Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 17.12.2022 | Termín do: | 20.12.2022 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 12. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 16.12.2022 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 16.12.2022 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Dana Hrušovská, ZVR: Lucia Šramková
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (príp. sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu: SK70 1100 0000 0026 2717 4695
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Urbánoš Filip | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Gramblička Adam | ||||
6:1 6:1 | |||||
4. | Sobihard Peter | 32 16 8 SF F | |||
5. | Nipča Leonard | ||||
6:2 6:1 | |||||
6. | Roman Filip | 32 16 8 SF F | |||
7. | Gulej Kini | ||||
6:2 6:2 | |||||
8. | (5-8) | Budoš Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Matušík Lukáš | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Nemček Timotej | ||||
6:2 6:3 | |||||
12. | Hamar Paris | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kucharek Filip | ||||
6:4 3:6 6:0 | |||||
14. | Krpelan Jakub | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Adamović Andrej | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Lackovič Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Suchánek Adam | ||||
6:4 6:0 | |||||
20. | Bartovič Marko | 32 16 8 SF F | |||
21. | Kučera Richard | ||||
6:1 6:0 | |||||
22. | Soboňa Andrej | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Kováčik Juraj | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Gróf Leonard | |||
6:3 7:5 | |||||
26. | Vaškanin Filip | 32 16 8 SF F | |||
27. | Gál Milan | ||||
6:2 6:3 | |||||
28. | Piroha Matúš | 32 16 8 SF F | |||
29. | Šimunič Martin | ||||
6:3 6:3 | |||||
30. | Fleischmann Jakub | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Lörinčík Max | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Roman F. Urbánoš F. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Suchánek A. Soboňa A. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Matušík L. Šimunič M. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Krpelan J. Kucharek F. | ||||
7:6(5) 3:6 10:6 | |||||
8. | Piroha M. Hamar P. | 16 8 SF F | |||
9. | Gulej K. Kučera R. | ||||
6:2 6:0 | |||||
10. | Gál M. Nipča L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Gramblička A. Kováčik J. | 16 8 SF F | ||
13. | Budoš L. Fleischmann J. | ||||
6:4 1:6 17:15 | |||||
14. | Gróf L. Lackovič S. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Adamović A. Lörinčík M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 6 | ||||
2 | Lörinčík Max | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 22 | ||||
3 | Kováčik Juraj | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
4 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 26 | ||||
5 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 36 | ||||
6 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
7 | Gróf Leonard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 40 | ||||
8 | Adamović Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 42 | ||||
9 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 46 | ||||
10 | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 47 | ||||
11 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 51 | ||||
12 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 56 | ||||
13 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | ||||
14 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | ||||
15 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 80 | ||||
16 | NVK | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||
17 | NVK | Nipča Leonard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 114 | |||
18 | Nemček Timotej | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-ch | TC TALENT Bratislava | 114 | ||||
19 | NVK | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 124 | |||
20 | NVK | Gál Milan | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 130 | |||
21 | USP | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 142 | |||
22 | REG | Kucharek Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 152 | |||
23 | Soboňa Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 203 | ||||
24 | NVK | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 230 | |||
25 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
26 | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Buocik Ján | 14. 12. 2022 08:53 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 59 | ||||
2 | Černák Mathias | 13. 12. 2022 19:52 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 105 | ||||
3 | Hvorecký Maxim | 14. 12. 2022 16:19 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 50 | ||||
4 | Jendrejský Nicolas | 15. 12. 2022 08:49 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 30 | ||||
5 | Krnáč Michal | 14. 12. 2022 14:40 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Levkanič Daniel | 13. 12. 2022 17:56 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 175 | ||||
7 | Oles Nikolas | 14. 12. 2022 20:12 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 114 | ||||
8 | Štrba Matúš | 15. 12. 2022 06:24 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 182 | ||||
9 | Švarc Lukáš | 14. 12. 2022 18:59 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 41 | ||||
10 | Taha Adam | 14. 12. 2022 20:51 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 67 |