Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nová 340/1, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Taraflex | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubská Eva (B) | |||
Termín od: | 16.02.2019 | Termín do: | 18.02.2019 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 02. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 15.02.2019 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Porubský, ZVR: Eva Danišková
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Forgáčová Sára | ||||
6:4 6:1 | |||||
2. | Pirohová Dominika | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jamrichová Renáta | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Mišagová Chiara | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Gedayová M. Mišagová C. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Dekanová V. Gergičová A. | ||||
7:5 6:4 | |||||
4. | Ceperková K. Čuboňová L. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Pavlechová K. Forgáčová S. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Petrovičová N. Šimová H. | ||||
6:3 6:4 | |||||
8. | Pechová A. Krajčovičová A. | 16 8 SF F | |||
9. | Hetešová S. Vadrnová A. | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Pirohová D. Hradecká L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Poldaufová S. Štibrányová N. | 16 8 SF F | ||
13. | Vatrtová E. Konopková N. | ||||
skr | |||||
14. | Kováčiková N. Gubík A. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Moravanská K. Mrvová N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vatrtová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 15 | ||||
2 | Mišagová Chiara | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Matchpoint Trebatice | 19 | ||||
3 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 23 | ||||
4 | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 29 | ||||
5 | Moravanská Klára | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 32 | ||||
6 | Krajčovičová Ashley | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 44 | ||||
7 | Mrvová Natália | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | ||||
8 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 48 | ||||
9 | Poldaufová Simona | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 51 | ||||
10 | Balontayová Lucia | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
11 | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 61 | ||||
12 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
13 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 67 | ||||
14 | Štibrányová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 72 | ||||
15 | Šimová Hana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 73 | ||||
16 | Gubík Amanda | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | 87 | ||||
17 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 98 | ||||
18 | Jobusová Katarína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 99 | ||||
19 | Kovarčíková Katarína | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 105 | ||||
20 | Dekanová Vanessa | 31.10.2024 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 112 | ||||
21 | Jamrichová Renáta | 31.10.2025 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | 118 | ||||
22 | Pechová Anna Mária | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 131 | ||||
23 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 135 | ||||
24 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 142 | ||||
25 | USP | Kováčiková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 153 | |||
26 | USP | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 165 | |||
27 | USP | Čuboňová Lucia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 165 | |||
28 | USP | Ceperková Kristína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 165 | |||
29 | USP | Gergičová Alica | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 187 | |||
30 | USP | Matúšová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 191 | |||
31 | USP | Vadrnová Alexandra | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 227 | |||
32 | USP | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 287 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Simonová Sophia | 10. 12. 2018 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 147 | |||||
2 | Borš Ella | 16. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 172 | |||||
3 | Kernová Karin | 30. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 187 | |||||
4 | Čambálová Ema | 15. 11. 2018 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 204 | |||||
5 | Parízeková Laura | 20. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 208 | |||||
6 | Kissová Karolína | 28. 11. 2018 | 2005 | Ž | TK Ellite Team Nové Zámky | 245 | |||||
7 | Gaburová Natália | 24. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 245 | |||||
8 | Penovová Tatiana | 20. 01. 2019 | 2006 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 281 | |||||
9 | Sokolova Vera | 23. 11. 2018 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bredschneiderová Nina | 13. 02. 2019 18:51 | 2006 | D-d | TK ASICS Trenčín | 191 | ||||
2 | Buranská Nina | 07. 02. 2019 15:50 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 108 | ||||
3 | Hallová Ema | 02. 02. 2019 14:45 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 101 | ||||
4 | Kaňovská Diana | 14. 02. 2019 20:46 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 150 | ||||
5 | Kapsdorferová Ema | 11. 02. 2019 17:13 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 102 | ||||
6 | Kašťáková Sára | 09. 02. 2019 08:00 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 142 | ||||
7 | Kausichová Ema | 11. 02. 2019 11:14 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 43 | ||||
8 | Kolesárová Vanessa | 08. 02. 2019 15:25 | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 110 | ||||
9 | Košecká Gabriela | 11. 02. 2019 00:06 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 65 | ||||
10 | Kučíková Kiara Nina | 15. 02. 2019 07:36 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 131 | ||||
11 | Lišková Ema | 15. 02. 2019 04:29 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | |||||
12 | Maníková Ema | 13. 02. 2019 15:29 | 2006 | D-d | TK Žilina | 57 | ||||
13 | Polakovičová Adela | 09. 02. 2019 12:45 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 46 | ||||
14 | Potičná Vivienne | 15. 02. 2019 06:53 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 204 | ||||
15 | Sevald Nikol | 10. 02. 2019 08:19 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | |||||
16 | Šramková Tamara | 13. 02. 2019 08:32 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 41 | ||||
17 | Surovčíková Nina | 14. 02. 2019 09:56 | 2006 | D-d | TK Žilina | 27 | ||||
18 | Svitková Sofia | 12. 02. 2019 07:11 | 2005 | Ž | TK Žilina | 30 | ||||
19 | Vallová Marianna | 13. 02. 2019 19:29 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
20 | Vatlavicová Monika | 12. 02. 2019 19:19 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 49 | ||||
21 | Zapletalová Alexandra | 14. 02. 2019 07:02 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | ||||
22 | Zsilleová Eliška | 14. 02. 2019 20:56 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 155 | ||||
23 | Zuzčáková Laura | 12. 02. 2019 14:02 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 147 |