Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Názov turnaja: | TŠP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Sirota Peter (C) | |||
Termín od: | 02.07.2020 | Termín do: | 04.07.2020 | |
Kontakt: | Eva Kratochvílová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0911355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 01.07.2020 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 01.07.2020 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Paluš Radovan, ZVR: Sirota Peter
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hron A. Kohút A. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Čech A. Jaroščák M. | ||||
6:4 5:7 10:5 | |||||
4. | Srpoň M. Sarouphim J. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Fičor O. Suchan D. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Bekéni M. Jeník Š. | ||||
4:6 6:4 10:6 | |||||
8. | Matunák M. Lipták M. | 16 8 SF F | |||
9. | Ivashko M. Chren L. | ||||
6:3 6:0 | |||||
10. | Pregerson L. Czinege R. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Vrba M. Benian O. | 16 8 SF F | ||
13. | Vozár S. Richter P. | ||||
7:5 6:2 | |||||
14. | Németh M. Arva S. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Karasz M. Babušík A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Karasz Milan | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 22 | |||
2 | USP | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||
3 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 30 | ||||
4 | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
5 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
6 | USP | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 43 | |||
7 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
8 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
9 | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 49 | ||||
10 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
11 | Suchan David | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 59 | ||||
12 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 62 | ||||
13 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | ||||
14 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
15 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
16 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 85 | ||||
17 | USP | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 86 | |||
18 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
19 | Žikla Kristián | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Žilina | 106 | ||||
20 | Roest Luc Paulus | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 106 | ||||
21 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 116 | ||||
22 | Černák Marcus | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 146 | ||||
23 | Chren Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 179 | ||||
24 | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 179 | ||||
25 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | ||||
26 | Fašung Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 202 | ||||
27 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 218 | ||||
28 | USP | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 230 | |||
29 | Minarič David | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
30 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 230 | ||||
31 | Lipták Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
32 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
33 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
34 | USP | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||
35 | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
36 | USP | Pregerson Luke | 31.10.2021 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
37 | USP | Hanusek Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
38 | USP | Gazzi Jan Dario | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||
39 | USP | Staš Peter | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamko Jakub | 21. 06. 2020 21:46 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | ||||
2 | Danko Peter | 29. 06. 2020 22:37 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 129 | ||||
3 | Hanušovský Lukáš | 27. 06. 2020 20:46 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
4 | Horváth Timur | 14. 06. 2020 20:56 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
5 | Jaškovič Filip | 27. 06. 2020 20:15 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
6 | Krajčír Samuel Alexander | 27. 06. 2020 23:07 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
7 | Kurčík Adam | 30. 06. 2020 19:44 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
8 | Linhart Martin | 30. 06. 2020 20:54 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 73 | ||||
9 | Sýkora Samuel | 30. 06. 2020 22:42 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
10 | Tankovič Tomáš | 29. 06. 2020 19:39 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
11 | Urban Filip | 30. 06. 2020 17:20 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
12 | Urbánoš Filip | 22. 06. 2020 23:07 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
13 | Valko Samuel | 29. 06. 2020 21:43 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 |