Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Piešťany, E. Belluša 2 | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šimo Pavol (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimová Petra (A) | |||
Termín od: | 05.06.2017 | Termín do: | 09.06.2017 | |
Kontakt: | Ing. Pavol Šimo | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903506086, | |||
Kontakt e-mail: | stasin@slovanet.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 06. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené | |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis, organizačný výbor, nominačné kritériá na letné ME 2017, správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Petra Šimová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vargová V. Behúlová B. | ||||
6:3 6:4 | |||||
2. | Slabá N. Marušinová M. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vargová Vanda | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 13 | 3 | |||
2 | Kotlíková Inez Maria | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 17 | 2 | |||
3 | Suchánková Sara | 31.10.2025 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 47 | 1 | |||
4 | Jašková Anika | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 4 | ||||
5 | Chudejová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 5 | ||||
6 | Behúlová Bianca | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 7 | ||||
7 | Ďarmatiová Nina | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 8 | ||||
8 | Slabá Natália | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
9 | Marušinová Martina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 10 | ||||
10 | Zelníčková Radka | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 13 | ||||
11 | Gondorová Miriam | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 14 | ||||
12 | Paľovská Nina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 15 | ||||
13 | Šašková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Tvrdošín | 16 | ||||
14 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 17 | ||||
15 | Tóthová Emma | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 18 | ||||
16 | Kurucová Nina | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
17 | Janegová Kristína | 30.11.2017 !!! | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 21 | ||||
18 | Sobihardová Hana | 31.10.2019 !!! | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 23 | ||||
19 | Dičérová Ema | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 24 | ||||
20 | Drugdová Salma | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 25 | ||||
21 | Kaňovská Sabína | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 26 | ||||
22 | Vighová Nelly | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 28 | ||||
23 | Šarinová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 32 | ||||
24 | Danišková Kristína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 34 | ||||
25 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 35 | ||||
26 | Filipková Emma | 31.10.2019 !!! | 2005 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 36 | ||||
27 | Barillová Deana | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK OLYMP Bratislava | 38 | ||||
28 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
29 | Mráziková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 40 | ||||
30 | WC | Petnuchová Tamara | 31.03.2018 !!! | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 43 | |||
31 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 43 | ||||
32 | Barčíková Alexandra | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 45 | ||||
33 | Plajová Nina | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 51 | ||||
34 | Pritchard Rachel Louise | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK Progres Prešov | 54 | ||||
35 | Balus Irina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 56 | ||||
36 | Pláteníková Ela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 56 | ||||
37 | WC | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 62 | |||
38 | Vancelová Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 68 | ||||
39 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 76 | ||||
40 | WC | Gombitová Alexandra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 80 | |||
41 | WC | Vargová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 81 | |||
42 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 91 | ||||
43 | USP | Nebylová Paula | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 99 | |||
44 | USP | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 103 | |||
45 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 103 | ||||
46 | WC | Kandravá Sára | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | ŠTK Poprad Veľká | 108 | |||
47 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 111 | ||||
48 | Svitková Sofia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Žilina |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vighová Vivienne | 24. 01. 2017 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 22 | |||||
2 | Barteková Sára | 13. 04. 2017 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 29 | |||||
3 | Kotianová Lenka | 19. 01. 2017 | 2003 | Ž | TO Slávia ŽU Žilina | 33 | |||||
4 | Klanduchová Michaela | 16. 11. 2016 | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 37 | |||||
5 | Petnuchová Soňa | 17. 05. 2017 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | |||||
6 | Provazníková Agáta | 21. 04. 2017 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 42 | |||||
7 | Bajáková Petra | 29. 01. 2017 | 2003 | Ž | TK Žilina | 45 | |||||
8 | Vizváryová Veronika | 05. 02. 2017 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 48 | |||||
9 | Mihálová Slávka | 17. 11. 2016 | 2004 | Ž | TK Senica | 49 | |||||
10 | Machalová Nikola | 04. 05. 2017 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 55 | |||||
11 | Krivosudská Lucia | 06. 01. 2017 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 59 | |||||
12 | Líšková Liliana | 28. 11. 2016 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 60 | |||||
13 | Šabíková Ana | 03. 05. 2017 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 61 | |||||
14 | Kratochvílová Karin | 30. 01. 2017 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 69 | |||||
15 | Čuboňová Žofia | 04. 02. 2017 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 74 | |||||
16 | Horváthová Viktória | 20. 05. 2017 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 78 | |||||
17 | Liptáková Nina | 24. 11. 2016 | 2004 | Ž | TŠP-tenisová škola Petržalka | 79 | |||||
18 | Daubnerová Nikola | 18. 11. 2016 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 83 | |||||
19 | Šaranová Lillian | 23. 04. 2017 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | |||||
20 | Jančíková Alex | 01. 05. 2017 | 2005 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 85 | |||||
21 | Baniarová Nina | 11. 04. 2017 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 89 | |||||
22 | Janigová Petra | 17. 05. 2017 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 91 | |||||
23 | Matejčíková Mária | 26. 04. 2017 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||||
24 | Bieliková Emma | 26. 02. 2017 | 2004 | Ž | TK ŠTK Šamorín | 110 | |||||
25 | Čopianová Stela | 08. 04. 2017 | 2003 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 111 | |||||
26 | Garguláková Barbora | 17. 01. 2017 | 2005 | Ž | TK Žilina | 115 | |||||
27 | Mudranincová Sofia | 14. 03. 2017 | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 119 | |||||
28 | Pavlíková Vladimíra | 13. 02. 2017 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 122 | |||||
29 | Porubská Tereza | 02. 05. 2017 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 124 | |||||
30 | Zaicová Daniela | 31. 03. 2017 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 132 | |||||
31 | Mrvová Natália | 21. 02. 2017 | 2005 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 136 | |||||
32 | Adamcová Vanessa | 11. 12. 2016 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 140 | |||||
33 | Polakovičová Adela | 23. 11. 2016 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 140 | |||||
34 | Bučič Veronika | 27. 02. 2017 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 149 | |||||
35 | Chalupková Kristína | 05. 04. 2017 | 2005 | Ž | TK Pro Set Bratislava | 172 | |||||
36 | Coddington Sara | 20. 03. 2017 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 189 | |||||
37 | Trellová Simona | 08. 02. 2017 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 201 | |||||
38 | Modlová Sofia Markéta | 15. 05. 2017 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 206 | |||||
39 | Dobrucká Natália | 15. 01. 2017 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 206 | |||||
40 | Šašková Barbora | 12. 03. 2017 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 206 | |||||
41 | Moravanská Klára | 02. 01. 2017 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 206 | |||||
42 | Pavlechová Katarína | 29. 04. 2017 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | ||||||
43 | Mokrá Isabelle Ida | 25. 02. 2017 | 2005 | Ž | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
44 | Kaňovská Diana | 20. 05. 2017 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | ||||||
45 | Šramková Tamara | 21. 03. 2017 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
46 | Ivaničová Darina | 27. 02. 2017 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Svatošová Miroslava | 24. 05. 2017 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 71 | |||||
2 | Timková Tamara | 31. 05. 2017 | 2003 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 101 | |||||
3 | Pavlasová Vanessa | 29. 05. 2017 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 119 | |||||
4 | Vančová Emma | 30. 05. 2017 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 206 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bolebruchová Ema | 04. 06. 2017 07:38 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 11 | ||||
2 | Danišová Nina | 01. 06. 2017 08:07 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 6 | ||||
3 | Feketeová Liliana | 04. 06. 2017 10:41 [N] | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 97 | ||||
4 | Gemzická Adela | 01. 06. 2017 09:36 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 145 | ||||
5 | Gonosová Ester | 30. 05. 2017 20:04 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
6 | Grešová Ivana | 04. 06. 2017 12:39 [N] | 2004 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 58 | ||||
7 | Hrabovská Karolína | 01. 05. 2017 19:48 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 206 | ||||
8 | Hubinská Mária | 04. 06. 2017 15:34 [N] | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 31 | ||||
9 | Karšayová Sára | 21. 05. 2017 08:19 | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 128 | ||||
10 | Kotara Daniela | 03. 06. 2017 14:32 | 2005 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 94 | ||||
11 | Krajmer Karolína | 20. 05. 2017 11:45 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
12 | Melicháčová Eliška | 15. 05. 2017 08:22 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
13 | Mikocziová Eva | 03. 05. 2017 07:52 | 2003 | Ž | TK PROFI Senec | |||||
14 | Pinková Lucia | 29. 05. 2017 17:12 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 | ||||
15 | Pleváková Ema | 04. 06. 2017 21:06 [N] | 2003 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 30 | ||||
16 | Rakovská Anna Ester | 31. 05. 2017 12:55 | 2003 | Ž | TK Petržalka | 65 | ||||
17 | Smoleňová Martina | 04. 06. 2017 02:00 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 20 | ||||
18 | Uličná Zuzana | 21. 05. 2017 15:26 | 2003 | Ž | VTC Pezinok | 149 | ||||
19 | Vatrtová Ema | 31. 05. 2017 22:06 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 172 | ||||
20 | Zelenayová Romana | 20. 05. 2017 18:33 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 |