Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 04921 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dragun Anton (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Mikuš Jozef (B) | |||
Termín od: | 26.06.2020 | Termín do: | 28.06.2020 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 25.06.2020 16:00 | TKM Betliar |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 25.06.2020 16:00 | TKM Betliar |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie, útecha
VR: Dragun Anton, ZVR: Mikuš Jozef
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Medveď Maroš | ||||
6:0 6:1 | |||||
2. | Tindúr Rastislav | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Gallo S. Medveď M. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Chovančák M. Vasky J. | ||||
7:5 6:2 | |||||
4. | Trojan S. Turek S. | 8 SF F | |||
5. | Gallo P. Török T. | ||||
6:1 6:3 | |||||
6. | Baffi M. Tindúr R. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Kováč T. Perháč P. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 52 | ||||
2 | Tindúr Rastislav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 75 | ||||
3 | Kováč Tobias | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 77 | ||||
4 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 114 | ||||
5 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 121 | ||||
6 | Perháč Peter | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK MŠK Žiar nad Hronom | 149 | ||||
7 | Chovančák Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 159 | ||||
8 | Turek Sebastian | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 179 | ||||
9 | Török Timur | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 210 | ||||
10 | Varšo Michal | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Hradová Lučenec | |||||
11 | Gallo Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | 1.TK Rožňava | |||||
12 | Baffi Markus Kristián | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | |||||
13 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | |||||
14 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Jakal Samuel | 30. 06. 2020 10:26 | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 66 | ||||
2 | Mattoš Adam | 17. 06. 2020 20:57 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 32 | ||||
3 | Paulíny Filip | 22. 06. 2020 13:39 | 2006 | D-ch | TK Hradová Lučenec | |||||
4 | Šemrinec Noel Adam | 23. 06. 2020 16:51 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 100 | ||||
5 | Šoltýs Jakub | 25. 06. 2020 08:18 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 106 | ||||
6 | Šuchter Martin | 20. 06. 2020 18:59 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 131 | ||||
7 | Valko Samuel | 16. 06. 2020 22:54 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 |