Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090028 - TK Spartak Komárno | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Parná 1, Komárno | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Jantošík Michal (C) | |||
Termín od: | 12.09.2020 | Termín do: | 14.09.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Jantošík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 421357789870, mobil - 421911174757, | |||
Kontakt e-mail: | misojantosik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 09. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 11.09.2020 10:00 | Parná 1, Komárno |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 11.09.2020 10:00 | Parná 1, Komárno |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Paluš Radovan, ZVR: Jantošík Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Jankech Michael | ||||
6:1 6:3 | |||||
2. | Bairo Dylan | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Fičor O. Madej J. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Benian O. Srpoň M. | ||||
6:4 6:1 | |||||
4. | Czinege R. Kurčík A. | 8 SF F | |||
5. | Matunák M. Jankech M. | ||||
6:4 7:6(3) | |||||
6. | Guzmický D. Solčan A. | 8 SF F | |||
7. | Ódor K. Kürti Á. | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (2) | Bairo D. Volník N. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 23 | ||||
2 | Madej Jakub | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 32 | ||||
3 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 38 | ||||
4 | Fičor Oskar | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 43 | ||||
5 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 51 | ||||
6 | USP | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 56 | |||
7 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
8 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 59 | ||||
9 | Kurčík Adam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
10 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
11 | USP | Matunák Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 85 | |||
12 | Kordoš Matúš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 103 | ||||
13 | USP | Slašťan Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 179 | |||
14 | USP | Iván Arnold | 31.10.2022 !!! | 2007 | D-ch | No Worry Galanta | 229 | |||
15 | Ódor Kristóf | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Spartak Komárno | |||||
16 | Pajtáš Dávid | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
17 | USP | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | ||||
18 | USP | Kürti Ádám | 31.10.2023 !!! | 2008 | D-ch | TK Spartak Komárno | ||||
19 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babušík Adam | 12. 09. 2020 10:36 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 44 | ||||
2 | Bíly Pavol | 03. 09. 2020 15:01 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 72 | ||||
3 | Brejžek Filip | 11. 09. 2020 07:41 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 127 | ||||
4 | Fifik Liam | 09. 09. 2020 17:56 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 183 | ||||
5 | Gyén Gabriel | 10. 09. 2020 09:09 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
6 | Halás Vladimír | 27. 08. 2020 19:42 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | |||||
7 | Hanušovský Lukáš | 11. 09. 2020 07:40 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 42 | ||||
8 | Herman Richard | 09. 09. 2020 14:57 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | |||||
9 | Hron Alex Maximilián | 10. 09. 2020 18:47 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 30 | ||||
10 | Chmelár Timotej | 07. 09. 2020 09:17 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 91 | ||||
11 | Jasenák Lukáš | 09. 09. 2020 20:57 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 230 | ||||
12 | Jendrejský Nicolas | 11. 09. 2020 07:12 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
13 | Karasz Milan | 09. 09. 2020 21:51 | 2006 | D-ch | TK Spartak Komárno | 22 | ||||
14 | Kecskés Oliver | 10. 09. 2020 19:35 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 17 | ||||
15 | Kohút Alex | 08. 09. 2020 11:39 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
16 | Kostoláni Alex | 26. 08. 2020 10:25 | 2006 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 49 | ||||
17 | Linhart Martin | 06. 09. 2020 18:59 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 73 | ||||
18 | Mikuš Michal | 10. 09. 2020 20:44 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 86 | ||||
19 | Németh Martin | 10. 09. 2020 14:47 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
20 | Richter Patrik | 04. 09. 2020 14:57 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 218 | ||||
21 | Šuchter Martin | 06. 09. 2020 00:58 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 131 | ||||
22 | Sýkora Samuel | 10. 09. 2020 23:14 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
23 | Vasky Jakub | 11. 09. 2020 07:41 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 121 | ||||
24 | Vrba Miloslav | 04. 09. 2020 21:17 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 |