 | ||||
3 | Garguláková Barbora | 07. 01. 2019 10:02 | 2005 | Ž | TK Žilina | 16 | ||||
4 | Halovská Viktória | 08. 01. 2019 20:21 | 2005 | Ž | TJT Michalovce | 208 | ||||
5 | Hetešová Sophie | 02. 01. 2019 14:04 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 135 | ||||
6 | Chládeková Martina | 09. 01. 2019 20:10 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 130 | ||||
7 | Ivaničová Darina | 10. 01. 2019 17:44 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 40 | ||||
8 | Jalčová Diana | 26. 11. 2018 13:41 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 142 | ||||
9 | Jančíková Alex | 03. 01. 2019 11:46 | 2005 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 37 | ||||
10 | Janíčková Adriana | 09. 01. 2019 10:19 | 2005 | Ž | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | ||||
11 | Jankovíková Ľudmila | 07. 01. 2019 11:58 | 2005 | Ž | Tenis Komplex Košice | 287 | ||||
12 | Jobusová Katarína | 10. 01. 2019 22:30 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 99 | ||||
13 | Kamenská Chiara | 08. 01. 2019 22:04 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 76 | ||||
14 | Koppová Natália | 22. 12. 2018 12:31 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 13 | ||||
15 | Košecká Gabriela | 09. 01. 2019 17:44 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 65 | ||||
16 | Kozmová Lujza | 18. 12. 2018 19:29 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 287 | ||||
17 | Legátová Lucia | 09. 01. 2019 06:20 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 56 | ||||
18 | Michalčíková Bernadette | 02. 01. 2019 16:09 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 32 | ||||
19 | Šašková Barbora | 07. 01. 2019 19:22 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 20 | ||||
20 | Šimonová Nina | 09. 01. 2019 13:45 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 80 | ||||
21 | Sokolova Vera | 10. 01. 2019 22:51 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
22 | Svitková Sofia | 25. 12. 2018 17:40 | 2005 | Ž | TK Žilina | 30 |