Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100095 - TK TENNis FUN B.Bystrica | |||
Názov turnaja: | 14. ročník Deti deťom s nadáciou J. Korca | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Trieda SNP 53, B. Bystrica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Uram Ivan (C) | |||
Termín od: | 23.06.2023 | Termín do: | 25.06.2023 | |
Kontakt: | Mgr. Ivan Uram | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915086665, | |||
Kontakt e-mail: | ivouram@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 06. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 22.06.2023 9:00 | Trieda SNP 53, B.B. |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 22.06.2023 9:00 | Trieda SNP 53, B.B. |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram, poradie zápasov Trieda SNP 53, poradie zápasov Hurbanova 3, správa, vyhodnotenie
VR: Dagmar Regendová, ZVR: Ivan Uram
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Kollár Markus | ||||
6:2 3:6 6:3 | |||||
2. | Valuh Boris | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Valuh B. Kollár M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Vrana E. Krnáč L. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Pavlysh O. Rusnák J. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Gulej K. Noga O. | ||||
2:6 6:1 10:5 | |||||
8. | Ondik M. Ščepko A. | 16 8 SF F | |||
9. | Žlnka A. Bariak J. | ||||
6:2 6:0 | |||||
10. | Ozorák S. Puskajler O. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Uram L. Ondrášik D. | 16 8 SF F | ||
13. | BYE | ||||
14. | Kubiš A. Buda F. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Urbánoš A. Urbánoš F. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kollár Markus | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 16 | ||||
2 | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 18 | ||||
3 | Princ Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 38 | ||||
4 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 55 | ||||
5 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
6 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 64 | ||||
7 | Rusnák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 71 | ||||
8 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | ||||
9 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
10 | Vrana Erik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 105 | ||||
11 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 105 | ||||
12 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 114 | ||||
13 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | ||||
14 | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 124 | ||||
15 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 136 | ||||
16 | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 154 | ||||
17 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 154 | ||||
18 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 154 | ||||
19 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 182 | ||||
20 | Székházi Marek | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 203 | ||||
21 | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 230 | ||||
22 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | ||||
23 | Buda Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
24 | Puskajler Oliver | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
25 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
26 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
27 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Urbánoš Filip | 23. 06. 2023 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 6 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 20. 06. 2023 15:06 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 45 | ||||
2 | Budoš Lukáš | 19. 06. 2023 17:17 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
3 | Buocik Ján | 21. 06. 2023 21:12 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 59 | ||||
4 | Gergeľ Maximilián | 16. 06. 2023 23:25 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
5 | Gibala Dominik | 19. 06. 2023 14:16 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
6 | Gramblička Adam | 07. 06. 2023 18:43 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 51 | ||||
7 | Hvorecký Maxim | 20. 06. 2023 23:39 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 50 | ||||
8 | Košťany Patrik | 09. 05. 2023 21:19 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
9 | Lisko Pavol | 13. 06. 2023 07:55 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 87 | ||||
10 | Ondrej Maximilián | 19. 06. 2023 20:38 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 250 | ||||
11 | Pagáč Lukáš | 20. 06. 2023 22:58 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 78 | ||||
12 | Sobihard Peter | 18. 06. 2023 19:50 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 80 | ||||
13 | Štrba Filip Jan | 11. 06. 2023 10:18 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 67 | ||||
14 | Svitek Samuel | 23. 06. 2023 20:47 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra |