Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | TK ŽILINA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Blaško Anton (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kališ Branislav (B) | |||
Termín od: | 20.07.2018 | Termín do: | 23.07.2018 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené | |
starší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
Ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Anton Blaško, ZVR: Branislav Kališ
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Marošík N. Obtulovič J. | ||||
6:2 6:2 | |||||
2. | Šimák A. Minich S. | 16 8 SF F | |||
3. | Kirkov M. Safko S. | ||||
4:6 6:4 11:9 | |||||
4. | Melaga S. Talajka T. | 16 8 SF F | |||
5. | Hulín P. Halahija N. | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Kubovič R. Krajčí M. | 16 8 SF F | |||
7. | Kido M. Ondrášik A. | ||||
6:3 6:1 | |||||
8. | Čurlej M. Kyjaci S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 4 | ||||
2 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 5 | ||||
3 | USP | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 10 | |||
4 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 12 | ||||
5 | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 14 | ||||
6 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 15 | ||||
7 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 17 | ||||
8 | USP | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 26 | |||
9 | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 27 | ||||
10 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 33 | ||||
11 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 38 | ||||
12 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 40 | ||||
13 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
14 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 43 | ||||
15 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 44 | ||||
16 | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 45 | ||||
17 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 47 | ||||
18 | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
19 | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 50 | ||||
20 | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 52 | ||||
21 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 53 | ||||
22 | USP | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 59 | |||
23 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 61 | ||||
24 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 63 | ||||
25 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 64 | ||||
26 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
27 | Juriga Samuel | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 78 | ||||
28 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 86 | ||||
29 | Daňuš Boris | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | 95 | ||||
30 | Kutný Oskar | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 97 | ||||
31 | STZ | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 102 | |||
32 | STZ | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 111 | |||
33 | Moravčík Erik | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 111 | ||||
34 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 120 | ||||
35 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 146 | ||||
36 | Klanduch Marek | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 153 | ||||
37 | Kucharčík Tomáš | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Žilina | 176 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bernáth Bruno | 16. 07. 2018 11:31 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
2 | Blažo Marek | 18. 07. 2018 14:24 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
3 | Gula Pavel | 18. 07. 2018 14:08 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
4 | Guzoň Samuel | 19. 07. 2018 12:43 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 31 | ||||
5 | Havaj Riley Jack | 28. 06. 2018 03:57 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 176 | ||||
6 | Chovanec Jakub | 14. 07. 2018 16:20 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 42 | ||||
7 | Jandera Otto James | 17. 07. 2018 16:33 | 2005 | M | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
8 | Kličimunka Lukáš | 16. 07. 2018 13:53 | 2004 | M | TK Žilina | 104 | ||||
9 | Kohút Alex | 15. 07. 2018 23:13 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 139 | ||||
10 | Kravec Vladimír | 18. 07. 2018 00:17 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 48 | ||||
11 | Krnáč Samuel | 11. 07. 2018 10:37 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 91 | ||||
12 | Kuna Tomáš | 16. 07. 2018 06:15 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 153 | ||||
13 | Lazarčík Markus | 10. 07. 2018 13:37 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
14 | Lichý Alexander | 19. 07. 2018 19:14 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 153 | ||||
15 | Macák Milan | 29. 06. 2018 17:50 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 164 | ||||
16 | Masarčin Marcus | 19. 07. 2018 19:12 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
17 | Melicherík Tomáš | 13. 07. 2018 15:20 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 35 | ||||
18 | Mucha Richard | 09. 07. 2018 11:09 | 2004 | M | TK Žilina | 55 | ||||
19 | Naď Peter | 18. 07. 2018 20:18 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 3 | ||||
20 | Náhlovský Filip | 18. 07. 2018 18:50 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 57 | ||||
21 | Novák Kristián Jakub | 16. 07. 2018 12:40 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 68 | ||||
22 | Novák Maxim | 18. 07. 2018 23:10 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 11 | ||||
23 | Palčo Matej | 06. 07. 2018 20:51 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 6 | ||||
24 | Papuščák Šimon | 23. 06. 2018 15:51 | 2005 | M | TKM Martin | 91 | ||||
25 | Paulík Martin | 18. 07. 2018 16:03 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 111 | ||||
26 | Paulovčák Sebastián | 18. 07. 2018 08:49 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | |||||
27 | Petráš David | 15. 07. 2018 21:57 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 24 | ||||
28 | Puškáč Adrian | 18. 07. 2018 22:59 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 | ||||
29 | Ševčík Jakub | 18. 07. 2018 14:15 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 24 | ||||
30 | Solčan Adam | 16. 05. 2018 18:36 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
31 | Štancel Adrián | 15. 07. 2018 13:03 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 20 | ||||
32 | Stolárik Samuel | 19. 07. 2018 12:42 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 18 | ||||
33 | Šuba Marek | 23. 05. 2018 07:59 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 37 |