Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Orviský Ivan (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Stevič Kristián (C) | |||
Termín od: | 01.02.2019 | Termín do: | 04.02.2019 | |
Kontakt: | Ivan Orviský | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902824902, mobil - 0905552465, | |||
Kontakt e-mail: | stasin@slovanet.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 31.01.2019 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Orviský, ZVR: Kristián Stevič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vargová Nina | ||||
6:3 6:0 | |||||
2. | Jamrichová Renáta | 32 16 8 SF F | |||
3. | Krajmer Karolína | ||||
2:6 7:5 6:3 | |||||
4. | Krivičková Stella | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vargová N. Krivičková S. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Šramková T. Mravcová E. | ||||
4:6 6:3 10:6 | |||||
4. | Ivaničová D. Surovčíková N. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Gedayová M. Mišagová C. | |||
4:6 6:4 10:6 | |||||
6. | Gonosová E. Karasová E. | 16 8 SF F | |||
7. | Šašková B. Svitková S. | ||||
skr | |||||
8. | Pirohová D. Michalčíková B. | 16 8 SF F | |||
9. | Moravanská K. Vatlavicová M. | ||||
3:6 6:4 10:8 | |||||
10. | Mĺkva T. Konopková N. | 16 8 SF F | |||
11. | Jávorková K. Ceperková K. | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | (3-4) | Pavlechová K. Kalašová Z. | 16 8 SF F | ||
13. | Félixová S. Vatrtová E. | ||||
6:0 6:2 | |||||
14. | Jamrichová R. Krajmer K. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Janigová P. Kyseľová N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vargová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 22 | 2 | |||
2 | Krivičková Stella | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 8 | ||||
3 | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 12 | ||||
4 | Kyseľová Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 14 | ||||
5 | Vatrtová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 15 | ||||
6 | Feketeová Liliana | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 17 | ||||
7 | Mišagová Chiara | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Matchpoint Trebatice | 19 | ||||
8 | Šašková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 20 | ||||
9 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
10 | Kolesárová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Dargov | 22 | ||||
11 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 23 | ||||
12 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 25 | ||||
13 | Surovčíková Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 27 | ||||
14 | Vulganová Zuzana | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK 77 Skalica | 28 | ||||
15 | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 29 | ||||
16 | Svitková Sofia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Žilina | 30 | ||||
17 | Moravanská Klára | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 32 | ||||
18 | Michalčíková Bernadette | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 32 | ||||
19 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 34 | ||||
20 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 35 | ||||
21 | Ivaničová Darina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 40 | ||||
22 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 41 | ||||
23 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 42 | ||||
24 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 49 | ||||
25 | USP | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 55 | |||
26 | STZ | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||
27 | STZ | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | |||
28 | STZ | Jamrichová Renáta | 31.10.2025 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | 118 | |||
29 | USP | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 142 | |||
30 | USP | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 165 | |||
31 | USP | Ceperková Kristína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 165 | |||
32 | STZ | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gubík Amanda | 15. 11. 2018 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | 87 | |||||
2 | Petrovičová Nella | 15. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 98 | |||||
3 | Kovarčíková Katarína | 21. 12. 2018 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 105 | |||||
4 | Kolesárová Vanessa | 11. 12. 2018 | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 110 | |||||
5 | Dekanová Vanessa | 01. 12. 2018 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 112 | |||||
6 | Košlíková Viktoria Dominika | 07. 01. 2019 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 116 | |||||
7 | Hetešová Sophie | 15. 11. 2018 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 135 | |||||
8 | Kernová Karin | 30. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 187 | |||||
9 | Gergičová Alica | 21. 11. 2018 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 187 | |||||
10 | Matúšová Natália | 17. 11. 2018 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 191 | |||||
11 | Macáková Lilien | 15. 11. 2018 | 2006 | D-d | Tenis Club Nové Zámky | 191 | |||||
12 | Surová Tamara | 23. 11. 2018 | 2005 | Ž | TC MERY Academy Holíč | 198 | |||||
13 | Potičná Vivienne | 15. 11. 2018 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 204 | |||||
14 | Parízeková Laura | 04. 01. 2019 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 208 | |||||
15 | Obetková Tamara | 26. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 245 | |||||
16 | Gaburová Natália | 24. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 245 | |||||
17 | Švorcová Stella Izabela | 07. 01. 2019 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 287 | |||||
18 | Blanco Elizabeth Kristína | 04. 12. 2018 | 2006 | D-d | ŠA Trenčianske Teplice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balus Irina | 04. 01. 2019 17:02 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 32 | 5 | |||
2 | Berceliová Emma | 07. 01. 2019 09:26 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 52 | ||||
3 | Brandisová Emma | 30. 01. 2019 10:09 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 36 | ||||
4 | Bredschneiderová Nina | 31. 01. 2019 16:41 [N] | 2006 | D-d | TK ASICS Trenčín | 191 | ||||
5 | Buranská Nina | 31. 01. 2019 09:38 [N] | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 108 | ||||
6 | Čambálová Ema | 17. 01. 2019 19:25 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 204 | ||||
7 | Čatovičová Lea | 30. 01. 2019 10:04 | 2005 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 124 | ||||
8 | Cíleková Laura | 27. 01. 2019 13:52 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
9 | Čuboňová Lucia | 30. 01. 2019 21:50 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 165 | ||||
10 | Forgáčová Sára | 28. 01. 2019 18:50 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 48 | ||||
11 | Gallová Anabela | 23. 01. 2019 10:59 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 112 | ||||
12 | Garguláková Barbora | 30. 01. 2019 10:22 | 2005 | Ž | TK Žilina | 16 | ||||
13 | Gemzická Adela | 21. 01. 2019 11:02 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 10 | ||||
14 | Hallová Ema | 29. 01. 2019 23:13 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 101 | ||||
15 | Herdický Patrícia Zara | 24. 01. 2019 09:04 | 2006 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | 90 | ||||
16 | Hradecká Lucia | 29. 01. 2019 22:23 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 61 | ||||
17 | Jančíková Alex | 03. 01. 2019 07:00 | 2005 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 37 | ||||
18 | Jobusová Katarína | 31. 01. 2019 08:44 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 99 | ||||
19 | Kamenská Chiara | 28. 01. 2019 10:10 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 76 | ||||
20 | Kaňovská Diana | 05. 02. 2019 08:53 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 150 | ||||
21 | Kausichová Ema | 29. 01. 2019 18:40 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 43 | ||||
22 | Kolodžejová Lea | 30. 01. 2019 07:03 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 50 | ||||
23 | Koppová Natália | 21. 01. 2019 15:07 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 13 | ||||
24 | Košecká Gabriela | 24. 01. 2019 16:29 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 65 | ||||
25 | Kozmová Lujza | 29. 12. 2018 13:08 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 287 | ||||
26 | Krajčovičová Ashley | 27. 01. 2019 19:53 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 44 | ||||
27 | Kučíková Kiara Nina | 30. 01. 2019 08:06 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 131 | ||||
28 | Lapšová Emma | 29. 01. 2019 09:16 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 54 | ||||
29 | Maníková Ema | 30. 01. 2019 14:25 | 2006 | D-d | TK Žilina | 57 | ||||
30 | Martinková Michaela | 27. 01. 2019 12:55 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 26 | ||||
31 | Mináriková Mária | 28. 01. 2019 10:38 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 67 | ||||
32 | Mrvová Natália | 21. 01. 2019 21:45 | 2005 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | ||||
33 | Náčinová Matilda | 18. 01. 2019 06:44 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 281 | ||||
34 | Nováková Vanessa | 30. 01. 2019 17:20 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 31 | ||||
35 | Pechová Anna Mária | 22. 01. 2019 19:22 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 131 | ||||
36 | Polakovičová Adela | 27. 01. 2019 12:36 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 46 | ||||
37 | Poldaufová Simona | 29. 01. 2019 08:26 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 51 | ||||
38 | Šimonová Nina | 28. 01. 2019 19:19 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 80 | ||||
39 | Simonová Sophia | 28. 01. 2019 11:57 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 147 | ||||
40 | Šimová Hana | 30. 01. 2019 15:20 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 73 | ||||
41 | Slotíková Katrin | 29. 01. 2019 12:27 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 76 | ||||
42 | Sokolova Vera | 28. 01. 2019 12:00 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
43 | Štibrányová Natália | 29. 01. 2019 23:08 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 72 | ||||
44 | Stolárová Lenka | 14. 01. 2019 09:10 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 11 | ||||
45 | Šurinová Simona | 30. 01. 2019 09:42 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 9 | ||||
46 | Svatošová Miroslava | 29. 01. 2019 20:36 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 24 | ||||
47 | Veličová Nina | 12. 01. 2019 20:08 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 46 | ||||
48 | Zapletalová Alexandra | 30. 01. 2019 17:23 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | ||||
49 | Zsilleová Eliška | 20. 01. 2019 10:16 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 155 | ||||
50 | Zuzčáková Laura | 30. 01. 2019 07:39 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 147 |