Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | HSC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Orviský Ivan (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Stevič Kristián (C) | |||
Termín od: | 02.01.2023 | Termín do: | 05.01.2023 | |
Kontakt: | Kristián Stevič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908069861, | |||
Kontakt e-mail: | stasin@slovanet.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 12. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 01.01.2023 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Orviský, ZVR: Kristián Stevič
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Mačej Dominik | ||||
6:2 6:0 | |||||
2. | Čierny Filip | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lipták Matej | ||||
4:6 6:4 6:1 | |||||
4. | Križan Richard | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Sýkora S. Križan R. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Šimunič M. Matušík L. | ||||
skr | |||||
4. | Faga S. Tóth M. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Bobošík M. Andel A. | |||
6:0 6:0 | |||||
6. | Glos L. Konopka M. | 16 8 SF F | |||
7. | Hlóska V. Žembery M. | ||||
2:6 6:3 10:3 | |||||
8. | Čierny F. Siqueira L. | 16 8 SF F | |||
9. | Budoš L. Adamović A. | ||||
7:6(6) 7:5 | |||||
10. | Nipča L. Gramblička A. | 16 8 SF F | |||
11. | Rusnák J. Hvorecký M. | ||||
6:0 6:2 | |||||
12. | (3-4) | Horváth L. Kolodžej F. | 16 8 SF F | ||
13. | Roman F. Krajčovič T. | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Šalgovič Ľ. Masaryk M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Lipták M. Karas J. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Križan Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 38 | 12 | |||
2 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | ||||
3 | Karas Jozef | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 7 | ||||
4 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 8 | ||||
5 | Lipták Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 10 | ||||
6 | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
7 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 13 | ||||
8 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 15 | ||||
9 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
10 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
11 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 26 | ||||
12 | Čierny Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 28 | ||||
13 | Tóth Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 29 | ||||
14 | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 30 | ||||
15 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 30 | ||||
16 | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 34 | ||||
17 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
18 | Adamović Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 42 | ||||
19 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 46 | ||||
20 | Šimunič Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 47 | ||||
21 | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 48 | ||||
22 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 50 | ||||
23 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 51 | ||||
24 | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 60 | ||||
25 | USP | Rusnák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 71 | |||
26 | USP | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||
27 | USP | Nipča Leonard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 114 | |||
28 | USP | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 124 | |||
29 | USP | Gál Milan | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 130 | |||
30 | USP | Glos Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 152 | |||
31 | USP | Masaryk Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | 250 | |||
32 | USP | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Medvecký Matej | 27. 11. 2022 | 2009 | D-ch | Západoslovenský tenisový zväz | 64 | |||||
2 | Fleischmann Jakub | 16. 11. 2022 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | |||||
3 | Vaškanin Filip | 15. 11. 2022 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | |||||
4 | Pagáč Lukáš | 16. 11. 2022 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 78 | |||||
5 | Šišovský Alexander | 23. 11. 2022 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
6 | Lisko Pavol | 01. 12. 2022 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 87 | |||||
7 | Papuščák Matúš | 21. 11. 2022 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 105 | |||||
8 | Sirota Daniel | 20. 11. 2022 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | |||||
9 | Varga Tadeáš | 20. 11. 2022 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 130 | |||||
10 | Bariak Jakub Emil | 20. 11. 2022 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 136 | |||||
11 | Kucharek Filip | 17. 11. 2022 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 152 | |||||
12 | Czinege Norbert | 22. 11. 2022 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 241 | |||||
13 | Mamedgulyyev Azat | 20. 11. 2022 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Sýkora Samuel | 02. 01. 2023 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 4 | |||||
2 | Šalgovič Ľudovít | 02. 01. 2023 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 169 | |||||
3 | Adamča Martin | 27. 12. 2022 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
4 | Romaniuta Yehor | 29. 12. 2022 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 30. 12. 2022 20:33 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 45 | ||||
2 | Bartovic Artur | 25. 12. 2022 17:27 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
3 | Gibala Dominik | 29. 12. 2022 22:27 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
4 | Gróf Leonard | 28. 12. 2022 15:03 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 40 | ||||
5 | Janda Sebastián | 22. 12. 2022 08:42 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 101 | ||||
6 | Jendrejský Nicolas | 31. 12. 2022 08:28 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 30 | ||||
7 | Kostolný Sebastián | 30. 12. 2022 10:32 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 53 | ||||
8 | Kováčik Juraj | 23. 12. 2022 12:17 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
9 | Krpelan Jakub | 17. 12. 2022 12:26 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 124 | ||||
10 | Kučera Richard | 31. 12. 2022 08:58 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 142 | ||||
11 | Malinka Igor | 23. 12. 2022 10:16 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
12 | Paľko Adam | 28. 12. 2022 16:42 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 25 | ||||
13 | Paluga Richard | 31. 12. 2022 08:11 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 73 | ||||
14 | Uram Lukáš | 29. 12. 2022 09:23 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 114 | ||||
15 | Urbánoš Filip | 29. 12. 2022 08:36 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 6 | ||||
16 | Valuh Boris | 23. 12. 2022 12:06 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 18 |