Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090037 - TK Slovan Galanta | |||
Názov turnaja: | GALANTA CUP D | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | kpt. Nálepku Galanta | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Klement Juraj (K) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 01.09.2018 | Termín do: | 03.09.2018 | |
Kontakt: | Jozef Škoda | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904686959, | |||
Kontakt e-mail: | jozef.skoda@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 08. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené | |
starší žiaci | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Rosa Alex | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Zagata Viliam | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Žilka Oliver Benjamin | ||||
6:4 6:1 | |||||
6. | Hron Alex Maximilián | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kostoláni Alex | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Rogulski Yannik | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Paulík Martin | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Polák David | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Karovič Jaroslav | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Kecskés Oliver | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Paulovič Nikolas | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Brázda David | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Hochel Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Malinkovič Richard | 32 16 8 SF F | |||
27. | Béreš Jonáš | ||||
7:6(4) 6:3 | |||||
28. | Sarouphim Jean Pierre | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Kohút Alex | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kovář Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Rogulski Y. Kovář S. | ||||
6:3 6:7(3) 10:6 | |||||
2. | Polák D. Sarouphim J. | 8 SF F | |||
3. | Paulík M. Paulovič N. | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Rosa A. Žilka O. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
2 | Kovář Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | LTC Leopoldov | 53 | ||||
3 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 83 | ||||
4 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | 108 | ||||
5 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 111 | ||||
6 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 139 | ||||
7 | Žilka Oliver Benjamin | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 143 | ||||
8 | Béreš Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | 143 | ||||
9 | USP | Malinkovič Richard | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Sparta Považská Bystrica | 148 | |||
10 | USP | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 148 | |||
11 | Zagata Viliam | 31.10.2022 !!! | 2005 | M | TK Šaľa | |||||
12 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
13 | Brázda David | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
14 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
15 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | |||||
16 | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
17 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
18 | USP | Polák David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vida Dominik | 27. 08. 2018 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 137 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Dávid Pavol | 28. 08. 2018 17:48 | 2004 | M | TK Slávia SPU Nitra | 176 | ||||
2 | Dosedla Artur | 28. 08. 2018 18:02 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 146 | ||||
3 | Imrišek Lukáš | 24. 08. 2018 23:51 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 120 | ||||
4 | Jaroščák Maximilián | 30. 08. 2018 18:07 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 176 | ||||
5 | Ježek Martin | 02. 08. 2018 21:59 | 2005 | M | VTC Pezinok | 125 | ||||
6 | Karasz Milan | 30. 08. 2018 21:57 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | |||||
7 | Kravec Vladimír | 21. 08. 2018 00:36 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 48 | ||||
8 | Kutný Oskar | 25. 06. 2018 12:03 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 97 | ||||
9 | Ondruš Dávid | 20. 06. 2018 09:35 | 2004 | M | TC Topoľčany | 65 | ||||
10 | Puškáč Adrian | 02. 08. 2018 22:50 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 70 | ||||
11 | Riegel Alex | 26. 08. 2018 13:33 | 2006 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 176 | ||||
12 | Schlosser Marek | 01. 07. 2018 21:28 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
13 | Solčan Adam | 14. 08. 2018 16:51 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
14 | Šulej Ambróz | 27. 08. 2018 10:21 | 2004 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 176 | ||||
15 | Varhaník Oliver | 19. 07. 2018 20:12 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 176 |