Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MČ Dúbravka a BSK Tour 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 25.02.2023 | Termín do: | 28.02.2023 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 02. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 24.02.2023 8:30 | Lysáková 1 |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 24.02.2023 8:30 | Lysáková 1 |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram a poradie zápasov, správa, vyhodnotenie CH / D
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kolodžej Filip | |||
6:3 6:1 | |||||
2. | Sanson Matteo | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mamedgulyyev Azat | ||||
6:3 7:5 | |||||
4. | Kučera Richard | 32 16 8 SF F | |||
5. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
6. | Taha Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | Pavlysh Oleh | ||||
6:2 6:3 | |||||
8. | (5-8) | Lörinčík Max | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Krajčovič Tomáš | |||
6:1 6:1 | |||||
10. | Hvorecký Maxim | 32 16 8 SF F | |||
11. | Šišovský Alexander | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | Vancu Adrian | 32 16 8 SF F | |||
13. | Gramblička Adam | ||||
6:3 6:2 | |||||
14. | Bariak Jakub Emil | 32 16 8 SF F | |||
15. | Černák Mathias | ||||
7:6(3) 6:2 | |||||
16. | (5-8) | Lackovič Samuel | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Jendrejský Nicolas | |||
6:1 6:2 | |||||
18. | Hamar Paris | 32 16 8 SF F | |||
19. | Budoš Lukáš | ||||
6:2 6:4 | |||||
20. | Adamović Andrej | 32 16 8 SF F | |||
21. | Roman Filip | ||||
6:1 6:0 | |||||
22. | Petráni Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | Buda Filip | ||||
6:0 6:0 | |||||
24. | (3-4) | Turóci Timotej | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Jureňa Martin | |||
6:1 6:2 | |||||
26. | Suchánek Adam | 32 16 8 SF F | |||
27. | Gál Milan | ||||
6:0 6:1 | |||||
28. | Švarc Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | Lisko Pavol | ||||
6:1 6:1 | |||||
30. | Gulej Kini | 32 16 8 SF F | |||
31. | Vaškanin Filip | ||||
6:0 6:1 | |||||
32. | (2) | Horváth Lukáš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Horváth L. Turóci T. | ||||
6:1 6:2 | |||||
2. | Štrba M. Mamedgulyyev A. | 16 8 SF F | |||
3. | Švarc L. Lackovič S. | ||||
6:3 7:6(4) | |||||
4. | Roman F. Budoš L. | 16 8 SF F | |||
5. | Sanson M. Gramblička A. | ||||
6:2 6:1 | |||||
6. | Adamović A. Lörinčík M. | 16 8 SF F | |||
7. | Kolodžej F. Hamar P. | ||||
3:6 6:3 10:5 | |||||
8. | Jureňa M. Jendrejský N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 8 | |||
2 | Horváth Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 13 | ||||
3 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
4 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
5 | Lörinčík Max | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 22 | ||||
6 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 30 | ||||
7 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 30 | ||||
8 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 36 | ||||
9 | Budoš Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 39 | ||||
10 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 41 | ||||
11 | Adamović Andrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 42 | ||||
12 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 46 | ||||
13 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 49 | ||||
14 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 50 | ||||
15 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 51 | ||||
16 | Taha Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 67 | ||||
17 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | ||||
18 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
19 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 87 | ||||
20 | Pavlysh Oleh | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
21 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | ||||
22 | Černák Mathias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 105 | ||||
23 | Gál Milan | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 130 | ||||
24 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 136 | ||||
25 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 142 | ||||
26 | USP | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 230 | |||
27 | USP | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
28 | USP | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
29 | USP | Petráni Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenisová škola Pezinok | ||||
30 | USP | Sanson Matteo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||
31 | USP | Buda Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ratufa Levice | ||||
32 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Štrba Matúš | 25. 02. 2023 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 182 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adam Marcus | 23. 02. 2023 00:08 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 45 | ||||
2 | Andel Adam | 08. 02. 2023 10:47 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 17 | ||||
3 | Baranovič Tobias | 21. 02. 2023 16:15 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 84 | ||||
4 | Bartovic Artur | 22. 02. 2023 10:22 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
5 | Bartovič Marko | 21. 02. 2023 16:51 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 56 | ||||
6 | Bobošík Martin | 17. 02. 2023 11:01 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
7 | Czinege Norbert | 14. 02. 2023 13:49 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 241 | ||||
8 | Fleischmann Jakub | 22. 02. 2023 16:59 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 69 | ||||
9 | Gallo Michal | 15. 02. 2023 13:56 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 60 | ||||
10 | Gergeľ Maximilián | 22. 02. 2023 08:57 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
11 | Gibala Dominik | 21. 02. 2023 07:21 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 21 | ||||
12 | Halás Vladimír | 20. 02. 2023 19:53 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 57 | ||||
13 | Hlóska Viktor | 20. 02. 2023 11:52 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 34 | ||||
14 | Kayser Jan | 24. 02. 2023 20:17 | 2010 | S-ch | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
15 | Kollár Markus | 19. 02. 2023 09:59 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 16 | ||||
16 | Košťany Patrik | 03. 02. 2023 22:24 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
17 | Kováčik Juraj | 23. 01. 2023 17:02 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
18 | Krnáč Michal | 21. 02. 2023 10:17 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
19 | Kubiš Alexander | 18. 02. 2023 18:59 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | |||||
20 | Kucharek Filip | 08. 02. 2023 10:56 | 2009 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 152 | ||||
21 | Lipták Matej | 22. 02. 2023 11:01 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 10 | ||||
22 | Lukačeňa García Marek | 22. 02. 2023 12:24 | 2009 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 44 | ||||
23 | Matušík Lukáš | 22. 02. 2023 14:36 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 26 | ||||
24 | Oles Nikolas | 18. 02. 2023 10:44 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 114 | ||||
25 | Pagáč Lukáš | 19. 02. 2023 19:10 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 78 | ||||
26 | Paľko Adam | 28. 01. 2023 17:42 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 25 | ||||
27 | Paluga Richard | 19. 02. 2023 17:00 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 73 | ||||
28 | Papuščák Matúš | 21. 02. 2023 10:17 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 105 | ||||
29 | Piroha Matúš | 22. 02. 2023 21:54 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
30 | Romaniuta Yehor | 23. 02. 2023 07:32 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
31 | Rusnák Jakub | 22. 02. 2023 23:41 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 71 | ||||
32 | Selinger Nico | 16. 02. 2023 20:06 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | |||||
33 | Šimunič Martin | 21. 02. 2023 13:03 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 47 | ||||
34 | Siqueira Lukas | 22. 02. 2023 12:03 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 48 | ||||
35 | Sirota Daniel | 16. 02. 2023 05:42 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 114 | ||||
36 | Sobihard Peter | 14. 02. 2023 13:44 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 80 | ||||
37 | Urbánoš Filip | 20. 02. 2023 11:56 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 6 | ||||
38 | Valuh Boris | 15. 02. 2023 21:08 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 18 | ||||
39 | Vanta Michal | 20. 02. 2023 14:26 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 14 | ||||
40 | Varinský Tibor | 05. 02. 2023 10:17 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 26 |