Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080121 - TC Stupava | |||
Názov turnaja: | STUPAVA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nová 64, 900 31 Stupava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Novodomec Radoslav (C) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Nemčovič František (C) | |||
Termín od: | 22.07.2023 | Termín do: | 24.07.2023 | |
Kontakt: | Ing. Martin Búlik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421911558680, | |||
Kontakt e-mail: | tcstupava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 21.07.2023 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 21.07.2023 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Radoslav Novodomec, ZVR: František Nemčovič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Jendrejský Nicolas | ||||
6:3 6:4 | |||||
2. | Mamedgulyyev Azat | 32 16 8 SF F | |||
3. | Bariak Jakub Emil | ||||
6:4 1:6 6:1 | |||||
4. | Kucharek Filip | 32 16 8 SF F | |||
5. | Levkanič Daniel | ||||
4:0 skr | |||||
6. | Michalka Jakub | 32 16 8 SF F | |||
7. | Oles Nikolas | ||||
6:2 6:3 | |||||
8. | Lackovič Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jendrejský N. Krpelan J. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Malček J. Levkanič D. | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Oles N. Culák A. | 8 SF F | |||
5. | BYE | ||||
6. | Bariak J. Michalka J. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Kucharek F. Lackovič S. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 30 | ||||
2 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 36 | ||||
3 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 54 | ||||
4 | Medvecký Matej | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | 64 | ||||
5 | Malček Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 75 | ||||
6 | Homola Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 109 | ||||
7 | Oles Nikolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 114 | ||||
8 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 124 | ||||
9 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 136 | ||||
10 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 142 | ||||
11 | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 152 | ||||
12 | Levkanič Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 175 | ||||
13 | Címer Dániel Vince | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠO Štúrovo | |||||
14 | Culák Alexander | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TC Stupava | |||||
15 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
16 | Kern Sebastian | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenisová škola Pezinok | |||||
17 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
18 | Waldecker Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Buocik Ján | 19. 07. 2023 19:24 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 59 | ||||
2 | Gál Milan | 19. 07. 2023 10:39 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 130 | ||||
3 | Kolárik Igor | 12. 07. 2023 11:51 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 74 | ||||
4 | Kubiš Alexander | 14. 07. 2023 06:40 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
5 | Kurhajec Marián | 19. 07. 2023 19:37 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Mojžíš Matúš | 19. 07. 2023 17:02 | 2011 | S-ch | TOP Tenis Bratislava | 250 | ||||
7 | Ondrej Maximilián | 20. 07. 2023 08:26 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 250 | ||||
8 | Pollák Tobias | 13. 07. 2023 12:49 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
9 | Siqueira Lukas | 20. 07. 2023 23:03 [N] | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 48 | ||||
10 | Székházi Marek | 08. 07. 2023 15:20 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 203 |