Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 20.06.2020 | Termín do: | 23.06.2020 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 19.06.2020 10:00 | Prokofievova 5 |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 19.06.2020 10:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Hasaj Ján, ZVR: Šramková Lucia
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Melaga Samuel | ||||
4:1 4:1 | |||||
2. | Paulovčák Sebastián | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Karovič Jaroslav | ||||
5:3 4:2 | |||||
4. | Jakubovič Xavier | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Hulín Patrik | ||||
4:0 5:3 | |||||
6. | Dráb Filip | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Jankech Michael | ||||
4:2 4:2 | |||||
8. | Poklemba Filip | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | Ivan Marko | ||||
4:1 4:2 | |||||
10. | Balaščák Daniel | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Vateha Matúš | ||||
4:2 2:4 10:7 | |||||
12. | Medveď Jakub | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Paulovič Nikolas | ||||
5:4(5) 2:4 10:8 | |||||
14. | Shilov George | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | Matunák Martin | ||||
3:5 4:1 10:5 | |||||
16. | Chren Patrik | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Medveď J. Melaga S. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Deen M. Sarouphim J. | ||||
4:1 4:1 | |||||
4. | Jeník Š. Matunák M. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Jakubovič X. Ivan M. | |||
4:0 4:2 | |||||
6. | Lapšanský A. Vaco M. | 16 8 SF F | |||
7. | Karovič J. Kecskés O. | ||||
4:1 4:1 | |||||
8. | Grendel A. Strašil T. | 16 8 SF F | |||
9. | Fičor O. Kohút A. | ||||
4:2 5:3 | |||||
10. | Vateha M. Hlivjak O. | 16 8 SF F | |||
11. | Hron A. Bušniak M. | ||||
1:4 4:1 10:8 | |||||
12. | (3-4) | Hulín P. Poklemba F. | 16 8 SF F | ||
13. | Hanušovský L. Jankech M. | ||||
4:2 4:2 | |||||
14. | Balaščák D. Dráb F. | 16 8 SF F | |||
15. | Linhart M. Babušík A. | ||||
4:1 1:4 10:4 | |||||
16. | (2) | Chren P. Paulovič N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
2 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | ||||
3 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 6 | ||||
4 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 7 | ||||
5 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 8 | ||||
6 | Ivan Marko | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Mladosť Košice | 9 | ||||
7 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
8 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
9 | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 13 | ||||
10 | Vateha Matúš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 14 | ||||
11 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 15 | ||||
12 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 17 | ||||
13 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 18 | ||||
14 | Balaščák Daniel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 20 | ||||
15 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
16 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 23 | ||||
17 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
18 | Lapšanský Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
19 | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 26 | ||||
20 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 30 | ||||
21 | USP | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | |||
22 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
23 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 39 | ||||
24 | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
25 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 43 | ||||
26 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
27 | Kostoláni Alex | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 49 | ||||
28 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 51 | ||||
29 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 52 | ||||
30 | STZ | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | |||
31 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
32 | Jeník Šimon | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 62 | ||||
33 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | ||||
34 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 72 | ||||
35 | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 73 | ||||
36 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
37 | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 85 | ||||
38 | Adamko Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | ||||
39 | STZ | Roest Luc Paulus | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 106 | |||
40 | STZ | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 116 | |||
41 | USP | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 131 | |||
42 | USP | Černák Marcus | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 146 | |||
43 | USP | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||
44 | STZ | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | |||
45 | STZ | Tankovič Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | |||
46 | USP | Shilov George | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
47 | STZ | Sloboda Leon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
48 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jendrejský Nicolas | 13. 06. 2020 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Arva Sebastian | 17. 06. 2020 19:24 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
2 | Benian Oskar | 08. 06. 2020 13:46 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
3 | Bognár Simon | 15. 06. 2020 21:25 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
4 | Danko Peter | 15. 06. 2020 10:13 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 129 | ||||
5 | Gazzi Jan Dario | 18. 06. 2020 16:05 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
6 | Jánošík Timotej | 14. 06. 2020 17:54 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 131 | ||||
7 | Jaškovič Filip | 18. 06. 2020 20:35 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | ||||
8 | Juriga Samuel | 08. 06. 2020 10:04 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 11 | ||||
9 | Madej Jakub | 15. 06. 2020 10:17 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 32 | ||||
10 | Markovič Matej | 18. 06. 2020 11:23 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 19 | ||||
11 | Minarič David | 12. 06. 2020 21:03 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
12 | Naňo Marek | 16. 06. 2020 13:08 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 4 | ||||
13 | Németh Martin | 17. 06. 2020 07:59 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
14 | Paulík Martin | 17. 06. 2020 15:45 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | ||||
15 | Riegel Alex | 07. 06. 2020 19:37 | 2006 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 97 | ||||
16 | Richter Patrik | 15. 06. 2020 20:35 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 218 | ||||
17 | Suchan David | 18. 06. 2020 18:39 | 2007 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 59 | ||||
18 | Sýkora Samuel | 15. 06. 2020 12:37 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
19 | Talajka Tomáš | 10. 06. 2020 15:58 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 3 | ||||
20 | Talian Patrik | 10. 06. 2020 12:05 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 230 | ||||
21 | Titko Timotej | 15. 06. 2020 15:04 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 16 | ||||
22 | Valko Samuel | 09. 06. 2020 09:16 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 | ||||
23 | Vavro Dominik | 25. 06. 2020 00:31 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 210 | ||||
24 | Volník Nicholas | 18. 06. 2020 13:53 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 38 | ||||
25 | Vrba Miloslav | 19. 06. 2020 04:37 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 |