Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežna 2955 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Kubíková Nikola (C) | |||
Termín od: | 09.02.2019 | Termín do: | 11.02.2019 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 02. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 08.02.2019 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Boris Drexler, ZVR: Nikola Kubíková
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Garguláková Barbora | ||||
6:2 6:1 | |||||
2. | Chládeková Martina | 32 16 8 SF F | |||
3. | Vavrová Yasmin | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Maníková Ema | 32 16 8 SF F | |||
5. | Krajmer Karolína | ||||
6:0 6:2 | |||||
6. | Šimonová Nina | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kucbelová Kristína | ||||
6:3 4:6 11:9 | |||||
8. | Kolodžejová Lea | 32 16 8 SF F | |||
9. | Veličová Nina | ||||
6:1 6:0 | |||||
10. | Slotíková Katrin | 32 16 8 SF F | |||
11. | Penovová Tatiana | ||||
6:2 6:1 | |||||
12. | Brandisová Emma | 32 16 8 SF F | |||
13. | Smoleňová Natália | ||||
6:0 6:3 | |||||
14. | Jakubcová Katarína | 32 16 8 SF F | |||
15. | Fedáková Viktória | ||||
6:1 6:0 | |||||
16. | Šašková Barbora | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Garguláková B. Šašková B. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Maníková E. Mináriková M. | ||||
6:0 6:0 | |||||
4. | Zríniová K. Ochránková B. | 8 SF F | |||
5. | Vavrová Y. Kucbelová K. | ||||
6:2 6:1 | |||||
6. | Jakubcová K. Gejdošová S. | 8 SF F | |||
7. | Gallová A. Chládeková M. | ||||
6:2 6:2 | |||||
8. | (2) | Kolodžejová L. Brandisová E. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 16 | ||||
2 | Šašková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 20 | ||||
3 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 35 | ||||
4 | Brandisová Emma | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 36 | ||||
5 | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 46 | ||||
6 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 50 | ||||
7 | Maníková Ema | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 57 | ||||
8 | Smoleňová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 62 | ||||
9 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 67 | ||||
10 | Janíčková Adriana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | ||||
11 | Slotíková Katrin | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 76 | ||||
12 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 76 | ||||
13 | Šimonová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 80 | ||||
14 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 87 | ||||
15 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 92 | ||||
16 | Fekete Alexandra | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 105 | ||||
17 | Kolesárová Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 110 | ||||
18 | Gallová Anabela | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 112 | ||||
19 | Chládeková Martina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 130 | ||||
20 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 142 | ||||
21 | Gejdošová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Šport Park Lúčky | 158 | ||||
22 | Vavrová Yasmin | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 171 | ||||
23 | USP | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 172 | |||
24 | USP | Polacká Dominika | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | OZ ŠK Odema Púchov | 197 | |||
25 | USP | Ochránková Bianka | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Senica | 208 | |||
26 | USP | Zríniová Karolína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Senica | 216 | |||
27 | USP | Penovová Tatiana | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 281 | |||
28 | USP | Miháliková Lea Mária | 31.10.2022 !!! | 2005 | Ž | TK Žilina | 287 | |||
29 | USP | Kucbelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||
30 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Andrusová Juliana | 05. 02. 2019 19:50 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 83 | ||||
2 | Balontayová Lucia | 05. 02. 2019 17:24 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
3 | Blahovcová Alexandra | 22. 01. 2019 16:12 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 269 | ||||
4 | Čambálová Ema | 17. 01. 2019 19:24 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 204 | ||||
5 | Čatovičová Lea | 21. 01. 2019 22:22 | 2005 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 124 | ||||
6 | Červencová Lucia | 04. 02. 2019 10:40 | 2005 | Ž | GSM Europe Trenčín | 85 | ||||
7 | Flimelová Kristína | 03. 02. 2019 18:43 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Hozdeková Victória | 09. 02. 2019 09:30 | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 118 | ||||
9 | Ivaničová Darina | 06. 02. 2019 17:25 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 40 | ||||
10 | Jabrocká Noemi | 06. 02. 2019 17:14 | 2006 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 281 | ||||
11 | Jobusová Katarína | 07. 02. 2019 21:03 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 99 | ||||
12 | Kaňovská Diana | 07. 02. 2019 19:40 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 150 | ||||
13 | Košecká Gabriela | 07. 02. 2019 07:24 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 65 | ||||
14 | Lapšová Emma | 05. 02. 2019 17:54 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 54 | ||||
15 | Mravcová Ema | 06. 02. 2019 13:23 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 42 | ||||
16 | Polakovičová Adela | 27. 01. 2019 12:37 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 46 | ||||
17 | Surovčíková Nina | 07. 02. 2019 16:41 | 2006 | D-d | TK Žilina | 27 | ||||
18 | Švorcová Stella Izabela | 24. 01. 2019 22:27 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 287 | ||||
19 | Tomášová Nina | 06. 02. 2019 21:13 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 176 | ||||
20 | Vargová Rebeka | 06. 02. 2019 21:08 | 2005 | Ž | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 198 | ||||
21 | Zapletalová Alexandra | 31. 01. 2019 15:48 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 52 | ||||
22 | Zimenová Sára | 01. 02. 2019 10:27 | 2007 | D-d | TK Žilina | 150 |