Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080096 - TŠP-tenisová škola Petržalka | |||
Názov turnaja: | TSP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo namestie 6 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Kratochvíla Filip (K) | |||
Termín od: | 09.02.2019 | Termín do: | 11.02.2019 | |
Kontakt: | Eva Kratochvílová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0911355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 02. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 08.02.2019 10:00 | TŠP klubovňa |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Filip Kratochvíla
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Ivaničová D. Pavlechová K. | ||||
3:6 6:1 10:7 | |||||
2. | Daňková K. Forgáčová S. | 16 8 SF F | |||
3. | Vatlavicová M. Jávorková K. | ||||
6:3 7:5 | |||||
4. | Mravcová E. Šramková T. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 29 | |||
2 | Ivaničová Darina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 40 | ||||
3 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 41 | ||||
4 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 42 | ||||
5 | Kausichová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 43 | ||||
6 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 48 | ||||
7 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 49 | ||||
8 | Poldaufová Simona | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 51 | ||||
9 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 55 | ||||
10 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
11 | Daňková Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 64 | ||||
12 | Štibrányová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 72 | ||||
13 | Šimová Hana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 73 | ||||
14 | Andrusová Juliana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 83 | ||||
15 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 98 | ||||
16 | Vallová Marianna | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
17 | Buranská Nina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 108 | ||||
18 | Dekanová Vanessa | 31.10.2024 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 112 | ||||
19 | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 116 | ||||
20 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 128 | ||||
21 | Panáková Veronika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | 135 | ||||
22 | Škoricová Lucia | 31.10.2019 !!! | 2005 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 135 | ||||
23 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 135 | ||||
24 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 142 | ||||
25 | Zuzčáková Laura | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 147 | ||||
26 | USP | Kutešová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 153 | |||
27 | USP | Zsilleová Eliška | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Petržalka | 155 | |||
28 | USP | Ceperková Kristína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 165 | |||
29 | USP | Borš Ella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 172 | |||
30 | USP | Kernová Karin | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 187 | |||
31 | USP | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 204 | |||
32 | USP | Sankiyska Viktoriya | 31.10.2020 !!! | 2005 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Surová Tamara | 23. 11. 2018 | 2005 | Ž | TC MERY Academy Holíč | 198 | |||||
2 | Parízeková Laura | 21. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 208 | |||||
3 | Obetková Tamara | 26. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 245 | |||||
4 | Kissová Karolína | 28. 11. 2018 | 2005 | Ž | TK Ellite Team Nové Zámky | 245 | |||||
5 | Gaburová Natália | 17. 11. 2018 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 245 | |||||
6 | Sopková Lucia | 14. 01. 2019 | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 269 | |||||
7 | Švorcová Stella Izabela | 14. 01. 2019 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 287 | |||||
8 | Kozolková Lenka | 12. 12. 2018 | 2006 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 287 | |||||
9 | Blanco Elizabeth Kristína | 04. 12. 2018 | 2006 | D-d | ŠA Trenčianske Teplice | ||||||
10 | Flimelová Kristína | 27. 12. 2018 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Tomečková Angelika | 06. 02. 2019 | 2005 | Ž | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | 287 | |||||
2 | Schruff Luisa | 29. 01. 2019 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 05. 02. 2019 17:23 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
2 | Bečková Karolína | 26. 01. 2019 10:19 | 2006 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 230 | ||||
3 | Berceliová Emma | 07. 02. 2019 17:36 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 52 | ||||
4 | Blahová Daniela | 07. 02. 2019 22:02 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 125 | ||||
5 | Burma Kseniia | 23. 01. 2019 22:04 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Čambálová Ema | 29. 12. 2018 10:02 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 204 | ||||
7 | Cíleková Laura | 15. 12. 2018 18:40 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
8 | Čuboňová Lucia | 07. 02. 2019 14:23 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 165 | ||||
9 | Gedayová Michaela | 07. 02. 2019 07:45 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 23 | ||||
10 | Hallová Ema | 07. 02. 2019 10:54 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 101 | ||||
11 | Hradecká Lucia | 29. 01. 2019 22:22 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 61 | ||||
12 | Jamrichová Renáta | 30. 01. 2019 12:47 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | 118 | ||||
13 | Kapsdorferová Ema | 05. 02. 2019 09:09 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 102 | ||||
14 | Kováčiková Nina | 28. 01. 2019 13:16 | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 153 | ||||
15 | Kovarčíková Katarína | 31. 01. 2019 06:23 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 105 | ||||
16 | Maníková Ema | 20. 11. 2018 10:12 | 2006 | D-d | TK Žilina | 57 | ||||
17 | Mrvová Natália | 05. 02. 2019 18:40 | 2005 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | ||||
18 | Náčinová Matilda | 09. 02. 2019 12:04 [N] | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 281 | ||||
19 | Nováková Vanessa | 06. 02. 2019 20:08 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 31 | ||||
20 | Polakovičová Adela | 27. 01. 2019 12:38 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 46 | ||||
21 | Simonová Sophia | 05. 02. 2019 08:11 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 147 | ||||
22 | Tomková Alžbeta | 13. 01. 2019 12:33 | 2005 | Ž | TŠ Advantage Bratislava | 216 | ||||
23 | Vavrová Yasmin | 07. 02. 2019 09:40 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 171 |