Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2019 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Bratislava , Lysáková ulica 1 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 01.12.2018 | Termín do: | 03.12.2018 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 11. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 30.11.2018 8:30 | Lysáková ulica |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 30.11.2018 8:30 | Lysáková ulica |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR:Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Mišagová Chiara | ||||
2:6 7:5 10:6 | |||||
2. | Zapletalová Alexandra | 32 16 8 SF F | |||
3. | Veličová Nina | ||||
6:4 4:6 11:9 | |||||
4. | Vatlavicová Monika | 32 16 8 SF F | |||
5. | Ivaničová Darina | ||||
6:3 6:2 | |||||
6. | Pavlechová Katarína | 32 16 8 SF F | |||
7. | Krajčovičová Ashley | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | Gedayová Michaela | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mišagová C. Gedayová M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Kučíková K. Škoricová M. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Mravcová E. Šramková T. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Potičná V. Jobusová K. | ||||
6:3 6:1 | |||||
8. | Gaburová N. Simonová S. | 16 8 SF F | |||
9. | Zapletalová A. Vatlavicová M. | ||||
6:2 6:2 | |||||
10. | Poldaufová S. Forgáčová S. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Pirohová D. Nováková V. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Vallová M. Petrovičová N. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Krajčovičová A. Pavlechová K. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mišagová Chiara | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Matchpoint Trebatice | 19 | ||||
2 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 23 | ||||
3 | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 29 | ||||
4 | Nováková Vanessa | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 31 | ||||
5 | Ivaničová Darina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 40 | ||||
6 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 41 | ||||
7 | USP | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 42 | |||
8 | Krajčovičová Ashley | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 44 | ||||
9 | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 46 | ||||
10 | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 46 | ||||
11 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 48 | ||||
12 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 49 | ||||
13 | Poldaufová Simona | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 51 | ||||
14 | USP | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | |||
15 | Balontayová Lucia | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
16 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
17 | Daňková Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 64 | ||||
18 | USP | Šimová Hana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 73 | |||
19 | Odorová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 94 | ||||
20 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 98 | ||||
21 | Jobusová Katarína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 99 | ||||
22 | Hallová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 101 | ||||
23 | Vallová Marianna | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
24 | Buranská Nina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 108 | ||||
25 | USP | Dekanová Vanessa | 31.10.2024 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 112 | |||
26 | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 116 | ||||
27 | USP | Blahová Daniela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 125 | |||
28 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 128 | ||||
29 | Kučíková Kiara Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 131 | ||||
30 | USP | Simonová Sophia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 147 | |||
31 | USP | Kutešová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 153 | |||
32 | USP | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 204 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hetešová Sophie | 15. 11. 2018 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 135 | |||||
2 | Škoricová Lucia | 15. 11. 2018 | 2005 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 135 | |||||
3 | Borš Ella | 16. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 172 | |||||
4 | Čambálová Ema | 15. 11. 2018 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 204 | |||||
5 | Gaburová Natália | 17. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 245 | |||||
6 | Flimelová Kristína | 16. 11. 2018 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Štibrányová Natália | 19. 11. 2018 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 72 | |||||
2 | Kamenská Chiara | 19. 11. 2018 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 76 | |||||
3 | Kapsdorferová Ema | 22. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 102 | |||||
4 | Hevessy Nina Mária | 22. 11. 2018 | 2005 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 108 | |||||
5 | Zsilleová Eliška | 18. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 155 | |||||
6 | Ceperková Kristína | 20. 11. 2018 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 165 | |||||
7 | Polomská Lujza | 29. 11. 2018 | 2006 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 287 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Burma Kseniia | 29. 11. 2018 20:11 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Cíleková Laura | 29. 11. 2018 08:48 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
3 | Čuboňová Lucia | 28. 11. 2018 07:52 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 165 | ||||
4 | Gergičová Alica | 30. 11. 2018 07:12 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 187 | ||||
5 | Karasová Emma | 24. 11. 2018 10:42 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 34 | ||||
6 | Kausichová Ema | 26. 11. 2018 11:49 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 43 | ||||
7 | Košecká Gabriela | 28. 11. 2018 09:30 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 65 | ||||
8 | Krajmer Karolína | 24. 11. 2018 14:08 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 35 | ||||
9 | Lapšová Emma | 28. 11. 2018 19:45 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 54 | ||||
10 | Pechová Anna Mária | 25. 11. 2018 00:55 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 131 | ||||
11 | Šimonová Nina | 29. 11. 2018 21:07 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 80 | ||||
12 | Šurinová Simona | 16. 11. 2018 14:48 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 9 | ||||
13 | Vavrová Yasmin | 23. 11. 2018 10:09 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 171 | ||||
14 | Zuzčáková Laura | 23. 11. 2018 00:57 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 147 |