tlač: pavúk 2 | pavúk 4
Detail oficiálnej TL pre rok 2023
| Stredoslovenský region |
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8,Prievidza |
Trieda: | Turnaje triedy "D" | | Povrch: | Decoturf |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | | Počet dvorcov: | 1 |
Zástupca rozhodcu: | Köberlingová Veronika (C) | | | |
Termín od: | 14.01.2023 | | Termín do: | 16.01.2023 |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich |
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, |
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz |
| Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 01. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 13.01.2023 09:00 | TK Baník |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Karol Köberling, ZVR: Veronika Köberlingová
Náhradníci prihlásení v termíne |
| meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR |
1 | Varga Tadeáš | 20. 11. 2022 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | | 130 |
2 | Žlnka Andrej | 28. 11. 2022 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | | 182 |
3 | Masaryk Matej | 15. 11. 2022 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | | 250 |
4 | Mamedgulyyev Azat | 27. 12. 2022 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | | |
Náhradníci prihlásení po termíne |
| meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR |
1 | Baranovič Tobias | 07. 01. 2023 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | | 84 |
2 | Romaniuta Yehor | 09. 01. 2023 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | | |
Odhlásení hráči |
| meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR |
1 | Budoš Lukáš | 11. 01. 2023 21:16 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | | 39 |
2 | Buocik Ján | 11. 01. 2023 22:32 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | | 59 |
3 | Janoško Martin | 12. 01. 2023 07:56 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | | 76 |
4 | Mik Tobias | 06. 01. 2023 21:02 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | | 154 |
5 | Noga Oliver | 09. 01. 2023 11:46 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | | |
6 | Ondik Michal | 11. 01. 2023 15:57 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | | 250 |
7 | Ščepko Alex | 08. 01. 2023 15:38 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | | 105 |
8 | Štrba Matúš | 12. 01. 2023 08:01 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | | 182 |
9 | Svitek Samuel | 08. 01. 2023 10:53 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | | |