Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090117 - Hi-Ten TAC D. Streda | |||
Názov turnaja: | HiTen Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Ulica Sv. Krištofa, Dunajská Streda | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Klempa Zalán (B) | |||
Termín od: | 11.02.2023 | Termín do: | 13.02.2023 | |
Kontakt: | Zalán Klempa | |||
Kontakt tel.: | byt - 0915096466, mobil - 0915096466, | |||
Kontakt e-mail: | klempa1990@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 02. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 10.02.2023 11:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martin Porubský, ZVR: Zalán Klempa
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Krajčovič Tomáš | |||
6:0 6:0 | |||||
2. | Kučera Richard | 32 16 8 SF F | |||
3. | Zalka Roland | ||||
6:1 6:3 | |||||
4. | Vaškanin Filip | 32 16 8 SF F | |||
5. | Gramblička Adam | ||||
7:5 6:4 | |||||
6. | Bartovic Artur | 32 16 8 SF F | |||
7. | Székházi Marek | ||||
6:2 6:1 | |||||
8. | (5-8) | Lukačeňa García Marek | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Hlóska Viktor | |||
6:1 6:1 | |||||
10. | Gulej Kini | 32 16 8 SF F | |||
11. | Bariak Jakub Emil | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | Hvorecký Maxim | 32 16 8 SF F | |||
13. | Pavlysh Oleh | ||||
6:1 6:1 | |||||
14. | Uram Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
15. | Štrba Matúš | ||||
6:4 6:2 | |||||
16. | (5-8) | Vancu Adrian | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Siqueira Lukas | |||
5:7 6:2 10:7 | |||||
18. | Romaniuta Yehor | 32 16 8 SF F | |||
19. | Šišovský Alexander | ||||
6:3 6:1 | |||||
20. | Bartovič Marko | 32 16 8 SF F | |||
21. | Undesser Peter | ||||
6:4 6:3 | |||||
22. | Czinege Norbert | 32 16 8 SF F | |||
23. | Buda Filip | ||||
6:1 6:0 | |||||
24. | (3-4) | Jureňa Martin | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Švarc Lukáš | |||
6:1 6:2 | |||||
26. | Suchánek Adam | 32 16 8 SF F | |||
27. | Fleischmann Jakub | ||||
6:2 7:5 | |||||
28. | Mravík Matúš | 32 16 8 SF F | |||
29. | Masaryk Matej | ||||
6:0 6:1 | |||||
30. | Buocik Ján | 32 16 8 SF F | |||
31. | Košťany Patrik | ||||
6:2 6:1 | |||||
32. | (2) | Matušík Lukáš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Jureňa M. Hlóska V. | ||||
6:4 6:7(1) 10:4 | |||||
2. | Romaniuta Y. Suchánek A. | 16 8 SF F | |||
3. | Gramblička A. Siqueira L. | ||||
6:4 6:4 | |||||
4. | Mravík M. Šišovský A. | 16 8 SF F | |||
5. | Fleischmann J. Vancu A. | ||||
7:6(4) 3:6 10:5 | |||||
6. | Hvorecký M. Švarc L. | 16 8 SF F | |||
7. | Lukačeňa García M. Vaškanin F. | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | Krajčovič T. Bartovic A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
2 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 26 | ||||
3 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 30 | ||||
4 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 34 | ||||
5 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 41 | ||||
6 | Lukačeňa García Marek | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 44 | ||||
7 | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 48 | ||||
8 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 49 | ||||
9 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 50 | ||||
10 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 51 | ||||
11 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 56 | ||||
12 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
13 | Buocik Ján | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 59 | ||||
14 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | ||||
15 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | ||||
16 | Mravík Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 76 | ||||
17 | Undesser Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MBTK Dunajská Streda | 80 | ||||
18 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
19 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | ||||
20 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
21 | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
22 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 114 | ||||
23 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 136 | ||||
24 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 142 | ||||
25 | USP | Štrba Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 182 | |||
26 | USP | Székházi Marek | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 203 | |||
27 | USP | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 230 | |||
28 | USP | Czinege Norbert | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 241 | |||
29 | USP | Masaryk Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | 250 | |||
30 | USP | Romaniuta Yehor | 31.10.2023 !!! | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
31 | USP | Buda Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ratufa Levice | ||||
32 | USP | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Címer Dániel Vince | 14. 01. 2023 | 2010 | S-ch | MŠO Štúrovo | ||||||
2 | Mamedgulyyev Azat | 27. 12. 2022 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
3 | Lehotský Mário | 02. 01. 2023 | 2010 | S-ch | TK PROFI Senec |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Izsák Jakub | 29. 01. 2023 | 2010 | S-ch | MŠO Štúrovo | 203 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 07. 02. 2023 22:33 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 45 | ||||
2 | Budoš Lukáš | 08. 02. 2023 17:31 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
3 | Gál Milan | 26. 01. 2023 16:13 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 130 | ||||
4 | Halás Vladimír | 07. 02. 2023 17:27 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 57 | ||||
5 | Jendrejský Nicolas | 09. 02. 2023 05:48 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 30 | ||||
6 | Kolárik Igor | 08. 02. 2023 14:48 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 74 | ||||
7 | Krpelan Jakub | 08. 02. 2023 06:11 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 124 | ||||
8 | Kucharek Filip | 08. 02. 2023 10:55 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 152 | ||||
9 | Medvecký Matej | 08. 02. 2023 07:10 | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | 64 | ||||
10 | Mészáros Patrik | 28. 01. 2023 12:15 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 122 | ||||
11 | Michalka Jakub | 08. 02. 2023 17:04 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 54 | ||||
12 | Molnár Adrián | 08. 02. 2023 07:05 | 2010 | S-ch | MBTK Dunajská Streda | 104 | ||||
13 | Nipča Leonard | 19. 01. 2023 22:14 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 114 | ||||
14 | Pagáč Lukáš | 09. 02. 2023 08:34 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 78 | ||||
15 | Piroha Matúš | 08. 02. 2023 22:17 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
16 | Rodek Alex | 10. 01. 2023 14:08 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 182 | ||||
17 | Rusnák Jakub | 08. 02. 2023 16:02 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 71 | ||||
18 | Sobihard Peter | 08. 02. 2023 20:38 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 80 | ||||
19 | Svitek Samuel | 14. 12. 2022 18:42 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra |