Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | PLAY TENNIS Malinovo, Elfo Club Družstevná 575, 900 45 Malinovo | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Nemec Michal (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Valo Patrik (B) | |||
Termín od: | 20.05.2023 | Termín do: | 23.05.2023 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | dv. - 918542116, mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | sport.malinovo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 05. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 19.05.2023 09:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 19.05.2023 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram a poradie zápasov, správa
VR: Michal Nemec, ZVR: Patrik Valo
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (príp. sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu: SK71 8330 0000 0023 0218 0325.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR st. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 22. 5. 2023).
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Lörinčík Max | ||||
6:1 6:0 | |||||
2. | Budoš Lukáš | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Gróf Leonard | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Siqueira Lukas | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Adamović A. Lörinčík M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Suchánek A. Černák M. | ||||
6:4 4:6 10:4 | |||||
4. | Gramblička A. Hvorecký M. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Gróf L. Budoš L. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Piroha M. Hamar P. | ||||
7:5 7:5 | |||||
8. | Kucharek F. Lackovič S. | 16 8 SF F | |||
9. | Malček J. Závodský K. | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Fleischmann J. Švarc L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Siqueira L. Šimunič M. | 16 8 SF F | ||
13. | Buocik J. Ikrényi A. | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Bartovič M. Vaškanin F. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Roman F. Matušík L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Lörinčík Max | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 22 | ||||
2 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 26 | ||||
3 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 30 | ||||
4 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 36 | ||||
5 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
6 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 40 | ||||
7 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 41 | ||||
8 | NVK | Adamović Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 42 | |||
9 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 46 | ||||
10 | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 47 | ||||
11 | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 48 | ||||
12 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 50 | ||||
13 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 51 | ||||
14 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 56 | ||||
15 | Buocik Ján | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 59 | ||||
16 | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 67 | ||||
17 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | ||||
18 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | ||||
19 | Malček Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 75 | ||||
20 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 80 | ||||
21 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | ||||
22 | Černák Mathias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 105 | ||||
23 | Nipča Leonard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 114 | ||||
24 | Oles Nikolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 114 | ||||
25 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 124 | ||||
26 | Gál Milan | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 130 | ||||
27 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 142 | ||||
28 | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 152 | ||||
29 | Štrba Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 182 | ||||
30 | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 230 | ||||
31 | NVK | Kucharek Kristián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 250 | |||
32 | Lehotský Mário | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK PROFI Senec | |||||
33 | NVK | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
34 | Polkan Leon | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
35 | NVK | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
36 | NVK | Kurilla Norbert | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||
37 | NVK | Ikrényi Avner Michael | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||
38 | NVK | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
39 | Závodský Karol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
40 | NVK | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
41 | Strešnák Patrik | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gergeľ Maximilián | 18. 05. 2023 08:39 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
2 | Kollár Johnny | 15. 05. 2023 10:26 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 250 | ||||
3 | Murín Samuel | 16. 05. 2023 08:26 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
4 | Soboňa Andrej | 15. 05. 2023 15:49 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 203 | ||||
5 | Urbánoš Filip | 01. 05. 2023 07:28 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 6 | ||||
6 | Vaškanin Lukáš | 17. 05. 2023 19:48 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava |