Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100035 - MTK Rimavská Sobota | |||
Názov turnaja: | GEMERSKÝ POHÁR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rimavská Sobota | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lecső Peter (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Fekete František (B) | |||
Termín od: | 22.04.2023 | Termín do: | 24.04.2023 | |
Kontakt: | František Fekete | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904334498, | |||
Kontakt e-mail: | f.fekete59@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 04. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 21.04.2023 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 21.04.2023 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Peter Lecső, ZVR: František Fekete
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Paľko Adam | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Ščepko Alex | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Rendek Richard | 32 16 8 SF F | |||
5. | Székházi Marek | ||||
6:2 6:0 | |||||
6. | Ondik Michal | 32 16 8 SF F | |||
7. | Saluga Samuel | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Štrba Filip Jan | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Krnáč Lukas | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Friedmann Alexander | ||||
6:2 6:3 | |||||
12. | Töviš Boris | 32 16 8 SF F | |||
13. | Sirota Daniel | ||||
6:3 6:2 | |||||
14. | Noga Oliver | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Kunovjánek Adam | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Čellár Martin | 32 16 8 SF F | ||
19. | Mik Tobias | ||||
3:6 6:3 6:4 | |||||
20. | Žlnka Andrej | 32 16 8 SF F | |||
21. | Urbánoš Alex | ||||
6:3 6:3 | |||||
22. | Janda Sebastián | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Gallo Michal | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Janoško Martin | 32 16 8 SF F | ||
27. | Ozorák Samuel | ||||
7:6(1) 6:3 | |||||
28. | Buda Filip | 32 16 8 SF F | |||
29. | Bariak Jakub Emil | ||||
6:0 6:0 | |||||
30. | Bornay Martin | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Princ Matúš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Paľko A. Krnáč L. | ||||
6:0 6:0 | |||||
2. | Buda F. Ozorák S. | 16 8 SF F | |||
3. | Gallo M. Janda S. | ||||
6:1 6:3 | |||||
4. | Ondik M. Čellár M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 25 | ||||
2 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 38 | ||||
3 | Gallo Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 60 | ||||
4 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 64 | ||||
5 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 66 | ||||
6 | Štrba Filip Jan | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 67 | ||||
7 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 76 | ||||
8 | Kunovjánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 80 | ||||
9 | Janda Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 101 | ||||
10 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 105 | ||||
11 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | ||||
12 | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 124 | ||||
13 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 136 | ||||
14 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 154 | ||||
15 | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 154 | ||||
16 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 154 | ||||
17 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 182 | ||||
18 | Székházi Marek | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 203 | ||||
19 | Rendek Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MTK Rimavská Sobota | 250 | ||||
20 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | ||||
21 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
22 | Buda Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
23 | USP | Friedmann Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
24 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
25 | USP | Bornay Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MTK Rimavská Sobota |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Friedmann Leonard | 18. 04. 2023 19:56 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
2 | Kruksa Martin | 20. 04. 2023 12:08 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 85 | ||||
3 | Malinka Igor | 08. 04. 2023 19:53 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | |||||
4 | Mamedgulyyev Azat | 26. 03. 2023 15:52 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
5 | Puskajler Oliver | 15. 04. 2023 13:59 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča |